Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ona na ostrvima, Theonova sestra? Yara Greyjoy? Nekako mi je bleda i pasivna i neubedljiva. Plus što izgleda kao prodavačica pečurki na zelenjaku, u knjizi je potpuno drugačije opisana. Trebalo bi da je agresivna i provokativna u svakoj rečenici, da zajebava i brata i sve ostale.
Pa trudi se ali joj s ne pozna.A Gwendolina mi je Brienne. Toeto. Sasma je dovoljno ružna a i glas je prikladan.Placet.Nu, a evo privju Đejne Vesterlinguše u činu pomalo prljavog zavođenja Young Wolfa, predmnijevam.Jeyne.jpg Edited by Roger Sanchez
Link to comment
gvozdenu kcer definitivno. ima bolji smisao za humor, a i gotivnija mi je njena ekipa. ono je neki midlsbro, njukasl, aufiderzen_pet...vitezovka je u pogrešnoj ekipi. ti dole barateoni su lažni barateoni i to mi je onako... neki lids. junajted.
posto mi se javlja da ti kao zvezdas navijas za sugavi liverpul, de mi reci ko bi bio liverpul u toj postavi?lanisterovi, onako crveni?junajted su starkovi. :heart:gospoda.
Link to comment
posto mi se javlja da ti kao zvezdas navijas za sugavi liverpul, de mi reci ko bi bio liverpul u toj postavi?lanisterovi, onako crveni?junajted su starkovi. :heart:gospoda.
ja ih ne poredim s tim fudbalima, ali pokušavam da im nađem pandane u drugim pisanijima za koja martin verovatno nije čuo, pa nema šanse da je gradio likove po likovima iz nekih drugih dela, ali ne ide mi baš nešto.recimo, stigla sam do tiriona. on mi je leon glembaj.biggrin.gif
Link to comment
posto mi se javlja da ti kao zvezdas navijas za sugavi liverpul, de mi reci ko bi bio liverpul u toj postavi?lanisterovi, onako crveni?junajted su starkovi. :heart:gospoda.
pa ne znam. može biti da su lanisteri liverpulčani i da će se podeliti na crvene i plave kako pravilnik zapoveda.oni su realno, totalni kraljevi. imaju največeg cara (tiriona), najbolju ribu (cersei), najvećeg jebača (brat joj), najvećeg zlikovca (onaj mali) i najvećeg ludjaka (ćale).tirion = robi fauler.kalifat mu dođe kao neki fenerbahce. u prošloj sezoni smo izvlačili paralele sa srpskom istorijom, u ovoj sa engleskim fudbalom. :)
Link to comment
najvećeg jebača (brat joj)
U mom selu uvek bilo da jebač jebe na sve strane, a ne samo jednu ribu u životu. To je monogamija, suprotnost od jebačstva.
Link to comment

u pravu si. i sam sam zastao dok sam kucao ali je prevladala pretpostavka da je reputaciju izgradio pre početka prve knjige. mislim, sa cersei je tajno. da nije bio aktivan i sa strane, verovatno bi ga panjkali kao lažnog barateona što sad panjkaju. to smo saznali u ovoj epizodi.

Link to comment

Pa vidi, ušao je u Kingsguard sa 15 godina, dakle pre nego što je postao odrastao čovek. A i više puta se pominje da su ga uvek više zanimale borbe i vitezovi nego devojke. Izvini na sitničarenju, ali molim lepo. (a? kako ništa ne znači rečenica, a ispada da sam nešto rekao.)

Link to comment

a jebi ga. promasih onda definitivno. ali i ne pasuje da u ovoј mojoj "pohvali lanisterima" stoji bilo sta drugo. ne mogu da kažem "najveći tabadžija". ne ide. :D

Link to comment
ali i ne pasuje da u ovoј mojoj "pohvali lanisterima" stoji bilo sta drugo. ne mogu da kažem "najveći tabadžija". ne ide. :D
Pa jeste najbolji tabadžija. :) A muškarac može da bude najveći šmeker i baja a da ne bude jebač. A i ako je Liverpulćanin:Ian-Rush-007.jpg Edited by Lrd
Link to comment
Ona na ostrvima, Theonova sestra? Yara Greyjoy? Nekako mi je bleda i pasivna i neubedljiva. Plus što izgleda kao prodavačica pečurki na zelenjaku, u knjizi je potpuno drugačije opisana.
Je lepo opleo po njoj pre par strana, još ispao grbav. A stvarno izgleda ko neka baštovanka. Ako me neko oplete komentarom posle ovog ponovnog kritiziranja dotične, ima da prekucam ceo prvi opis Aše i da vide nevernici koliki je zajeb u pitanju!
Link to comment
posto mi se javlja da ti kao zvezdas navijas za sugavi liverpul, de mi reci ko bi bio liverpul u toj postavi?lanisterovi, onako crveni?junajted su starkovi. :heart:gospoda.
Praštam ti vređanje LFC ne što sam srca širokoga nego što si ovim drugim delom komentara objasnila koliko pojma nemaš o čemu pričaš. Kad McCabe napisao "lids. junajted" mislio je na, gle čuda, Leeds United. A ne na Manchester United za koji vi tragično neobavešteni redovno mislite da je jedini "Junajted" na planeti.Kad bolje razmislim i nije ti loše poređenje Starkova sa Man Utd, rahmetli Ned Stark bi bio Ferguson čiji beheading u vidu penzije ne može da dočeka ostatak fudbalskog sveta. Jon Snow je Roy Keane, Gary Neville je Sansa Stark, Arya Horseface je Ruud Van Nistelrooy.Liverpulđani su familija Mormont, Kenny Dalglish bi bio Lord Commander lično. Njegov bludni sin Jorah bi mogao da bude Robbie Fowler, on je igrao po raznim Australijama, Indijama, Tajlandima, Ashai-by-the-Shadowima, i sl.Newcastle United je porodica Umber, Greatjon je Alan Shearer a Smalljon je Andy Carroll. Man City su Boltoni. Londonske klubove nekako ne vidim na Severu... mogu eventualno da budu Tullys i ostale Riverlands familije.Jaime, Cersei, i Tyrion Lannister su Milan, Inter, i Juventus. Tywin je Berluskoni, naravno.Stannis i Renly Baratheon su minhenski Bayern i Borussia Dortmund. Littlefinger je Platini, Varys je Sepp Blatter.Dorne je Primera. Oberyn Martel je Jose Mouriunho Pep Guardiola, njegove Sand Snakes su oni tiki-taka gnomovi iz Katalonije. Ubogi Doran Martel je Rafa Benitez. Aryo Hotah je Paco Ayesteran.
Link to comment

pa u tome je lepota pesme leda i vatre. kao i kod tolkina, kao i kad je u pitanju star wars.toliko su genericki i prozimajuci, da mozes da ih primenis na bilo koju zajednicu (preduzece, sopstvenu skvadru, forumsku populaciju, politicku strukturu, UEFA-u,...).ja sam geek pa mi je super kad to radimo, sve tapsem od radosti, a weenie objasnio!house tully bi mogli biti chelsea.

Edited by MayDay
Link to comment

e tako, odgledana i trećanije loša ova nova razbijačica <politički_nekorektno> što deluje kao leza </politički_nekorektno>, videćemo šta će od nje da bidnedok mi je ona kao opaka sestra na ostrvu nekako bezveze, ne deluje mi uopšte opako/zajebano

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...