Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

4 hours ago, theanswer said:

ja sve spojlere stavljam u spojlere, mislim da nije ok da se piše van spojlera ako epizoda nije emitovana još ali opet ne vidim ni da je realno očekivati dođi na temu na dan epizode ili dan posle epizode i očekivati da ne bude spojlovano

 

u tom duhu evo šta se dešava večeras

 

  Hide contents

mass cremation after the Battle of Winterfell. Characters mourn the deaths of their friends.

Cut to the victory celebration. Tormund praises Jon and Arya for winning the battle. Dany looks on with envy. Gendry can't find Arya at the party and goes out to search for her, but Dany meets with him and makes him Lord of Storm's End.

Jaime praises Brienne and while playing a game... <something I don't understand> they make out and end up having sex.

Gendry finds Arya and they kiss. Gendry wants to be with Arya, but she tells him she does not want to be with him.

Dany and Jon talk about his true identity. Dany does not want anyone else to know about it as she will lose her claim to the Iron Throne.

Tyrion and Jaime meet with Bronn, who has come to assassinate them on Qyburn's orders. Tyrion tells Bronn he will pay double of whoever sent him to not kill anyone. Bronn heads back to King's Landing (?)

Jon, Arya, Sansa, and Bran talk about Jon's true identity.

Arya leaves Winterfell <The Hound following her?>

Tyrion talks to Varys about distrust and betrayal (?).

Dany's army marches on Dragonstone, Missandei and Grey Worm travel by ship. Dany rides her dragon, while Jon is on land.

On the way Rhaegal is shot with arrows in the chest and neck and falls into the sea. Missandei is captured and taken to King's Landing (?)

Cersei crams innocent citizens inside the Red Keep to prevent Dany's army from entering. Her reasoning being that Dany would have to kill citizens in order to let her army through, and thus she would never be accepted as a queen by the people of the Seven Kingdoms for committing such an atrocity (according to a leak a crush occurs during this scene and Arya and The Hound are present).

Dany leads the army to King's Landing to allow Tyrion to negotiate with Cersei. Cersei orders The Mountain to cut off Missandei's head. Greyworm looks away and Dany's blood runs cold as she watches

 

Аааааааааа боли мозак!!!!

Link to comment

Gledala, dobra mi epizoda uz (normalno) par bisernih momenata.

Spoiler

Mislim da je Sansa namerno rekla Tirionu za Džona.

Džejmi je definitivno retard, jedino ako je zapravo zapucao u KL da lično ubije Sersi mada sumnjam, pre će biti da će tek kad sazna za nju i Eurona dobiti taj poriv.

Gendrijeva prosidba bi bila preslatka da je bilo koju drugu nevestu odabrao, ovako je samo weird shit.

Regal :cry:  

Varisu se smeši svilen gajtan, ako ovako nastavi...

 

Link to comment

Meni se ne dopada ep, prvi put, mada iskreno i ne znam u kom bi pravcu trebala da ide, a da kazem: e, super ili ok

I iskreno uopste ne znam cemu Bren sluzi, fikus jedan, nikakva vajda od njega, sad bar kad su desetkovani posle NK ...ohh wait

Varis je opasan igrac, uvek i bio

 

Link to comment
Spoiler

Pa Bran je Internet Westerosa samo što ne radi na Google već izbacuje random informacije kako mu naiđu. On je valjda kao neki autoritet za potvrdu fakata, tipa "Džon je sin Regara i Lijane - true or false".

Epizoda uglavnom služi da zakuva dodatno između Starks i Deneris kao i da se ona malo brže gurne u ludilo. Plus prebitni rasplet kud će Wildlings, bizarština sa usranim Bronom, slomljeno srce novog Lorda Stormlenda, i prinova na putu u domaćinstvu Tarlijevih.

 

Sve u svemu, očekivala sam mnogo goru epizodu, potpuno prazan hod, pa mi sad kao, i nije strašno jer se nešto bar desilo. 

 

Link to comment
38 minutes ago, Valkyrie said:

Gledala, dobra mi epizoda uz (normalno) par bisernih momenata.

  Hide contents

Mislim da je Sansa namerno rekla Tirionu za Džona.

Džejmi je definitivno retard, jedino ako je zapravo zapucao u KL da lično ubije Sersi mada sumnjam, pre će biti da će tek kad sazna za nju i Eurona dobiti taj poriv.

Gendrijeva prosidba bi bila preslatka da je bilo koju drugu nevestu odabrao, ovako je samo weird shit.

Regal :cry:  

Varisu se smeši svilen gajtan, ako ovako nastavi...

 

 

Posle trece epizode, ne moze apsolutno nista da bude dobro.

Osim nesto malo pobijene vojske kao da se bitka sa zombijima nikada nije dogodila, potpuno inconsequential. Ono, bila neka mala bitka, otresli prasinu, i ajde teraj dalje.

 

Link to comment
Spoiler

Sve je tacno. Varis gine, Dzejmi i Cersei ginu zajedno, Dzon ubija Deni dok Drogon gleda i odnosi njeno telo posle. Neka komisija sa Sansom i Branom ostaje da vodi kraljevstva. Dzejmi ubija Jurona. 

 

Nemam sumnje ni da ce otprilike tako biti u knjigama. Ali ova dva debila ce u dve epizode da naprave luk do mad queen i zasto kog mog kurca je Sansa toliko protiv Deneris na prvom mestu, nidje veze.

 

Link to comment
Колико је близу оног што је објављено на нету?
Sve od a do š kako je Answer pisao...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Spoiler

Mislim jebote prave od Deni ludacu iako su je zajebali da ne napadne KL odmah, naterali je da izgubi zmaja i pola vojske na severu, sad joj ubiju drugog zmaja kidnapuju bff ubiju i nju, pritom joj sansa, arja i varis rade iza ledja. Kaze Dzonu nemoj da kazes sestrama, on kaze i bude tacno.ono sto je rekla da ce da bude i oni diskutuju da je luda lol jbt nigde nikakve logike jebene. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...