Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Sad čitam reddit asoiaf, lik prilično ubedljivo piše da je realno da ovo dobijemo i od Martina, naravno mnogo razrađenije. Iskreno, nemam nameru ni knjige da čitam... all hype is gone :) Poslednje tri epizode pogledati kratak pregled čisto reda radi, nemam živaca za tri sata idiotskog programa.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, arheolog1981 said:

Sad čitam reddit asoiaf, lik prilično ubedljivo piše da je realno da ovo dobijemo i od Martina, naravno mnogo razrađenije. Iskreno, nemam nameru ni knjige da čitam... all hype is gone :) Poslednje tri epizode pogledati kratak pregled čisto reda radi, nemam živaca za tri sata idiotskog programa.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Četiri i po... 

Link to comment

@theanswer

Spoiler

imas li link i za ostatak sezone?

nasao sam na jednom mestu da Dzon nakon sto izbode Deni, ode nazad u night watch(koji postoji zasto?) a na drugom da on postane novi night king(jer uvek mora postojati jedan :D )

 

Link to comment

Dokle je Martin stigao sa knjigama odnosno kada kreće fikcija u seriji

I jel najavio koliko sa koliko knjiga planira da kompletira sagu 

Link to comment
1 minute ago, Pečorin said:

@theanswer

  Reveal hidden contents

imas li link i za ostatak sezone?

nasao sam na jednom mestu da Dzon nakon sto izbode Deni, ode nazad u night watch(koji postoji zasto?) a na drugom da on postane novi night king(jer uvek mora postojati jedan :D )

 

 

nemam. treba uzeti sa dozom opreza te leakove jer je valjda snimano više različitih krajeva. baš iz ovih razloga. e sad, ne znam, ja sam do danas bio ubeđen da ovo nema teorije da se desi, ali kažem sve ide u tom pravcu. 

Link to comment
Just now, Fakundo Sava said:

Dokle je Martin stigao sa knjigama odnosno kada kreće fikcija u seriji

I jel najavio koliko sa koliko knjiga planira da kompletira sagu 

 

pa u najavi su 2 knjige, winds of winter i dream of spring. sa tim da ja mislim da je on u kurcu i da pojma nema kako da završi gomilu priča koje je najviše u petoj knjizi iz nekog razloga uveo i dao im centralno mesto. verujem da zna i da je to to što je rekao d end d kako će da se završe glavni likovi ali da za sporedne ne zna ni sam. da moram da se kladim rekao bih da on knjige neće nikad ni završiti i da u 2 knjige preostale nema šanse da stane završetak, dakle trebalo bi mu 3. 

Link to comment
20 minutes ago, arheolog1981 said:

Sad čitam reddit asoiaf, lik prilično ubedljivo piše da je realno da ovo dobijemo i od Martina, naravno mnogo razrađenije.

 

Sasvim moguce

Link to comment
Just now, Fakundo Sava said:

A knjige su zapele kod Bubišinog ubistva od strane kukavice Olija ?

 

Oli ne postoji u knjigama, ali da, poslednje scene su Jon leži na samrti izboden od strane kolega, a na Dany nailaze Dothraki u savani u koju ju je odneo Drogon (iz one arene).

Link to comment

Stvarno nije u redu sto spojlujete :(
Jos se otkacila sa tw bar do posle ove 4te, i naivno pomislila da sam ovde bezbedna -.-

Link to comment
31 minutes ago, theanswer said:

ja sve spojlere stavljam u spojlere, mislim da nije ok da se piše van spojlera ako epizoda nije emitovana još ali opet ne vidim ni da je realno očekivati dođi na temu na dan epizode ili dan posle epizode i očekivati da ne bude spojlovano

 

u tom duhu evo šta se dešava večeras

 

  Reveal hidden contents

mass cremation after the Battle of Winterfell. Characters mourn the deaths of their friends.

Cut to the victory celebration. Tormund praises Jon and Arya for winning the battle. Dany looks on with envy. Gendry can't find Arya at the party and goes out to search for her, but Dany meets with him and makes him Lord of Storm's End.

Jaime praises Brienne and while playing a game... <something I don't understand> they make out and end up having sex.

Gendry finds Arya and they kiss. Gendry wants to be with Arya, but she tells him she does not want to be with him.

Dany and Jon talk about his true identity. Dany does not want anyone else to know about it as she will lose her claim to the Iron Throne.

Tyrion and Jaime meet with Bronn, who has come to assassinate them on Qyburn's orders. Tyrion tells Bronn he will pay double of whoever sent him to not kill anyone. Bronn heads back to King's Landing (?)

Jon, Arya, Sansa, and Bran talk about Jon's true identity.

Arya leaves Winterfell <The Hound following her?>

Tyrion talks to Varys about distrust and betrayal (?).

Dany's army marches on Dragonstone, Missandei and Grey Worm travel by ship. Dany rides her dragon, while Jon is on land.

On the way Rhaegal is shot with arrows in the chest and neck and falls into the sea. Missandei is captured and taken to King's Landing (?)

Cersei crams innocent citizens inside the Red Keep to prevent Dany's army from entering. Her reasoning being that Dany would have to kill citizens in order to let her army through, and thus she would never be accepted as a queen by the people of the Seven Kingdoms for committing such an atrocity (according to a leak a crush occurs during this scene and Arya and The Hound are present).

Dany leads the army to King's Landing to allow Tyrion to negotiate with Cersei. Cersei orders The Mountain to cut off Missandei's head. Greyworm looks away and Dany's blood runs cold as she watches

 

 

Ja ne bih ni na dan epizode, ipak ima ljudi koji ne mogu gledati odmah. A ove leakove, bez obzira da li su budalastine ili ne obavezno u spoilere. Mislim da je to fer

Link to comment
Stvarno nije u redu sto spojlujete :(
Jos se otkacila sa tw bar do posle ove 4te, i naivno pomislila da sam ovde bezbedna -.-
Pa što otvaraš spoiler :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Posto vidim preko tt, da ti kazem da ne otvaram spojlere [emoji4]

 

Ljudi pisu i komentarisu o ovim procurelim info van spojler koda.

 

Ok odoh do sutra odavde

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...