Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

mislim da cu ostati budna do 5, zbog sljake. da preguram noc, zavrsim sa sastankom i soping i paljba za begis sledeceg jutra. dakle, necu da spavam veceras. :)

Link to comment

OK, zahuktava se. Sada smo videli dosta stvari, izmedju ostalih i

anegdotu o kojoj sam pricao pre nekoliko nedelja, na temu "ko ima moc". Mada je Tyrion mnogo manje prikladan za istu od Starka, ali ajde, barem je tu. Valjda hoce da povuku dodatne paralele medju njima.

Inace, pocinju da mi idu na zivce izgovori o budzetima. Secam se da sam prosle godine vec poredio Calaveru sa Vujosevicem i opet mi dodje. Ja sam gledalac i nije moje da mislim o budzetu, vec o kvalitetu finalnog proizvoda. Koliko je ulozeno u njega ne treba da me zanima. Ako izbacuju bitnije stvari, serija gubi na kvalitetu, koji god da je razlog.A serija ni ovako nije losa, naprotiv. Samo sto nece ni prici kvalitetu knjige.

Link to comment

Moram reći da sam začuđen otkud onaj raskošni fajt 3 na 3 na kraju epizode kada ih zarobljavaju. Mislio sam da je bolje i finansijski isplativije (samim tim bolje za ljubitelje serije) da ih jednostavno predstave narednog jutra nakon zarobljavanja dok ih sprovode u lancima kako Arija i kraljev bastard kontempliraju o prethodnoj noći.

Inace, pocinju da mi idu na zivce izgovori o budzetima. Secam se da sam prosle godine vec poredio Calaveru sa Vujosevicem i opet mi dodje. Ja sam gledalac i nije moje da mislim o budzetu, vec o kvalitetu finalnog proizvoda. Koliko je ulozeno u njega ne treba da me zanima. Ako izbacuju bitnije stvari, serija gubi na kvalitetu, koji god da je razlog.
Aferim. To je još jedna od nakaradnih navika koja se proširila po forumu prihvatanjem razmišljanja RSB-ovaca i dovođenjem više (desetina) članova njihovog foruma na ovo čedno mesto. Baš kao i u sportu, gde oni svaki potez vagaju shodno tome da li je to dobro za budžet voljenog FK ili KK (pa tako imamo potpuno nesportsko navijačko razmišljanje koje priželjkuje prodaju najboljih igrača, rasturanje tima ili nakaradno guranje "mladih snaga" koje nemaju pojma), sada mi trebamo da kao uvek u podsvesti imamo na umu da može gore, i trebamo da slavimo svaki pristup koji štedi novac, ma koliko taj pristup (ne) rezultovao odstupanjima vrste nakaradno. Super.
A serija ni ovako nije losa, naprotiv. Samo sto nece ni prici kvalitetu knjige.
Otprilike tako. Kao da ima nešto drugo da se gleda... Edited by Filipenko
Link to comment

Meni ovo bilo najdosadnija epizoda,tek poslednja trecina epizode donijela uzbudjenja.Valjda ce biti bolje.I da,Tirion i evnuh su carevi :Hail:

Edited by clever bastard
Link to comment

Pa čekajte, a vi ste očekivali da vidite ratove, sukobe, vitezove u boju, nepregledne mase seljaka u paničnom bekstvu pred naletima brutalizirajuće konjice, obračun sa varvarima, juriš na veliki zid, sukobe sa čudovištima i monstrumima, građanstvo mejnlenda kako u neverici pomešanoj sa strahom gleda na pučini velike flote kako stižu u invaziju? Ono, fantasy epic stvarčice? Pa gledate pogrešnu seriju. Svega će toga biti, ali u pričama.Pričao bih vam i za red wedding, ali na VIP topiku kunu bogom ocem istinitim da se to ne čini, pa neću jer sam poznati hristoštovalac, a i ima do tada ohohohoooo :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...