Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

nisam ja kriva sto je moje srce dovoljno veliko za sve dobre forumase i ljubitelje got koji su fini, a ne bezobrazni ko filip ili one seljacine sa politike i chit-chata. na njih cu da pustim moje bebice.inace, ja sam renlija zamisljala da je lepsi covek. onako dosadno lepuskast, tipa kao onaj crni od brace vilson. ne onaj plavi noske, niti onaj najgotivniji, nego onaj treci crni. eto, tako nekako..

Link to comment

Meni dobre ove epizode. Malo sporo uvode ali ajde. Interesuju me ona "žrtvovanja", mala virdžinija ispala pglu par puta sa naslednikom prestola, hladnoća ubijanja onogo malog plavog sa STRELOM U KOLENU :) je skroz ok. Oni, so, kamen, čelik, tj lignjoslavi kako ih zovem, smaraju, glupi su. Ali seka mu je strava, meni, za šta sam optužen da sam izgubio kriterijume :). A trougao kraljić-brat-sestra je odličan. Tirion takođe odličan.

Link to comment

Nisam mislila na Ashu, nego mi pale na pamet Margerine sise, a Toni mi pogodan za ta razmatranja.Takodje, mislim da ste prestrogi prema glumici Yari. Meni ona slatka. Nije hot, ali je draga nekako..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...