Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

7 minutes ago, Sara said:

i najbolji imaju sumnje i posrnuca, to uopste nije debilno, naprotiv , dijalog sa arjom je jedini razlog sto se melisandre uopste pojavila, sve drugo vezano za nju u e3 je kolateral.

Sumnje i posrnuća poželjno bi bilo prikazati na ekranu, umesto 80 minuta bespoštednog makljanja u mraku koje na kraju preživi 90% likova. 

 

7 minutes ago, Sara said:

naravno da vrane i proroci znaju sta ce se dogoditi, kao i sta je bilo, unazad i unaped beskonacno i u svim potencijalima

 

Mhm, Melisandre baš sve zna. Tačno je videla da će Stanis spasiti svet i njega godinama gurala, posle se efektno prešaltala na Džona i počela njega da podržava, a u stvari sve vreme zna da je Arya ona prava :rolleyes: 

Link to comment

Weenie Pooh@

* prikazali su,  inace ih ja ne bih videla, a evo i Boza cini mi se isto vidi

 

** ona nije 100% tacna, ona gresi u tumacenju onoga sto `vidi` kao i vecina medija

 

osim toga, moje vidjenje stvari je da se buducnost moze izmeniti nezavisno od prorocanstva, tj. da uvek postoji vise varijanti buducnosti i da se melisandre i pojavila da bi se ostvarila pozeljna opcija

Edited by Sara
Link to comment

Varisu se odavno upalila lampica na Denerisine povremene napade ludila. Kad provali (ako već nije) ko je zapravo Džon, ne bi me čudilo da opet promeni favorita za presto. E sad, ako ga D provali, jebo je ježa u leđa. 

Link to comment

Koliko se secam po knjizi sva Starkova deca imaju plave oci na Tulijeve, sem Arje, u seriji koliko znamo nije tako, kao i da brat i sestra Targarjan imaju, kao i svi oni uostalom srebrnu kosu i ljubicaste oci, ali su valjda od te boje sociva odustali u seriji, jer bi se skretala navodno paznja gledalaca. Hocu da kazem da redosled Melisandrinih reci kada nabraja Arji ne znaci u seriji nista.

A sto se tice podizanja mrtvih NK i WW, to mogu samo da urade umrlima ne i zombijima, oni jednom unisteni gotovi su za sva vremena, ne dizu se opet.

Link to comment

Iskreno jedino žalim bata Đoru, znam kako je ceo život biti u friend zoni :sad:  slično kao Maloprstić, braća nisu izdržala

Ode i meni omiljena vatrena žena, najbolja gospođa diljem Vesterosa

 

A onaj povampireni zmajček što nam napadao Jovana jeli to njegov zelenko ili od NK

Link to comment
Iskreno jedino žalim bata Đoru, znam kako je ceo život biti u friend zoni :sad:  slično kao Maloprstić, braća nisu izdržala
Ode i meni omiljena vatrena žena, najbolja gospođa diljem Vesterosa
 
A onaj povampireni zmajček što nam napadao Jovana jeli to njegov zelenko ili od NK
Od NK, njegov je preživeo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...