Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Hvala.Zar su nasi prevodioci stvarno toliki nemaci pojma?Mislim,engleski je,nije svahili pa da je sad neka nauka prevesti ga kako treba.
Nije problem u tome što prevodioci ne znaju engleski, nego što ne znaju srpski.
Link to comment
Hvala.Zar su nasi prevodioci stvarno toliki nemaci pojma?Mislim,engleski je,nije svahili pa da je sad neka nauka prevesti ga kako treba.
što bi se zamarao sa čitanjem kada imaš audio knjige koje čita fenomenalni Roy Dotrice :)
Link to comment

Hvala svima na savjetima.Isprobacu nesto od toga kad zavrsi ova sezona.Da ubijem vrijeme do sledece :D

Edited by clever bastard
Link to comment
bez uvrede,al stvarno mi je najdosadniji lik.dok je bio drogo tu pa nekako i da je istrpim,al sad nikako.
dosadna ti majka zmajeva?! pa zbog koga vidis crvenu kometu na nebu, leba t'..?:D
Link to comment
Zbog zmajeva.
But I am breastfeeding them!!! nego, ja tek sad otvorila lost temu (nisam seriju gledala), pa kontam da je na pomolu rat izmedju got-ovaca i lost-ovaca. dodje mi da pogledam taj lost da bih mogla da ucestvujem. cool.gif
Link to comment
But I am breastfeeding them!!!
:naughty:

MustNotFap.jpg

nego, ja tek sad otvorila lost temu (nisam seriju gledala), pa kontam da je na pomolu rat izmedju got-ovaca i lost-ovaca. dodje mi da pogledam taj lost da bih mogla da ucestvujem. cool.gif
Nema šta da se vidi, gomila survivor turista koji neće da idu kući i debeli koji sanja brojeve lotoa.
Link to comment
:naughty:
a jebo te assuck!btw, razmisljala sam o tome, da li bih stvarna ja nakon porodjaja se nasla nekom zivotinjskom mladuncetu sisaru koje nema majku i zakljucila sam da bih. na jedan. samo ako nije neko manito koje bi me povredilo..
Nema šta da se vidi, gomila survivor turista koji neće da idu kući i debeli koji sanja brojeve lotoa.
jesmo mi bolji po svemu? samo mi to reci.. :D
Link to comment

Nije to tamo rat nego prijateljska razmena mišljenja :fantom: Ja hejtujem po Lostu već godinama, luba ga nekritički obožava, i tako. Sad je ona primetila da ja kinda-sorta volim GOT pa pravi neke bezvezne paralele. Nimalo ne stoje.A da smo bolji po svemu - bolji smo <_<

Link to comment
Nije to tamo rat nego prijateljska razmena mišljenja :fantom: Ja hejtujem po Lostu već godinama, luba ga nekritički obožava, i tako. Sad je ona primetila da ja kinda-sorta volim GOT pa pravi neke bezvezne paralele. Nimalo ne stoje.A da smo bolji po svemu - bolji smo <_<
ali bilo bi interesantno da zaratimo, jer i tako je cela fora u hajpu. tamo kod njih ima i gervasius, a on isto zna sve serije. jojjj, morali bismo da se borimo za tonija adamsa. ako prevagne kod nas, cetvoro ociju da otvorimo da se ne bi ispostavilo da je ubaceni element. morgana je njihova, sto posto!
Link to comment
ja kinda-sorta volim GOT
Aww ^_^
ja uopste ne mogu da se setim: sta je đeneral mladic radio u prosloj sezoni?
Nista od pomena dok ga Djofri nije otpustio, gde je pokazao da je badass i otisao u nepoznatom pravcu. Edited by Calavera
Link to comment

@McCabe: Ništa, kao čuvao kralja. (Neuspešno.) Ti Kingsguard uglavnom ništa drugo ni ne rade, samo bodigardišu.@Mau: Kasno je za rat sa Lost fandomom, skoro da su izumrli od kako je serija precrkla. Nekad sam i ja to voleo da gledam but that was in a different country, and besides, the wench is dead.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
a jebo te assuck!
Možda, ako se pojavi u spandexu i donese cveće. Mada, kad bi krenuli jedan drugom da merimo krvne pritiske, dočekali bi jutro zajedno na kauču, jedan sa onim sranjem obmotanim oko bicepsa, a drugi instinktivno stiskajući onu pumpicu u snu.
btw, razmisljala sam o tome, da li bih stvarna ja nakon porodjaja se nasla nekom zivotinjskom mladuncetu sisaru koje nema majku i zakljucila sam da bih. na jedan. samo ako nije neko manito koje bi me povredilo..
15ehbis.jpg
jesmo mi bolji po svemu? samo mi to reci.. :D
Nije za porediti nimalo, ali naravno da smo bolji po svemu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...