Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Spoiler

A zašto zla kučka Cersei po 150 put biva milostiva prema Tyrionu?

 

Edited by dillinger
Link to comment

Rec je o tome da scenaristi postavljaju rat sa NK i zombijima kao neki incident, neko levo smetalo, nesto sto apsolutno nista ne menja niti situaciju na terenu, niti filozofiju likova, nema apsolutno nikakvog reza u ponasanju pre i posle velikog rata, nema  apsolutno nikakvih posledica po stanovnistvto, vojsku...

 

Ovo je jezivo smandrljavanje, nivo Dinastija, epizoda 117 kada dodju teroristi i pobiju sve na svadbi u Moldaviji.

Link to comment

 

Dakle, ako se ispostave tačnim spojleri... Dobra kraljica Sersei je sve vreme bila u pravu, luda ćerka ludog kralja dolazi sa divljacima da vam popali gradove i pobije stanovništvo. Srećom ubiše u onom junačkom jurišu Dotrake, ko zna šta bi oni radili kad jedna neviđeno disciplinovana vojska pravi haos jer je poginula ljubavnica glavnokomandujućeg. Mogla je Sansa Maloprstić da se s njom dogovori, ona joj oprosti grehe iz mladosti i imamo Stark/Lanister koaliciju... pojačanu brakom nje i Tiriona odnosno Džejmija i Sersei. Svi srećni na kraju. Jel mi utisak varljiv il su trgovci spolovilima čitav zaplet oko NK i duge noći iskoristiti da ubiju najverniju Deninu vojsku :) Nadam se da će i Martin pribeći ovim metodam. Napišeš 7 knjiga da bi na kraju zatvorio krug kako je i počelo... sa ludim Targarjenom koga moraju da ubiju i najboljim igračem Sansom na spaljenom prestolu.



Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Spoiler

Bolja epizoda od proseka za ovu sezonu iako su nagurali nebitne stvari tipa ljubavnu scenu Dzejmija i Brijane, odlazak divljana, nebitne Tarlijeve... Nadam se da smo vecinu likova poslednji put videli u ovoj epizodi.

 

A realno Dzejmi je krenuo da rokne Sersei samo je pitanje da li je toga svestan ili ce tek da bude.

 

 

I naravno glavna zamerka je sto balista pravi stetu jacu nego djule jer je iz nekog razloga flota od deneris napravljena od sira...

 

Link to comment

Odgledao epizodu, samo cu reci kao i dosad team Daenerys. :D

 

E da, ako moze jedna molba, napisite ispred spoilera da li pisete o epizodi koju ste odgledali pa to da ne spoilujete ili objavljujete kojekakve leakove. Ja answerove ne smem otvarim jer onaj jedan sto sam se retroaktivno vratio i ovaj sad sto videh za ovu sada sve pise tacno. 

Link to comment
Spoiler

Da, neverovatno, ovo sto Budja rece za nepostojece posledice bitke. A svi imaju one neke male ranice po glavi, kao da su se ugruvali na bajsu :D

 

Zmaj skinut dosta lako cini mi se. Koliku zapravo prednost daje ovaj jedan koji je ostao?

 

Oni pogledi Srsi na kraju, malo previse i za nju. Kao stereotipna zlica iz lose telenovele. 

 

 

Edited by Kampokei
Link to comment

Ma ja sam gledao ali kontam da brdo ljudi gleda preko torenta, HBO na TVu i kad dodje sa posla. Mislim da je 24h skroz ok za spoilere, posle je vec na voju odgovornost.

Link to comment

Stvarno, ako je leak, pisite kao sto rece Grandilof

 

Spoiler

Prvo, Tyrionu je ocigledno mozak otisao od silnog vina. Covek tera i dalje. 

Khaleesi kao i dosad zelim da crkne. Na koju foru ona hvata Aegona/Jona - nije meni do prestola, nego da mi budemo zajedno. Zabole je i da ceka da se vojska odmori, za sve je zabole

Sansa boginja :Hail::wub:

 

Link to comment

Meni ovo jedna sasvim pristojna epizoda sa očekivanim dijalozima za konačni rasplet preževilih likova Vinterfela.

 

nešto sitno marginalno, u vezi mi omiljenog lika:

Spoiler

Bron :smiley_hail:

 

kakav majstor pohlepe!  :thumbsup:

 

 

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:
  Hide contents

Mislim jebote prave od Deni ludacu iako su je zajebali da ne napadne KL odmah, naterali je da izgubi zmaja i pola vojske na severu, sad joj ubiju drugog zmaja kidnapuju bff ubiju i nju, pritom joj sansa, arja i varis rade iza ledja. Kaze Dzonu nemoj da kazes sestrama, on kaze i bude tacno.ono sto je rekla da ce da bude i oni diskutuju da je luda lol jbt nigde nikakve logike jebene. 

 

Spoiler

Sve što je Deneris poslušala svoje verne savetnike - zajebala se. Krenula na Westeros sa armijom da se poseru svi, "e, nemoj ovo, aj ono" i najeba najgore. Jedini ispravan savet je dobila svojevremeno od Olene al kad se već povinovala "mudracima". Def je rapidno guraju u ludake, moraju da je ogade zahtevnoj publici da bi mirne savesti neko pogodniji zaseo na tron.

To što traži od Džona je iz čisto sebičnih motiva tako da jbg, nije mi žao što je rekao Starksima.

Sansa je ionako nanjušila neku beskrupuloznost u njoj a kad je provalila da je se i Tirion boji - onda no brainer da će da počne da radi u korist svog brata (od tetke) 

 

Link to comment

Nisam još gledao, ali moram da prokomentarišem jedan sitan answerov spoiler:

Spoiler


Quote

Cersei crams innocent citizens inside the Red Keep to prevent Dany's army from entering. Her reasoning being that Dany would have to kill citizens in order to let her army through, and thus she would never be accepted as a queen by the people of the Seven Kingdoms for committing such an atrocity (according to a leak a crush occurs during this scene and Arya and The Hound are present).

 

Medieval political strategizing by Lil' Perica. "Innocent citizens" jebote, "be accepted as queen", jebote. Sve je PR, svi se bore za naklonost nepostojećeg biračkog tela. Ko je video da neko dođe do prestola preko civilnih žrtava, to se nikad u RW istoriji nije desilo :isuse: 

 

Poseban touch su ti prljavi trikovi mrskog lanisterskog Hamasa koji se krije u civilnoj populaciji i praktično primorava zmajevitu Ayelet Shaked da ih rokne sve zajedno. Valjda bi reš-pečena Cersei našla neku posthumnu satisfakciju u tome što je izazvala PR problem budućoj kraljici.

 

Nisam znao da je moguće nabiti toliko gluposti u par rečenica sinopsisa, svaka čast.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...