Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

pazi kad bih se u zivot pre ovog kladio da ti se nece dopasti.
muzika? ne bih je nikad pustila da slusam, ali mi je super uz gledanje. a mozda su mi slusni receptori bili ojacani.
ih, ko da ne znam :D vidi na lost temi.to samo pokazuje koliko sam ja siroka dusa, u mom srcu ima mesta za sve, ali zna se ko je i sta je na prvom mestu.
Link to comment
ih, ko da ne znam :D vidi na lost temi.to samo pokazuje koliko sam ja siroka dusa, u mom srcu ima mesta za sve, ali zna se ko je i sta je na prvom mestu.
meni je promaklo, tek sam juce saznao, mislio sam da je got:lost poredjenje zanimljivo samo na ppp. biggrin.gifkao sto sam nedavno video da je daenerys iz serije, mnogo bolja cica kao crnka.emilia-clarke-actress.jpg
Link to comment
meni je promaklo, tek sam juce saznao, mislio sam da je got:lost poredjenje zanimljivo samo na ppp. biggrin.gifkao sto sam nedavno video da je daenerys iz serije, mnogo bolja cica kao crnka.emilia-clarke-actress.jpg
cekaj, ovo krasotica je onaj depigmentovani guster iz serije?
Link to comment

ih, pa vec posle prve epizode smo je pozdravili na seleb druluEmilia%20Clarke%20in%20GQ%202012-03-520x315.jpgtumblr_m0ca0aGNIh1qz9qooo1_r1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAI6WLSGT7Y3ET7ADQ&Expires=1334173204&Signature=tZ4Htm19JsPiDqc7nqlz5w0NmWg%3Dbili smo malo suzdržani jer smo mislili da je maloletna...

Edited by McCabe
Link to comment
ti ne citas moje postove, a ovamo sam te proglasila za desn ruku na vip topiku angry.gif
mi na got temama imamo autonomiju od ostatka serija i cera nam je predsednik, dok je vini pu premijer. :Dja sam direktorka penzionog fonda.
bulja epizoda. najgora dosad. jebe mi se bre za rodbinske odnose, ako ne budu uskoro borenja bataljujem.
ali ja kontam da ce biti raznih demonskih efekata u sledecoj da te podmiri do borenja!
cekaj, ovo krasotica je onaj depigmentovani guster iz serije?
krasotica, shmrasotica. slatka, ali zaboravio bi je covek posle tri metra nakon sto prodje pored nje.s druge strane, onako blistavu, sjanu i ratobornu kao u seriji ne bi.btw, nisam vam rekla kako sam prosle nedelje plela kike da ispostujem hajp i u stvarnom zivotu. ima na jutjubu boga oca tutoriala za razne braids sa strane, ali ne one bablje od tri pramena, nego neke bogovske od >5. mnogo dobro!!
Link to comment
mi na got temama imamo autonomiju od ostatka serija i cera nam je predsednik, dok je vini pu premijer. :Dja sam direktorka penzionog fonda.
A ja? A ja?
Link to comment
muzika? ne bih je nikad pustila da slusam, ali mi je super uz gledanje. a mozda su mi slusni receptori bili ojacani.
epizoda. ma serem, potajno sam verovao da si 1 fantazi lajkerka.
Link to comment
btw, nisam vam rekla kako sam prosle nedelje plela kike da ispostujem hajp i u stvarnom zivotu. ima na jutjubu boga oca tutoriala za razne braids sa strane, ali ne one bablje od tri pramena, nego neke bogovske od >5. mnogo dobro!!
Al' sve da odsečeš posle prvog RL poraza, jel' važi?Ja tako isto poštujem Dothraki tradicije pa moram da se šišam na ćelavo (sve u čast serije, naravno) :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...