Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Očekivao sam srednju žalost, ali mi je ova epizoda najbolje sjela do sada u 2 sezoni. Najbolje izrežirana, najbolje napisana, najbolji ''ritam''. :)

Link to comment

ja sam bas srecna dok gledam ovu seriju. :)joj kako su lepo napravili grejdzojove da budu onako usoljeni, ko da ih je vasudeva drzao u salamuri.

Link to comment

jel se samo meni cini da je gluma u ovoj epizodi losija nego inace? recimo onaj dijalog izmedju brata i sestre greyjoy, pa i littlefinger, mi uopste nisu bili uvjerljivi.

Edited by Timmi
Link to comment

Littlefinger je i meni delovao malo off u onoj sceni sa Tyrionom, kad se nešto kao ljutnuo. Generalno i LF i Varys preglumljuju ove sezone, sve se nešto trude da budu intenzivni i naglašeni umesto da su mali ljudi iz senke (kakvi treba da budu).

Link to comment
Littlefinger je i meni delovao malo off u onoj sceni sa Tyrionom, kad se nešto kao ljutnuo. Generalno i LF i Varys preglumljuju ove sezone, sve se nešto trude da budu intenzivni i naglašeni umesto da su mali ljudi iz senke (kakvi treba da budu).
Ajde LF, ali Varys je u top 3 najbolje castovana glumca i najvecih careva uopceno.
Link to comment
Anne Boleyn kao Margaery Tyrell mi i dalje ne stoji, mada žena radi dobar posao. Uloga je u knjizi skoro nepostojeća, tako da... ne gubi se ništa naročito.
edit: Dobro, Calavera, dobro, krijem. :D

Di bre nebitan lik. Pa jedva cekam da za godinu-dve vidim scene rivalstva sa Cersei.Prvo Blackfish, sada i nju blatite bez potrebe.Doduse, sa ove tacke gledista meni su svi najbitniji. :D

Edited by Fins fleet
Link to comment

Eto, pomenu se knjige i

odmah se zna ko prezivi do pete.

<_<Kazem vam, dajte da pricamo ko ljudi na VIP topicu...

Edited by Calavera
Link to comment

Dje je Kalisi? Nepotpuna mi epizoda bez nje. Dobra epizoda. Svidja mi se kako su Grejdzoji odlucili da krenu na sever i pljackaju i otimaju, jebo ratovanje...Ona plavusa je dovoljno ugly, a vi biste da je dodatno ruze...Smara me onaj mali nepokretni u Zimovrelu, nadam se da nece imati neku bitnu ulogu.

Link to comment

Dobra epizoda, a zapravo sve tri su dobre ovako u nizu i još sa prethodnom sezonom. Ne mogu baš da ispratim to što pišete... Ritam dobar, nije dobar, brz, prebrz, ne valja ovaj, ne valja onaj... Meni sve ovo deluje konzistentno i malo pomalo pratimo spletke plus gledamo kakvi sve ludjaci pretenduju na prijestol.Moji favoriti su za sada oni nacisti pagani barateoni koji nemaju sučim pred neprijatelje ali imaju vatru, rituale, crvenu vešticu i crnog gusara koji oće da čereči kraljicu. Sad vidim onaj spojler gore.

Da sam ja Martin znam kako bih rešio to rivalstvo.

Hajlajt epizode je naravno razgovor patuljka i savetnika o opstipaciji.

Link to comment

Primetio bih da je, kako serija napreduje, Bronn sve bolji, skroz je kul ispao taj nastavak implementacije "škotski streetwise hipster" fazona u kom ga rade. ^_^

... prosto mi unapred bude žao što će ga eventually madafakin plot izmestiti iz Landinga. <_<

In other news, okej mi je Yara kao appearance, ali mnogo mi smeta što nema dovoljno surovosti i udubljivanja u temu na Pikeu, nekako imam utisak da je sve instant i nedorečeno (mislim, više nego obično). Njah.

Link to comment

Tebi ce do kraja sezone pola foruma biti blood of your blood. Ova scena sa Margeri baca novo svetlo na nju i njenu ambiciju.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...