Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

@McCabe: Ništa, kao čuvao kralja. (Neuspešno.) Ti Kingsguard uglavnom ništa drugo ni ne rade, samo bodigardišu.
Kings_guard_by_JasonEngle.jpgali su svi lepi. :Dko bi pobedio? dzejmi ili mladi baristen? Edited by MayDay
Link to comment

Mladi Barristan je opisivan kao najveci mamojeb ikad, jedino je Dayne bio jaci valjda... a i to samo kad bi imao Dawn.

Edited by Calavera
Link to comment
Mladi Barristan je opisivan kao najveci mamojeb ikad, jedino je Dayne bio jaci valjda... a i to samo kad bi imao Dawn.
The Sword of the Morning! :)
Link to comment

Ajme kak ste neozbiljni & detinjasti. Ja mislio ovde se okupljan fin i zreo svet da raspravlja o... štaznam, srednjevekovnom prosvećenom apsolutizmu (w/dwarves!) :fantom: Sećam se sličnih diskusija na neozbiljnim & detinjastim forumima gde se dolazilo do zaključka da je Ned Stark sigurno bio najveći mamojeb od svih jer je preživeo susret sa tri kingsguarda (a imao je samo petoricu na svojoj strani, jadan) :D

Link to comment

ne bi niko normalan ni lepio facu sona bina na nekoga ko nije mudonja. realno.a weenie, nemoj da se ljutis, ali ja bas uzivam u tome da istrazujemo sve likove.

Link to comment

Zavisi ko je bolji u čemu. Da li je jousting ili meleei u pitanju, mač ili koplje. Ima ljudi koji su bili fenomalni sa oštricom, a sisali sa kopljem. I obratno. Mada je možda i za spoiler da pričamo o tome na ovom topiću.I naravno da nisu svi Kingsguardi bili lepi. Hound definitivno nije. Verovatno ni Ser Boros.

Link to comment

Da malo trolujem.Odgledala Mirror Mirror sa Đulijom Roberts. Na kraju filma oduševljenje u sali na pojavu Sean Beana i jedan lik uzviknuo: Ned Stark is alive :wub:

Link to comment
ne bi niko normalan ni lepio facu sona bina na nekoga ko nije mudonja. realno.a weenie, nemoj da se ljutis, ali ja bas uzivam u tome da istrazujemo sve likove.
Ma samo vi istražujte, pustite moj pseudo-snobizam :fantom: Što se tiče mudometrije, ja nešto ne računam na te o kojima su na sve strane pevači pevali kako im je svetlucav mač ili oklop. Barristan, Jaime, Dayne.. onda Drogo i njegova kikica... Reputacija je sranje. Pre bih stavio bih pare na nekog prizemnijeg i anonimnijeg, npr. iz porodice Clegane :)
Link to comment
Pa jeste, sve od Asimova je vrlo ekranizacijalno, to nas je još Will Smith naučio -_-
Dužan mi je milione za duševnu bol.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...