Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

'de su, šta rade zaboravljeni asovi?

robin-arryn-6.jpg.a0aedc6951cba2afdb477a51179e9f1b.jpg   iron-throne-tobias2.jpg.0f3d3ef59f093bd4756c9bfec6b8898d.jpg  Meera_Reed_350x350.jpg.b65b20597ad0c2d5712f0f4cace0b3de.jpg

 

 

Osim što je zadnje bilo da je mali Robin ostao u orlovom gnezdu u Vejlu,

da je mu je ujak Edmur ponovo utamničen u podrumima tvrđave Twins, kako se Valder hvalio Džejmiju

a Mira se valjda vratila u zamak na Neck-u

 

Dosta minuta stuklo ovo troje i za standarde onih vaših 'merchant'-a da bi tek tako nestali.

 

Link to comment

A šta je Mira dovukla Brena do Wintefella i onda udarnički produžila dalje? Nije joj dosta bila trećina kontinenta prepešačena, mora dve trećine u cugu? Ja sam mislio da je negde zaginula, mada ne znam ko bi posle ovog teglio...

 

Sweetrobin Arryn je irelevantan sad kad su njegovi Vejljani™ postali počasni Severnjaci. Zašto li je matori Royce ostao da služi Sansu kad je i Littlefingeru bio jedva lojalan, a ona LF-a zatim pogubila na pravdi boga... Trebalo je odmah da kaže "Hvala na gostoprimstvu, idemo kući da vidimo šta kaže House Arryn."

 

Edmure Tully nema bukvalno ništa, ni posede ni ljudstvo ni harizmu ni znanje ni slobodu... znači, logičan sledeći korak je da se proglasi za kralja Vesterosa, Cersei-style.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

A šta je Mira dovukla Brena do Wintefella i onda udarnički produžila dalje? Nije joj dosta bila trećina kontinenta prepešačena, mora dve trećine u cugu? Ja sam mislio da je negde zaginula, mada ne znam ko bi posle ovog teglio...

A šta da radi kada joj je Bran 9000 rekao "baš lepo što si me dovukla do ovde, sada šetaj", a ova mu spasila život x puta, i usput i brata izgubila. Šteta što ga nije izbola na licu mesta, možda bi Teon bio i sada živ. 

 

Quote

Zašto li je matori Royce ostao da služi Sansu kad je i Littlefingeru bio jedva lojalan, a ona LF-a zatim pogubila na pravdi boga... Trebalo je odmah da kaže "Hvala na gostoprimstvu, idemo kući da vidimo šta kaže House Arryn.

Jel' on uopšte preživeo bitku? Video sam ga tačno 0 puta, a kao je glavni među Vejlanima.

Quote

Edmure Tully nema bukvalno ništa, ni posede ni ljudstvo ni harizmu ni znanje ni slobodu... znači, logičan sledeći korak je da se proglasi za kralja Vesterosa, Cersei-style.

Ima ženu, ako ništa drugo, može da stavi claim na Twins. Btw, genijalno što se za njega ne zna apsolutno ništa, čak ni da li je izašao iz tamnice...

Link to comment
2 minutes ago, Ayatollah said:

Jel' on uopšte preživeo bitku? Video sam ga tačno 0 puta, a kao je glavni među Vejlanima.

Da tačno,

on se uopšte nigde nije pojavio u E03, a vitezovi Vejla su se šibali za zombijima pod komandom Brijane.

Kad već nisu prikazali "epsku" pogibiju, verovatno je Rojs živ.

Link to comment

Ne znam, prikazali su epske pogibije i Sema i Brijene po nekoliko puta a njima na kraju nije bilo ništa. Tako da je Royce, pošto ga nismo videli kako se rve sa osamnaest zombija odjednom, verovatno mrtav.

Link to comment

Otkud ti to sa Semom i Brijenom kao epska pogibija?

jesu bili blizu da zaginu baš kao i svi ali svi glavni akteri, pa nisu.

 

 

606123177_preziveliizwinterfela.jpg.7d74ba9a961a9f58c395f61ed0bb0829.jpg

 

Preživeli Winterfel,

ispod strelice je možda Rojs, sudeći po svetloj odeći, jbg skromna rezolucija sa torenta, pa takav i frejm.

Link to comment

Rojs se vidi u sceni kad dižu pehare sa Deneris u tizeru za ep 4. 

Pored njega neka devojka za koju ne znam je li Alis Karstark koja bi trebalo da je poginula kod Drveta sa Teonom. Al možda je i pretekla. 

Link to comment
14 hours ago, Anduril said:

Ovo hejtovanje mejnstrim shit serije koja odavno nije vise nista specijalno je zaista fenomen za sebe. Holivud ko Holivud - radi plitku produkciju zabave za mase ali je zato ova paljevina gikova po netu zabava i razonoda za sebe.

+1000

 

Na stranu što je kvalitet hejtovanja negde na nivou kursadzija. 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Edmure Tully nema bukvalno ništa, ni posede ni ljudstvo ni harizmu ni znanje ni slobodu... znači, logičan sledeći korak je da se proglasi za kralja Vesterosa, Cersei-style.

 

A ono, ako nista nista, bas nista ne moze da izvuce (a mozda bi ipak mogao nesto sitno), ipak im je ujak? To nije dovoljan razlog da ga izbave iz govana?

Link to comment
30 minutes ago, J-♣ said:

Otkud ti to sa Semom i Brijenom kao epska pogibija?

jesu bili blizu da zaginu baš kao i svi ali svi glavni akteri, pa nisu.

"Blizu" je understatement. U nekoliko scena je lik bukvalno preplavljen zombijima, da bi se onda prešlo na neku drugu scenu. Posle se vratimo na prethodno palog junaka i vidimo da mu neobjašnjivo nije ništa. 

 

Najupadljivije je bilo ono kad Jon kreće da spase Brana, prolazi pored Sama kome iz mase zombija bukvalno viri pola lica i jedna ruka, ignoriše ga i vozi dalje... da bismo kasnije kad NK zagine videli da je Sam fucking Tarly ispod svih tih zombija nepovređen. Srdačno su ga grlili desetak minuta.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
29 minutes ago, Weenie Pooh said:

"Blizu" je understatement. U nekoliko scena je lik bukvalno preplavljen zombijima, da bi se onda prešlo na neku drugu scenu. Posle se vratimo na prethodno palog junaka i vidimo da mu neobjašnjivo nije ništa. 

 

Najupadljivije je bilo ono kad Jon kreće da spase Brana, prolazi pored Sama kome iz mase zombija bukvalno viri pola lica i jedna ruka, ignoriše ga i vozi dalje... da bismo kasnije kad NK zagine videli da je Sam fucking Tarly ispod svih tih zombija nepovređen. Srdačno su ga grlili desetak minuta.

 

Pa kad neće niko živ, jbg...

Link to comment
16 minutes ago, Valkyrie said:

E, najbolje da treba da obustavi misiju da bi pomagao onom izgubljenom slučaju.

Ne treba ništa da obustavlja, ali ne treba ni da nas jebu u zdrav mozak izlazom iz osamnaeste bezizlazne situacije u epizodi.

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

A šta je Mira dovukla Brena do Wintefella i onda udarnički produžila dalje? Nije joj dosta bila trećina kontinenta prepešačena, mora dve trećine u cugu? Ja sam mislio da je negde zaginula, mada ne znam ko bi posle ovog teglio...

 

Sweetrobin Arryn je irelevantan sad kad su njegovi Vejljani™ postali počasni Severnjaci. Zašto li je matori Royce ostao da služi Sansu kad je i Littlefingeru bio jedva lojalan, a ona LF-a zatim pogubila na pravdi boga... Trebalo je odmah da kaže "Hvala na gostoprimstvu, idemo kući da vidimo šta kaže House Arryn."

 

Edmure Tully nema bukvalno ništa, ni posede ni ljudstvo ni harizmu ni znanje ni slobodu... znači, logičan sledeći korak je da se proglasi za kralja Vesterosa, Cersei-style.

- pa na suđenju lf je isplivala istina da je on nagovorio lisu ili kako se već zove da otruje lorda arryna, da je on nju gurnuo u smrt, lf je zahtevao da ga ovaj isprati u vejl ali je dobio odgovor i think not :happy:

- neverovatno kako ljudi površno prate seriju :)

- zašto služi sansu, pa prosto da bi ona imala polugu moći u predstojećem raspletu oko toga ko će vladati westerosom iz istog raloga je i vojska mau morala biti desetkovana u prošloj epizodi bila je previše op, očekujem da u 5 epizodi ostane i bez zmajeva i da onda spletke odluče ko će i kolikim delom kraljevstva vladati, možda se raspadne kao jugoslavija ko zna šta je debeli zamislio :happy:

 

- arja je ladno ostavila ujku u tamnici kada je pobila frejove, what a bitch :happy:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...