Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Zar Brijena ne treba da bude ružna?Još jednom da izrazim svoje razočarenje sa castingom Eš, zar ona ne treba da je jebozovična brineta ili sam nešto pomešao? Ova nit jebozovna, nit brineta, nit zanimljiva, nit liči na žensko koje može da predvodi flotu od 30 brodova. <_<

Link to comment
Pa čekajte, a vi ste očekivali da vidite ratove, sukobe, vitezove u boju, nepregledne mase seljaka u paničnom bekstvu pred naletima brutalizirajuće konjice, obračun sa varvarima, juriš na veliki zid, sukobe sa čudovištima i monstrumima, građanstvo mejnlenda kako u neverici pomešanoj sa strahom gleda na pučini velike flote kako stižu u invaziju? Ono, fantasy epic stvarčice? Pa gledate pogrešnu seriju. Svega će toga biti, ali u pričama.
Vako. Imat ćeš valjda neku bitkicu u pretposljednjoj - to bude 1. wow moment - kao Baelor u prošloj! I onda će nešto biti u zadnjoj, ko u prošloj zmajsoni. To je to i reci hvala!
Pričao bih vam i za red wedding, :fantom:
Se može banovati filipa sa ovog topika, mloderacijo?....Asha/Yara™ je kriminal od castinga, niti crna, niti rodu slična, niti slana.. Na temelju čega su je uzeli, dobar smirk? Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Zar Brijena ne treba da bude ružna?
Ova u seriji je ono sto bi se reklo - TV ugly. To je dovoljno. Edited by Calavera
Link to comment
Ova u seriji je ono sto bi se reklo - TV ugly. To je dovoljno.
Meni stvarno nije, ni na taj način. Tačnije, kontam kada bi je našminkali da bi bila bolja riba od pola iz serije, osim što je visoka ko Georgi Murešan. cool.gif
Link to comment
Meni stvarno nije, ni na taj način. Tačnije, kontam kada bi je našminkali da bi bila bolja riba od pola iz serije, osim što je visoka ko Georgi Murešan. cool.gif
Knjige i serija su razliciti svetovi, jebiga. U knjizi je upoznas, procitas da je bas ruzna i nastavis dalje, u seriji bi je stalno morao gledati. Ako je tebi svejedno, svaka cast, vecina ljudi ipak vise voli da gleda starlete i modele. -_- Edited by Calavera
Link to comment
Lrde, sve mi se nesto cini da nas ti lazes i zapravo krisom gledas ovo!
Ne, ne, to bi značilo da sam ipak čovek koga je blam, a ne sitna pizda koja iz ćoška baca kamenčiće i dobacuje opscenosti.
Link to comment
Knjige i serija su razliciti svetovi, jebiga. U knjizi je upoznas, procitas da je bas ruzna i nastavis dalje, u seriji bi je stalno morao gledati. Ako je tebi svejedno, svaka cast, vecina ljudi ipak vise voli da gleda starlete i modele. -_-
Martin nije rekao jednom da je ona ružna, već je to naglašavao 150 puta i to baš akcentujući i idući u extreme u opisu koji je akrep bila. Zato sam i očekivao nekog žestokog gabora, kad ono... Simpatična dvometrašica :D
Link to comment

Meni Brijena super izgleda, sasvim je dovoljno ružnjikava - mnogo je bitnije da je ogromna. Gledao sam sa sestrom, ona nije ni shvatila da je B. žensko sve do pola razgovora sa Catelyn :DAnne Boleyn kao Margaery Tyrell mi i dalje ne stoji, mada žena radi dobar posao. Uloga je u knjizi skoro nepostojeća, tako da... ne gubi se ništa naročito.Tyrion je počeo da rula, nadajmo se da će tako nastaviti do kraja sezone. Foreign Shae smara, ali šta da se radi.Krkljanac oko Arry ekipe na kraju mi se nije svideo, ali o tome više na VIP topiku. Jedino je dobra Yorenova priča oko rešenja za nesanicu - šteta što Arya nije odmah to primenila, ovako je pitanje da li će se kasnije publika setiti odakle joj ideja :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...