Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Jel ovo na 4:40?  Ili na 6:11? Nigde ne kaze 'go go go'. 

 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Da, da, editovao sam post, video sam to na sta se misli, ali ja ne primecujem da ikoga on tu spazi, a i ne vice "go, go!" niti sapuce. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
4 minutes ago, Sludge Factory said:

Jel ovo na 4:40?  Ili na 6:11? Nigde ne kaze 'go go go'. 


Kaže kada na kraju iskoči pred zmaja, 7:24

Link to comment
Just now, copkillah said:


Kaže kada na kraju iskoči pred zmaja, 7:24

 

Ja bre cujem samo Aaaaargh, argh :D 

 

Boze cime se mi bavimo i zaludjujemo 

Link to comment
1 minute ago, Sludge Factory said:

Boze cime se mi bavimo i zaludjujemo 

 

To je to :laugh:

Upropastio vas Wini :D

Link to comment

Ma gluposti, na 6:11 kao nekoga spazi, a tek na 7:30 ustane iza stene da skrene zmaju paznju. 

 

Ljudi imaju potrebu da traze sitne tragove i dublja znacanja jer, realno, bilo ih je puno u GoTu (zahvaljajuci iskljucivo Debelom), ali ovo sto mi dobijamo poslednje dve godine su cista govna, i necemo da se pomirimo sa time. Gledam neke youtubere koji su u fazonu, ovo sigurno nije kraj NK, dobicemo dodatno razjasnjenje u sledecoj epizodi ko je on, sta se desilo, vratice se za finale, azor falus ahai.

 

A u stvari seriju pisu dva imbecila.

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Ma gluposti, na 6:11 kao nekoga spazi, a tek na 7:30 ustane iza stene da skrene zmaju paznju. 

 

Dobro, to je montaza, ta dva momenta u filmskom vremenu nisu (ne moraju nuzno biti) odvojena minut i po nego je nama to tako predstavljeno, sa rezom na drugi, istovremeni dogadjaj, nije to problem. 

 

Ali ja ovde cak ni suptilno, a kamoli "clearly" ne vidim i ne povezujem to sto oni vide i povezuju. Ali ok, mozda sam nedovoljno suptilan :D 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Učitavanje dubljeg smisla... A mnogo plitko, kao kad Bron spasava Đejmija koji juriša na zmaja, upada u plicak, a sledeća scena - Đejmi na dubini od 50 metara. 

 

Uostalom, ja da sam Džon i ja bih sebi rekao Gogogo... Treba skupiti muda i vristati na unded zmaja! 

Link to comment
46 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

ljudi učitavaju šta se njima sviđa

 

a bogme i sta im se ne svidja.

 

od trivijalnosti poput toga da se zale kako je epizoda premracna (iako je bitka po mrklom mraku). a da je bila svetlija, onda bi kukali da im je presvetla, otkud tolko svetla usred polarne noci.

ili antiklimaks gde je NK ubiven 3 epizode pred kraj. za razliku od recimo gospodara prstenova gde je prsten istopljen dobrano pre kraja i onda sledi neizvesno krunisanje i jos neizvesnije oslobadjanje hobitona koje nosi neku posebnu poetiku a bogme i epiku (wiki kaze da je stradalo 19 a ranjeno 30 hobita!) 

 

got serija i knjiga su jeftina zabava i tako ga i toliko treba tumaciti

Edited by Zverilla
Link to comment

uzasni ste, jedini relativno suptilan momenat je bas to kad arja ubiva vucica na istom mestu na kom joj bran pre nekoliko sezona daje predmetni bodez. 

eto, da ne bude da bran bas nista nije odradio.

inace ne kapiram hajp glede genijalnosti rezije, meni sve izgleda ko kad se nolan istripuje da ume da snima borenja, pa onda odradi sve mracno u krupnom kadru. ne kazem da je lose, al daleko od revolucionarnog.

Link to comment
8 minutes ago, ToniAdams said:

inace ne kapiram hajp glede genijalnosti rezije, meni sve izgleda ko kad se nolan istripuje da ume da snima borenja, pa onda odradi sve mracno u krupnom kadru. ne kazem da je lose, al daleko od revolucionarnog.

 

jaooo bravo, sećam se mog utiska posle njegovog prvog Betmena, da su scene borbe bile teško sranje, ako dobro pamtim, kamera histeriše na sve strane i sve je nešto kao brzo i ludo a u stvari ništa

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...