Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

imam teoriju, NK i Bran su u jednom trenutku zamenili tijela, i u stvari je Bran sa mrtvacima jurio NK-a koji stanuje sada u Brenovom telu:s_u:

nemam nikakav dokaz osim da je Bren najednom postao robot u sred sezone

Edited by Escalade
Link to comment

Džon nikad nije video Arju na delu niti ima predstavu kakav je ona asasin. Da moja mlađa sestra krene da trči ka NK ja je ne bih pustila da se samoubije a ja ću, kao, da odvlačim pažnju zmaju.

Baš ću ponovo da pogledam al nije mi ni na kraj pameti bilo da ona tu protrčava pored njega (i Zmaja) rutinski. 

Link to comment

Mislio sam da će Arja koknuti lično sve one likove koje imala na spisku (izuzev Sersei, nju bi trebalo Đejmi). NK se nikako ne uklapa u taj narativ. 

(Da sam ja scenarista, kao što nisam, Bran9000 i NK bi se međusobno anihilirali kao materija i anti-materija)

Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

Džon nikad nije video Arju na delu niti ima predstavu kakav je ona asasin. Da moja mlađa sestra krene da trči ka NK ja je ne bih pustila da se samoubije a ja ću, kao, da odvlačim pažnju zmaju.

Baš ću ponovo da pogledam al nije mi ni na kraj pameti bilo da ona tu protrčava pored njega (i Zmaja) rutinski. 

 

ma kakvi bre, babi što je milo to joj se i snilo, ljudi i dalje pokušavaju da pronađu d en d hintove a oni prave seriju ko pravi holivud, kakvi crni hintovi i proročanstva i ostalo. jedino je povetarac znak i ništa više

Link to comment

jedino sto bi donekle imalo smisla je da se vukodlaka iskoristila svoje skilove i maskirala se u zonbie i neopazeno prosla do nk-a

Link to comment

Naletela sam na netu savršeno objašnjenje i šta je radio Bran kroz gavranove i kako je Arja doletela do NK. 

Behold:

2a841om.jpg

 

Edited by Valkyrie
Link to comment

mislim da je glupo analizirati kako je arja došla tamo dokle je došla i odakle je skočila i koga je sve prošla, kakve se sve nelogičnosti dešavaju u seriji oko putovanja pa i u knjigama čak. mislim, sad treba da analiziramo kako je iz zamka došla do godswood a nećemo da analiziramo koliko je realno da može nekom da zameni lice :D

Link to comment
57 minutes ago, Valkyrie said:

Naletela sam na netu savršeno objašnjenje i šta je radio Bran kroz gavranove i kako je Arja doletela do NK. 

Behold:

2a841om.jpg

 

 

Fenomenalno :D 

 

Meni je u stvari potpuno genijalno to što su upotrebili Assassin's Creed playbook da eliminišu drevnu natprirodnu apokaliptičnu fantasy pretnju... a sad kad treba da se eliminiše prozaična Cersei, neće nikom pasti na pamet da simply deploy Arya.

 

Ne, sad će preostala šaka jada da herojski ratuje do poslednje kapi krvi protiv pirata, plaćenika, i hiljadu slonova, većina tih što su preživeli zombije će morati da glupavo izgine. Dok bi, naravno, mala mogla prosto da se ušunja, ispeče pite od Eurona i Cersei, i reši problem.

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Claim je claim nezavisno od toga kako je preminuo incumbent. Nije se Robert odrekao prestola zato što je Aerysa posekao njegov bodyguard.

 

Pritom Cersei nema nikakav, ali nikakav claim to the throne. Niko živi je ne podržava osim zaljubljenog Eurona, niko nema razloga da joj plaća porez pošto je spalila svo relevatno plemstvo. Ne znam ni te mercenaries kojim parama plaća, nije se valjda Iron Bank zajebala pa joj opet dala kredit w/out collateral?

 

@MayDay

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ne mislim samo po zakonu, a Cersei bi mogla da se pozove na to da je udovica prethodnog kralja, nego sto stvaras resantiman u narodu kada na dripacki nacin zauzmes tron. Jedini pravi nacin da se zauzme tron je da oslobodis ljude od tiranije, tj. da im se postavis kao zastitnik, pa sad da li od spoljnog ili unutrasnjeg neprijatelja zavisi od okolnosti.

Link to comment
On 30.4.2019. at 8:27, arheolog1981 said:

Sa valerijanom i samo WW i NK :) Obični zombiji se ne pretvaraju u prah

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

On 30.4.2019. at 9:16, Kampokei said:

 

Samo su polegali, kao domine. 

sad mi opet ovo palo na pamet, zar se nije dzin pretvorio u prah kad ga je mala gaborka bocnula u oko?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...