Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

6 hours ago, Weenie Pooh said:

Onda Benioff i Weiss ritualno ubiju jedan dugoga i ja napokog nađem mir.

:lolol:

E, do nedavno sam mislila da su njih dvojica neki izlapeli matorci, priznajem nisam ništa znala o njima. Onda vidim, mlađi ljudi, valjda radećih ćelija. Tek mi tad bilo za wtf. 

Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Podsetite me, pošto su mi knjige izvetrele iz mozga, da li dolazak Zime ima veze sa WW, ili samo Long Night ima veze sa njima?

 

To je sve manje-više u paketu. Long Night je samo mitološki naziv za jednu dugu zimu nekad davno, tokom koje su mrtvi počeli da šetaju. Po predanju, kad opet uleti tako neka apokaliptično duga zima, doći će opet i undead.

 

Šta je šta izazvalo, da li mrtvaci dolaze zato što je zahladnelo ili zahladni tek pošto dođu mrtvaci, to se ne zna tačno - kokoška/jaje situacija.

Link to comment
10 hours ago, gone fishing said:

količina otrova koju ovaj lik sipa po ovoj epizodi će posramiti i prestona :happy:

 

 

Добар.

Link to comment

Ovo hejtovanje mejnstrim shit serije koja odavno nije vise nista specijalno je zaista fenomen za sebe. Holivud ko Holivud - radi plitku produkciju zabave za mase ali je zato ova paljevina gikova po netu zabava i razonoda za sebe.

Link to comment

Problem je u tome sto je serija bila prilicno gledljiva u prvih 5 sezona i nisu se zalili gikovi, cast izuzecima, a onda se postepeno pretvorila u govno pa istopila u proliv.

Link to comment
2 minutes ago, Anduril said:

Ovo hejtovanje mejnstrim shit serije koja odavno nije vise nista specijalno je zaista fenomen za sebe. Holivud ko Holivud - radi plitku produkciju zabave za mase ali je zato ova paljevina gikova po netu zabava i razonoda za sebe.

 

Hejtovanje je uslovljeno pređašnjim hejlovanjem, barem za prve 3 sezone.

 

Serija je ljudima postala isuviše bitna da bi dopustili ikakav fušeraj

Link to comment
1 minute ago, dillinger said:

Hejtovanje je uslovljeno pređašnjim hejlovanjem, barem za prve 3 sezone.

Serija je ljudima postala isuviše bitna da bi dopustili ikakav fušeraj

 

Pa dobro, i sta sad? Kao da je to prvi kultni kvalitet od kojeg je napravljen prosecan kvantitet. I to traje vec godinama. Sasvim ocekivano i zato ne razumem najbolje cemu gubljenje vremena na taj fuseraj. Kao da nema drugog izbora.

Link to comment

Pa ništa. Prošlo je tek 5 dana a i ti se sad čudiš kao da traje celu večnost

 

Btw Battle of the  Bastards je bila svega 9 ili 10 epizoda unazad

Edited by dillinger
Link to comment
5 hours ago, Anduril said:

 

Pa dobro, i sta sad? Kao da je to prvi kultni kvalitet od kojeg je napravljen prosecan kvantitet. I to traje vec godinama. Sasvim ocekivano i zato ne razumem najbolje cemu gubljenje vremena na taj fuseraj. Kao da nema drugog izbora.

Ништа, ко те бије по ушима да читаш ово? Одскакући на неку ливадицу, завиј џокавац и уживај. Макар до краја овог фијаска у Венецуели.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Kolko videh, slucajno, deo trejlera, ovde sad ni nece biti neke bitke koju neki ocekuju u sledecoj epizodi

 

 

Cersei docekuje vojsku, onaj idiot (nadam se da ce mu Arya rasporiti grkljan nesto kleci ispred nje), ovamo sklanjaju leseve i Jon odlazi na konju, a Sanzica  :wub: gleda zmajeve sa kule 

 

Kao da ce tek pripremaju, mozda pocne, a mozda i saceka petu

Edited by Giggsy
Link to comment

Pa to. Pisao sam vec, nikad ne gledam trejlere ni za jednu seriju, ali, to je to. Znaci sat i po nicega verovatno ili kolko vec traje epizoda

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...