Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Jedno je vešanje gradse aristokratije, u ime onih koje je ta aristokratija tlačila decenijama. Sad oće da spali milion ljudi

Edited by dillinger
Link to comment

Mada inicijalni plan kobajagi razumnih jedinki u timu (Džona i Tiriona) nije puno bolji, samo što to holivudska liberalna mašinerija ne uviđa - opkolimo i izgladnjujmo grad dok sami ne uvide da smo im mi  prijatelji a Cersei naš jedini neprijatelj. Zvuči poznato :fantom:

Link to comment

Bas su mi srozali Brijenin lik u ovoj epizodi. Pijana, napaljena, kmezava.. :dry:

 

Ne skontah u kom je Dzejmi fazonu, idem da zastitim Sersei ili da je roknem?

Link to comment

Ide da je zastiti, pa ce da je rokne kad skonta da je skenjala njegovo dete radi Juronovog.

 

Al mi je takodje super sto 40-godisnja zena moze lagano da abortira i onda planira jos jedno dete bez pomoci moderne medicine.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Pa ja pokontao da je ona abortirala Dzejmijevo dete? Ono, kad je izjavila Euronu kako ce njihovo dete vladati Westerosom, pa oni pogledi ka Qyburnu i sta sve ne? Ili sam se pogubio vec u ovoj spanskoj seriji.

Link to comment
32 minutes ago, dillinger said:

Jedno je vešanje gradse aristokratije, u ime onih koje je ta aristokratija tlačila decenijama. Sad oće da spali milion ljudi

 

Malo je milion, daj deset. Hoce to tako, 1 zmaj da spali milion ljudi.

 

Potpuno neuverljivo gradjenje ludosti. Zato i kazem, to mora da ste negde procitali jer se iz serije ne vidi da je posandrcala. To jest, cock merchants bi mozda voleli da se vidi, ali se ne vidi, i normalno da ne moze da se vidi takav razvoj u dve-tri scene.

 

 

Link to comment

KL ima (nešto manje od)milion stanovnika. Nda, Ona dva dijaloga Tiriona i Varisa ničim izazvana

Edited by dillinger
Link to comment

Nije ona tinu-ninu 🚑 flipnula nego je zbog oca podozrivo gledaju i učitavaju joj svašta i gde ima prostora i gde nema.

Izgubila je u maltene tri dana Džoru, Regala i Misandei i logično je da joj ponestaje živaca. Trebalo je mnogo ranije da krenu u tu priču ako su hteli, ali onda se Džon vrv ne bi zaljubio u nju (da je bila otvoreno opičena kad je upoznao) 

Link to comment

Tirion je provalio na onom samitu iz prošle sezone da trudna kad su nasamo ćaskali. Od tada prošlo toliko vremena koliko je trebalo Tirionu da odatle dođe do Winterfela, pa bar dan dva za šorku sa NK i da se ponovo vrati u Kings lending.

Dakle, koliko se putuje brodom, pa u kočiji, pa nazad - recimo bar jedno 4 meseca. Pošto se kod Sersi u ovoj epizodi ništa ne primećuje, nešto je Kiburn petljao u međuvremenu.

 

 

 

 

Link to comment
Meni je žao Deneris. Toliko se očajnički trudi da ne postane kao otac i zato se povinuje "savetnicima" po 100 puta i ne uradi po svom instinktu, i kad malo nekad dobije neki tik - eto odmah viču da je luda. Biće mi krivo ako je do kraja naprave na zlu, jer to nije. 

Iako nisam nikad bila Team Kalisi, bas me nerviraju i opasno sam pocela da navijam za nju, mada znam da nema nikakvih sansi.Mnogo je glupo uradjeno to oko nje i njenog "ludila", do zla boga. A odlepice sigurno, s obzirom na to sta je sve dozivela samo za ovo kratko vreme, da ne idemo mnogo u proslost, ali i kako je savetuju. 

 

 

 

I ne znam otkud ljudima to da je Dzejmi otisao da stiti sestru? Ja bas imam cvrst predosecaj od pocetka da ide da je se resi i nje i Jurona, bar mu je to ideja. Ono sto je pricao Brijeni, sigurno je rekao da bi ova manje patila, jer je svestan da se mozda nece vratiti. I Sersei nije abortirala, otkud vam to, dete je Dzejmijevo.

 

 

 

 

A vreme je na Vesterosu u seriji relativna stvar. Setite se koliko je mali Sem i dalje mali.

 

 

 

 

 

Link to comment

Aha, znaci potura Dzejmijevo dete Euronu? Onda super da, ti brodovi su dojajni ako prelete planetu dvaput a da se trudnici stomak jos ne vidi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...