Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

26 minutes ago, Weenie Pooh said:

 ali ne treba ni da nas jebu u zdrav mozak

Mi to izgleda volimo tako da treba. 

3 minutes ago, gone fishing said:

Arja je ladno ostavila ujku u tamnici kada je pobila frejove, what a bitch :happy:

Najbolje da ona uopšte zna za njega. Pri tom, pitanje je da li je Edmur u Twins tamnici ili kod Lanistera u Riverrunu.

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Mi to izgleda volimo tako da treba. 

Najbolje da ona uopšte zna za njega. Pri tom, pitanje je da li je Edmur u Twins tamnici ili kod Lanistera u Riverrunu.

U Twins-u je bio posle pada Riverrun-a, a posle u seriji "zaboravljen".

Našao eng prevod, tačniji od raznih balkanskih, S06E10, deo dijaloga Džejmija i Freja na gozbi povodom osvajanja Riverrun-a:

Frej:  Your father would be pleased.

Džejmi: I'm sure he would be.

Frej:  Edmure is back in a cell.

         Can't go killing my son by law.
         It wouldn't be right.

         Give the family a bad name.

...

Link to comment

To znam, ali Džejmi kad je došao rekao je da je Lord Edmur sada njihov (Lan) zarobljenik i posle njemu obećao bolje uslove od onih koje je imao u Frej apartmanima.

Link to comment

Šta znam, delovalo je da je u bezizlaznijoj situaciji i od Sema, on je bar imao bodež u ruci

Edited by dillinger
Link to comment
47 minutes ago, Valkyrie said:

To znam, ali Džejmi kad je došao rekao je da je Lord Edmur sada njihov (Lan) zarobljenik i posle njemu obećao bolje uslove od onih koje je imao u Frej apartmanima.

Džejmi ga je žešće ispalio, obećao mu to pre zauzimanja Riverrun-a, Edmur izdao strica, praktično otvorio vrata Džejmiju i Lanisterima, pa opet završio utamničen.

 

Kad Frej kaže: Can't go killing my son by law.  to meni zvuči da mu je Edmur na "dohvat ruke", tj. zatvoren negde tu u zamku u tamnici. Frej je verovatno prihvatio svoju ćerku i unuka, a unuk mu po računici može biti koristan kao legitimni naslednik Riverrun-a.

 

inače neverovatno,

Ghost preživo onaj juriš sa Đorom i Dotracijima na zombije, eno ga na onoj slici između Sema i Varisa.

 

Link to comment

Prezivela je Gili, cak se i vidi scucurena u cosku sa malim Semim pored Varisa, kada je sve proslo.

Nastradala je jedna sa klincima koja lici na nju.

 

A ne znam sto se svi zale na mrak.

Ja sam prvi put gledala to jutro, po danu i kako nisam mogla da zamracim totalano sobu, bas sam se mucila, cinjenica. Ali onda uvece u nasem redovnim terminu odgledala bez ikakvih problema, sve se lepo videlo.

 

 

Link to comment

U bre @J-♣ pa frka se oko Ghosta digla odmah posle ep3 pa ga ulovili fanovi na scsht tizera :D Zna se da je živ odavno. Tj to je ili on ili neko njegovo štene, pošto je manji nego ikad (nema se za CGI) 

Link to comment
49 minutes ago, Valkyrie said:

To je ili on ili neko njegovo štene, pošto je manji nego ikad (nema se za CGI) 

 

Ali stvarno tako ispada, kao da im CGI naplaćuju po zapremini modela. Kao, "dajte ovde jednog vuka ali nemojte da je preveliki, da se ne rasipamo previše." Tamo u drugoj sezoni, kad KITN Rob Stark rolls into Džejmijev kavez, ima pored sebe vuka veličine vola... a šest godina kasnije, rođeni brat tog vuka je jedno pet puta manji.

 

Valjda se smežurao pod stare dane, ko zna koliki rok trajanja imaju direwolves.

 

59 minutes ago, Jumanji said:

Prezivela je Gili, cak se i vidi scucurena u cosku sa malim Semim pored Varisa, kada je sve proslo.

 

Mali Sam trebalo bi da ima jedno pet godina do sada, a još uvek je nedonošče. Na Westerosu ne samo što klima i orbitalna mehanika funkcionišu po nekim svojim zakonima, nego i proces starenja ima izuzetke na sve strane. 

 

Link to comment
3 hours ago, Sludge Factory said:

 

khm khm :dry:

Quote

 

“I don’t think [Game of Thrones show-runners] Dan and Dave’s ending is gonna be that different from my ending because of the conversations we did have.

“We’re talking here about several days of story conferences taking place in my home in Santa Fe, New Mexico.

 

 

to je izjavio pre 20 dana...

 

i još nešto na šta će hateeri da odlepe :happy:

 

Quote

“The series has been extremely faithful compared to 97% of all television and movie adaptations of literary properties.”

 

- oni koji su zamrzeli seriju čim se pojavio prvi lik koji nije bio obučen onako kako je to debeli napisao u knjigama :happy:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...