Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Nek ostane upamćeno da je Srbija dobila Starbucks nekoliko nedelja pre Westerosa. I da imamo ludjeg kralja. :dry:
Aaaaaa good one, good [emoji106]
Link to comment

Zar nije bio jedan dijalog Braće kako je Sersei bila trudna ali više nije.Možda Tirionu prestao da radi mozak od višegodišnje

ničim izazvane apstinencije

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Jumanji said:

I ne znam otkud ljudima to da je Dzejmi otisao da stiti sestru? Ja bas imam cvrst predosecaj od pocetka da ide da je se resi i nje i Jurona, bar mu je to ideja. 

On je zapucao dole nakon što je čuo vesti o zasedi, mislim da se uplašio da Deneris neće imati milosti kad krene u osvetu. Pri tom, on još uvek veruje da Sersei nosi njegovo dete (sad nebitno je li to stvarno tako). 

Vrlo je važno razlučiti da je Džejmi krenuo na sever ne da se priključi Deneris već da se bori protiv WW, što je rešeno i nema više nikakvih razloga da se zadrži u tom taboru. 

Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Nek ostane upamćeno da je Srbija dobila Starbucks nekoliko nedelja pre Westerosa. I da imamo ludjeg kralja. :dry:

:D

Link to comment
On je zapucao dole nakon što je čuo vesti o zasedi, mislim da se uplašio da Deneris neće imati milosti kad krene u osvetu. Pri tom, on još uvek veruje da Sersei nosi njegovo dete (sad nebitno je li to stvarno tako).  Vrlo je važno razlučiti da je Džejmi krenuo na sever ne da se priključi Deneris već da se bori protiv WW, što je rešeno i nema više nikakvih razloga da se zadrži u tom taboru.  

 

Da, ali mi to, taj 1:0 za nju i Jurona, kaze da je otisao da ih se resi. Nasankala je sve mnlgo puta, baskarila se i kovala planove da pobedi ove na servru dok su oni krvarili zestoko.

Ok, mozda i nije, eto bacili ste mi sumnju, ali ce nesto da mu klikne sigurno.

 

Na kraju kako bese prorocanstvo...ubice je mladji brat? Doduse ima dvojicu, a i na Arjinom je spisku..tako da idemooooo, samo veselo

 

 

 

 

 

Link to comment

racunam da su se hund i arija vec ubacili u neprijateljske redove.

 

dzejmi je covek rastrzan, ko zna kako ce prelomiti, on je sersi na svakom nivou voleo vise nego ona njega

nadala sam se da ce ser briani bar razbarusiti kosu ne bi li ispala bar malo sexi, kad oni nista. govna holivudska. nije ni cudo sto covek ode:cry:

 

a i duh ostao bez uva, zlostavljaci

Link to comment

Si normalna, pa počeo da se loži na Brijenu tek kad se Sersei ošišala na kratko, pa ga B asocira :wacko:

 

Bilo bi previše da se Arja prva dočepa i Sersei. Ja bih da nju ubije Sansa. 

Link to comment

a mozda sersei uopste nije ni bila trudna. stomak joj se ne vidi pa ne vidi, a sto ne bi lagala dzejmija da ga privoli jer je poceo da se "otima", a juron tek je zateleban i opcinjen mogucnoscu da njegov naslednik bude kralj....nista lakse za manipulaciju. a moze biti sersei konta malo s jednim malo s drugim, pa valjda ce se zakaciti....

uglavnom, ja navijam za deneris i ako je izdaju bas su pizde svi.

 

sve hocu da pitam, sta znaci taj izraz cock merchants?

Link to comment



a mozda sersei uopste nije ni bila trudna. stomak joj se ne vidi pa ne vidi, a sto ne bi lagala dzejmija da ga privoli jer je poceo da se "otima", a juron tek je zateleban i opcinjen mogucnoscu da njegov naslednik bude kralj....nista lakse za manipulaciju. a moze biti sersei konta malo s jednim malo s drugim, pa valjda ce se zakaciti....
uglavnom, ja navijam za deneris i ako je izdaju bas su pizde svi.
 
sve hocu da pitam, sta znaci taj izraz cock merchants?


U jednoj sezoni su Tiriona i Džoru uhvatili trgovci robljem... i onda jedan predloži da se odseče Tirionu piša i proda :D Jerry je piša od patuljka magična šta li...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Budja said:

Ovaj, kako se to vidi descent to madness?

Je l ste to negde procitali, sta li?

Pisci pustaju buvu?

 

Ja to uopste ne vidim. Vidim Deneris kao onomad kad su joj ubili savetnika, pa ona skratila za glavu gradsku aristokratiju.

 

Varis i Tirion su nabacivali tu neuracunljivost u razgovoru, ocigledno se pravi setup da ode u crveno

Link to comment

In other news, ja sad ovo prvi put vidim: GAME OF THRONES CREATORS DAVID BENIOFF AND D.B. WEISS TO WRITE AND PRODUCE A NEW SERIES OF STAR WARS FILMS

Eto taman da i ovde malo svog kreativnog pisanja bace... ako nisu oni zaslužili, ko je? Isuse, gde ovaj svet ide. Jedan od njih je i Troju pisao, ako se ne varam... znamo kako je to prošlo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...