Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Dobra mi je i druga epizoda. Navijam za Kalisi i zmajeve. Neka satru sve pred sobom. Ej, kad ce preci more i krenuti da pale, zare, siluju, otimaju i sl?
ne možemo ti to izspojlerisat čak i kad bi htjeli :(
Link to comment

spojler i bez nekog smisla

ne. mislim da se™ čeka da u Westerosu nastane totalni pičvajz u smislu da provale snjegovići sa sjevera i tako to. fantom.gif Kad drugarica dođe u West. ima da spasi vasceli svijet, ko Isusee.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

deda je izgleda resio da napise dvadeset knjiga. biggrin.gifdruga epizoda... sisama na rejtinge. ostatak, sapunica - ko je kakav sin, brat, ko je kome napravio dete, ko je koga porodio ...

Link to comment

Odgledam svaku jutro pošto izađe i prosto ne znam šta bih i gde bih pisao o tome. Dva topika, manjak ljudi sa prikladnim avatarima, činjenica da 99% želje da komentarišem epizodu ispucam međ' ukućanima pošto gledamo čoporativno... Scrollujem sad i razmišljam da se zakrvim s nekim ko je wrong on the internet, ali i vi ste svi mlitavi. Primera radi, kontam da se Filip nikada nije ovako mlako protivio nečemu.Hypehypehype, moar liek smorsmorsmor. :yawn2:

Link to comment
@zero&filip: ja bih da se samo notira da je rome zakon.
ti cuti. ovo je serija u kojoj zenski lik ima aktivnu i presudnu ulogu u spasavanju sveta od posasti, a ne sluzi samo kao objekat za indukciju emocija kod glavnog muskog lika, ko u onom tvom filmicu.sustinski, problematika je ista, a cersei lepo to kaze: the more people you love, the weaker you are.
Link to comment
ti cuti. ovo je serija u kojoj zenski lik ima aktivnu i presudnu ulogu u spasavanju sveta od posasti, a ne sluzi samo kao objekat za indukciju emocija kod glavnog muskog lika, ko u onom tvom filmicu.
ženski lik as in kraljica čedomorstva ili ona sponzoruša kalisi koja služi samo za "indukciju" kurca? sviđa mi se ta pseudofeministička kritika po kojoj su plavokrve snaše koje pičkom dolaze do trona preko iljade mrtvih epitom fun fearless females empowermenta u man's man's man's worldu, dok je, ako se na nju misli, keri maligan u drajvu uvreda za ženski rod jer je nedovoljno neonoarna aždaha i odbija da učestvuje u takvoj raspodeli uloga. take back the night i taj rad :wub:
Link to comment
ženski lik as in kraljica čedomorstva ili ona sponzoruša kalisi koja služi samo za "indukciju" kurca? sviđa mi se ta pseudofeministička kritika po kojoj su plavokrve snaše koje pičkom dolaze do trona preko iljade mrtvih epitom fun fearless females empowermenta u man's man's man's worldu, dok je, ako se na nju misli, keri maligan u drajvu uvreda za ženski rod jer je nedovoljno neonoarna aždaha i odbija da učestvuje u takvoj raspodeli uloga. take back the night i taj rad :wub:
zenski lik as in sponzorusa.koja je bandi divljaka zabranila da siluju zene po selima koja su osvojili, iako im je to tradicionalno jedan od pobednickih trofeja. nije da nije platila cenu zbog toga..keri maligan nije dobacila dotle ni da odbije nesto, a kamo li da odabere nesto. kao takva ne moze da me vredja, samo konstatujem da je kao plutajuci plankton idealna da jos vise istakne boje jednom real hero-u. zasto, filpke, ajd elaboriras. :) Edited by MayDay
Link to comment

bogami, ja nadjoh idolicu, jebes barbiku i incestuoznu regenticu. yara je the one. tako i ja svoje ostrvo branim od lost hejtera, komandujem brodom i bolji sam ratnik od svih. ali kakav pwn ovom picopevcu, velicanstveno.mozda cu da je ostavim kad upoznam tu brienne, ali me kejt, ovaj yara, najvise zadojmila od svih.vrhunska je sapunjara, stvarno. majstor koji kara orakle ne zato sto mu se digo na golu zenu, nego sto ce sina da mu rodi, carski.imp se drzi, odlican je, a zaboravih sto krije ovu droljicu u dubrovniku? tata bi se bunio sto je drolja ili nesto drugo?bastardce mi je sve veca rupa. ovamo grdi debelog da ne pomaze, a onda ojha u potragu za napuscenom bebom. i sta je mislio da ce uraditi u sumi? ubice ga ovaj djeneral.i barbika je smor sa njenim praznim obecanjima. a ovaj njen kao savetnik isti ricard cemberlejn, samo ocekujem da turi onu popovsku okovratnicu i poharemi sve ove seljancice sto ostadose bez svojih konan-vonabijeva.edit: skrenuta mi je paznja da je zamenjeno ime mojoj idolici. izvinjavam se pravovernicima, nisam znala za to. od sada cu je zvati kako je red. asha :wub:

Edited by luba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...