Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

EJČBI0 reko: Će da bidne i treća sezona.A vi hejteri, znate već... sleep.gif
I meni se pojavilo na fejsbukeu, pa koje su šanse bile da je ne bude? 0,14%? :huh:
Link to comment
I meni se pojavilo na fejsbukeu, pa koje su šanse bile da je ne bude? 0,14%? :huh:
Tako nesto. Mislim, it's a crossover hit! They're telling human stories in a fantasy world!
Link to comment
imp se drzi, odlican je, a zaboravih sto krije ovu droljicu u dubrovniku? tata bi se bunio sto je drolja ili nesto drugo?
zato sto se slicna prica sa prethodnom droljicom zavrsila jako lose (pogotovo po droljicu). tata, naravno. bilo je nesto o tome u prvoj sezoni, ali samo se secam da je bilo drukcije ispricano nego u knjizi, pa se ne usudjujem da prepricam.
Link to comment
i da znate svi, mnogo mi drago sto samo gomilam cigle na polici a ne citam ih. mnogo je zanimljivije gledati seriju ovako.
Kako to, ja pročitao pa tek onda gledao, iako sam imao sve lepo skockano na hardu i spremno za play. Smatram to jednom od najvećih pobeda sebe nad sobom samim. :D
Link to comment

imam losa iskustva sa ekranizacijom onog sto sam citala, pa sam resila da ne reskiram.eto, tebi ja asha bezveze, ja se zaljubila na prvi pogled.a knjige lepo izgledaju onako na metar, ne moram nikad ni da ih citam :P

Link to comment

pa lubo, prikljuci se hajpu i promeni avatar u ashu. betty izdala. :(sto se tice tirionovog skrivanja shae, direktno jeste zbog caleta, ali nije bas pametno drzati one koje volis na izvolte u kings landingu. nema on tamo previse prijatelja..

Link to comment
A kako znas ko je Asha kad se u seriji zove Yara!
ti ne citas moje postove, a ovamo sam te proglasila za desn ruku na vip topiku angry.gif cim napisah yara, odmah stigle prituzbe da to nije tako!
pa lubo, prikljuci se hajpu i promeni avatar u ashu. betty izdala. :(sto se tice tirionovog skrivanja shae, direktno jeste zbog caleta, ali nije bas pametno drzati one koje volis na izvolte u kings landingu. nema on tamo previse prijatelja..
nece moci, ne menjam avatar ni za sta na svetu.this is a snakeskin jacket! and for me it's a symbol of my individuality, and my belief in personal freedom.kapiram da imp nema drugare, ali sad ne brinem previse kad je bronko bili pored njega. a i sigurno ce uskoro na put ponovo.
Link to comment

o jebalo vas vise borenje, ima sisa, ima sapunjare, ljudskih i zenskih prava, krvi tamo-vamo, pa dosta je vala.gledaj mma ako oces borbe, bre.e da, zaboravih da dodam, muzika je odlicna. ne spica, nego ovako, i uopste zvuci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...