Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

17 minutes ago, ZerrorR said:

Da dižemo hajp za petu epizodu, ili je još rano? 

 

 

 

njoj je u opisu radnog mesta da pravi hajp, tako da i wouldn't get my hopes up

mada potajno se nadam da nismo videli sve u vezi NK i da su spremili neki suplajz

 

Edited by Escalade
Link to comment
17 minutes ago, Escalade said:

 

njoj je u opisu radnog mesta da pravi hajp, tako da i wouldn't get my hopes up

mada potajno se nadam da nismo videli sve u vezi NK i da su spremili neki suplajz

 

 

isti je reziser kao i za ep 3... :sad:

Link to comment
10 hours ago, Zverilla said:

 

Mongoli su imali i solidan broj teško oklopljenih kopljanika, koje su koristili kao udarne trupe, obično nakon (ko što si opisao) što strelci razbiju koheziju protivnika

Svakako, to je verovatno bila najstrasnija ratna masina koju je svet video.

Ali ono sto hocu da kazem je da su Dotraci, isto kao i Mongoli ili Huni ili Skiti, stepski ratnici. Vestina ratovanja u ravnici, pod uzasnim vremenskim uslovima im je u krvi. Nije mi jasno na koju foru neko moze da im kaze "ok, ovo je plan: vi cete da jurnete pravo u mrak na bezbroj neprijatelja. Ne znamo tacno sta je tamo, al vode vas Dzora i jezovuk pa se snadjite."

Link to comment

I onda svi izginu osim Đore i jezovuka :D 

 

Uopšte, taj leading from the front princip ispada ekstremno bezbedan. Mormont, Brienne, Jaime, Tormund, Davos, svi su bili u prvim borbenim redovima i svi su nekako preživeli. Čak je i Sam the Slayer bio na frontu, junački pobegao, onda bio bukvalno zatrpan zombijima i nekako preživeo.

 

Dočim je Beric Dondarion šetao po zamku i zaginuo, Theon se povukao u Godswood i isto...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

E da čovek ne poveruje da još uvek diskutujete o taktici, i to u bici između zombija, zmajeva, varvara, plaćenika, vukova i čarobnjaka... 

 

Uostalom, svako ko se imalo razume u zombije je mogao odmah da primeti šta je nedostajalo odbrani

 

Spoiler

spacer.pngOdbrana

 

 

Link to comment
16 minutes ago, vathra said:

E da čovek ne poveruje da još uvek diskutujete o taktici, i to u bici između zombija, zmajeva, varvara, plaćenika, vukova i čarobnjaka... 

 

Uostalom, svako ko se imalo razume u zombije je mogao odmah da primeti šta je nedostajalo odbrani

 

  Hide contents

spacer.pngOdbrana

 

 

 

 minus je 20 napolju :fantom:

Link to comment
11 hours ago, Escalade said:

 

njoj je u opisu radnog mesta da pravi hajp, tako da i wouldn't get my hopes up

mada potajno se nadam da nismo videli sve u vezi NK i da su spremili neki suplajz

 

 

I ja se nadam, iako bas volim sto ga je bas mala ubila

Ako ne, onda ne znam sta jos moze da se izdesava u 3 epizode

Link to comment

Ma kakvi, u sledecoj se opet nista konkretno nece dogoditi, u petoj picvajz protiv Sersei i u sestoj aftermath epilog limunada.

Link to comment

:D

gomila razočaranih fanova knjiga koji su godinama pričali površnim gledaocima serije da poenta priče nije ko će sesti na gvozdeni presto, već da je glavna priča zombi apokalipsa i sada su ti ispali glupi u društvu :lolol:

 

- osima ako scenaristi nisu napravili još jedan tvist za kraj serije, vidim da još  provejava nada kod nekih da je bran pokupio moć i postao novi kralj noći :happy:

Link to comment

Mozda smo glupi, al logike nema, ako izuzmemo naravno naziv serije.

 

No, ne bih se ja bas kladila da je gotovo sve sa tamom i mrakom, mada opet... ako pitamo obicnog americkog gledalaca, pa i azijskog, pa i planetarnog... uzece sa na kraju, izrodice decu i zivece srecno do kraja zivota.

 

 

Link to comment



Mozda smo glupi, al logike nema, ako izuzmemo naravno naziv serije.

No, ne bih se ja bas kladila da je gotovo sve sa tamom i mrakom, mada opet... ako pitamo obicnog americkog hledalaca, pa i azijskog i planetarnog... uzece sa na kraju, izrodice decu i zivece srecno do kraja zivota.


Pa to će biti i ako pitamo D&D, ne znam kakvom se tvistu nadate :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...