Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

7 minutes ago, ToniAdams said:

Kog rođaka je beše to jednoruki djejmi udavio? Uspeo sam potisnuti.

 

Sad si i mene bacio u dilemu, ja se secam ovoga, ali tu nije bio jednoruki jos uvek...

 

 

Link to comment
1 hour ago, Escalade said:

zamisljam kako Ned govori Ketlin. Ketlin rodila si idiota

-Na koga mislis, na Arju, Sansu ili Brana

Ni Tywin Lanister nema čime da se pohvali 

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

 

E, ali jesi primetio njen crowning moment of awesome kad joj Hound kaže "bolje da si otišla sa mnom tokom one opsade KL, umesto što si se vucarala sa Boltonom i Littlefingerom" a ona ispali "they made me what I am today" ili tako neku bedastoću. Znači, debili ne mogu da prestanu da fetišizuju status žrtve. Što se neko više iživljava nad tobom, što si jadnija i bednija i nemoćnija, to si u stvari jača & samostalnija. Kako, ne znam kako, piše u scenariju.

 

 

A daaa skoro da sam zaboravio na to. Silovanje kao nacin sticanja najvece pameti. Mislim ako su hteli da teraju u tom pravcu, mogli su da poseted Theona i da ga postave za ultimativnog generalisimusa...

Link to comment
3 hours ago, Grandilof said:

 

Sad si i mene bacio u dilemu, ja se secam ovoga, ali tu nije bio jednoruki jos uvek...

 

 

Jedino ako je to. I meni je to palo na pamet al sam zaboravio da su rođaci plus je nekako bio self difens i nije baš golim rukama.

 

2 hours ago, *edited by mod said:

 

A daaa skoro da sam zaboravio na to. Silovanje kao nacin sticanja najvece pameti. Mislim ako su hteli da teraju u tom pravcu, mogli su da poseted Theona i da ga postave za ultimativnog generalisimusa...

Ovaj i još par momenata ne postoje ni u onim latino i turskim serijama što moja baba gleda. Recimo svi dijalozi izmedju sandre i glavonosca.

Link to comment

Podlost, ludost, ne znam kako to nazvati, ali Khaleesi je od pocetka arogantna, drzi se toga da je The Chosen One, a to je samo kulminiralo u ovoj sezoni.

Cim je dosla u Westeros, moralo je odmah da se zna da ih tamo cascava svojim prisustvom, a ni tamo ne bi dosla da legitimni naslednik prestola nije prvo morao da klekne pre njom, pa tek onda da pricaju o pretnji zombija. O tom klecanju i spaljivanjima na keca iz ovih ili onih razloga i da ne pricamo - Jon, recimo, nikada ne bi to trazio.

I onda sazna istinu i prvo kada vidi da Tormund i ostali hvale Jona i okruzuju ga, a nju niko ne jebe, ustane i demonstrativno napusti skup, a onda ga u sobi moli da ne prica nista nikome, ne jer joj je stalo do trona, nego do njihove ljubavi.

I da se vidi da je na oca (ili brata koji ju je bukvalno prodao), sad ce spaliti pola KL-a samo da dodje do trona

Iz epizode u epizodu mi je sve ogavnija

Link to comment
46 minutes ago, Giggsy said:

Podlost, ludost, ne znam kako to nazvati, ali Khaleesi je od pocetka arogantna, drzi se toga da je The Chosen One, a to je samo kulminiralo u ovoj sezoni.

 

Pa ne znam, meni ona jeste Chosen One, ali ne za Iron Throne i ne u ovom trenutku. Trebala je da ostane tamo gde je bila i polako siri svoju vladavinu na nacin kako je to radila sa savetnicima koje ima. Ovako je zrtvovala svoje ljude i zmajeve za neku drugu borbu koja nije njena sa severnjacima koji je ne kapiraju (mislim Sansa...) i protiv Cersei i ekipe koji su suvise pokvareni za nju...  i to ce joj se verovatno osvetiti...

Link to comment
 
Sad si i mene bacio u dilemu, ja se secam ovoga, ali tu nije bio jednoruki jos uvek...
 
 
Mislim da je rekao golim rukama.
Ako je ovo insert, posto ne mogu sada da ga otvorim, kada u onom kavezu dok je bio Ketin zarobljenik, namamio cuvara, svog rodjaka...to je to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...