Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ne nadam se ja nicemu [emoji4]

Ocekivala pomor, kad ono svi prezivese, od glavnih, ocekivala sada neki tvist, da do borbe nece doci jos uvek...mozda, kad ono ubise glavnog negativca na keca oko koga se 3-4 sezone ispredala prica i sejao strah.

 

Tako da se sada spremamo za Sersei, pa rat, pa vidanje rana i da se rastanemo polakice.

Ali uvek postoji i ono..ocekuj neocekivano, ako imaju malo mozga.

Mada je meni u sustini ok, jedino ta dva ocekivanja sto sam imala, tu me malo poremetili.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Realno je cela ova bitka-epizoda promasaj epskih razmera u svemu osim u specijalnim efektima. Na stranu brojne nelogicnosti, ipak je fantasy u pitanju, dinamicki je sve trajalo predugo i vec nekih dvadesetak minuta pre kraja epizode je postalo beyond dosadnog. Ono kad gledas i iznervirano kazes "hajde, bre, zavrsavajte vise, kakav god da je zavrsetak". U obe Dzeksonove velike bitke ni u jednom trenutku nisam imao taj osecaj praznog hoda i suspense je bio veci, iako sam, naravno, citao knjige pre filmova i znao tacno kako ce ce sve da se zavrsi. Sam pocetak epizode je bio sjajan i obecavao je mnogo, a onda je Melisandra zapalila maceve Dotraka, oni krenuse u nekoseno, i od tada je sve krenulo naopako.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

spacer.png

Uživam u pomračenju uma ljubitelja fucking NK i aveti. Menjam pet epizoda s avetima za jednu sa Tajvinom Lanisterom.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Realno je cela ova bitka-epizoda promasaj epskih razmera u svemu osim u specijalnim efektima. Na stranu brojne nelogicnosti, ipak je fantasy u pitanju, dinamicki je sve trajalo predugo i vec nekih dvadesetak minuta pre kraja epizode je postalo beyond dosadnog. Ono kad gledas i iznervirano kazes "hajde, bre, zavrsavajte vise, kakav god da je zavrsetak". U obe Dzeksonove velike bitke ni u jednom trenutku nisam imao taj osecaj praznog hoda i suspense je bio veci, iako sam, naravno, citao knjige pre filmova i znao tacno kako ce ce sve da se zavrsi. Sam pocetak epizode je bio sjajan i obecavao je mnogo, a onda je Melisandra zapalila maceve Dotraka, oni krenuse u nekoseno, i od tada je sve krenulo naopako.

+1

Link to comment
Ne bih ja isao tako daleko, dovoljno je da pitas mene.   TEAM SANSA & TYRION 

 

 

Eeeee ali ja nisam rekla ko ce da se uzme, izrodi decu i zivi nikad srecniji ... ima tu bome kadidata, polako. Iako mi je to tvoje simpa s kroz, a Tirion jedan od omiljenih likova.  

 

 

 

Ne mogu da kazem da sam razocarana previse, iako od knjiga odstupaju odavno, ni ovo sto matori nikako da zavrsi, da li namerno ili mu se ne da prosto, prihvatila sam i sad sta je tu je. Mozda i pozivi da ispravi stvar..

Mislim da sam taj vrhunac nezadovoljstva dozivela bas u ovoj epizodi, tako da je sve moguce do kraja.

 

 

A pocela je sjajno... drama, strah, mrak, muzika koja je fenomenalna u celoj epizodi i kada se jos Dotrakima pogasise na horizontu ona koplja-srpovi, bas je bilo jezivo, vrhunac neizvesnosti se blizio.

Dok su Arju jurili po hodnicima, nije mi bilo svejedno, no eto i pored mnogo nelogicnosti, a najvise ovo zbrzano nestajanje posati na cijem se strahu i mitu temeljilo 4 sezone (to mi je bas bzvz)...na kraju i jedno od kljucnih prorocanstava je da ce posle dugog leta, docii duga zima, tama, mrak, i cekao se Obecani princ Azor Ahai...bla, bla.. suma sumarum i nije toliko lose.

Dzona gresnog svi napljuvase, a nije da mu je mala uloga bila u svemu... eto i tu su neka ocekivanja videcemo.

 

Malo toga moze da iznenadi do kraja, eventualni neki tvist, mada sumnjam.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
da brat ubije sestru i opravda nadimak kingslayer?
U seriji nisu ni jedne sekunde doveli odnos Sersei i Džejmija do toga da je on potencijalni ubica... čak naprotiv, i pored svega on je bio uvek uz nju. Tek kad je odbila da ispoštuje dogovor on je krenuo sam na sever. Za razliku od knjiga, gde je taj odnos mnogo kompleksniji. Tirion, možda... samo zato što bi bilo mnogo da Arja i nju ubije.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Možda se istorija ponovi pa Džejmi bude opet morao da ubije Mad Monarcha da ne digne u vazduh ceo KL. Onda ubije i sebe i napokon nađe mir.

Link to comment
43 minutes ago, arheolog1981 said:

U seriji nisu ni jedne sekunde doveli odnos Sersei i Džejmija do toga da je on potencijalni ubica... čak naprotiv, i pored svega on je bio uvek uz nju. Tek kad je odbila da ispoštuje dogovor on je krenuo sam na sever. Za razliku od knjiga, gde je taj odnos mnogo kompleksniji. Tirion, možda... samo zato što bi bilo mnogo da Arja i nju ubije.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

a ako bi bio doveden u situaciju da bira izmedju brata i sestre? obracun u troje, kao kod serdja leonea :D

Link to comment
 
a ako bi bio doveden u situaciju da bira izmedju brata i sestre? obracun u troje, kao kod serdja leonea [emoji3]
Uuuu, to :) Već zamišljam scenu :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Onda Benioff i Weiss ritualno ubiju jedan dugoga i ja napokog nađem mir.

Е, ја би то глед’о.

Link to comment

Podsetite me, pošto su mi knjige izvetrele iz mozga, da li dolazak Zime ima veze sa WW, ili samo Long Night ima veze sa njima?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...