Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

a sad pitanja:- tata lanister je komadao onu zivotinjku u logoru kad je drzao predavanje sinu, jel on mnogo zao, tj, jel smem da ga volim?- grejdzoj tata? on je zgresio sto se usprotivio rasplodnom kralju, to kapiram, ali sto mu ne uzmu te brodove ako je vec gubitnik?- jel barristan selmy onaj sto ga zovem djeneral mladic sto je isao sa nedom da otkriva nepriznatu decu od rasplodnog kralja?- za koga da navijam po pravu, za stanisa ili onog gejovitog renlija? po pravu, ne po simpatijama.
- zavisi od gledista, mada realno ima jako malo pravo zlih likova u knjigama/seriji.- uzeli su mu jedinog preostalog sina kao taoca i rekli "dobro, to ce biti dosta". :D- to je taj, ali ne secam da je on isao sa Nedom.- po pravu za Stannisa, on je stariji brat i presto je po zakonu njegov.
gde ste skinuli drugu epizodu druge sezone? trazio na torrentu, ne mogu da nadjem. moze link na PM? :)
Warezbb, potrebna registracija.Nego, sad prvi put gledam 720p verziju na novom 21,5'' monitoru, moje oci ne znadose za ovakvu lijepotu... Edited by Calavera
Link to comment
Warezbb, potrebna registracija.
ipak cu sacekati nedelju. <_< Sorry, but the board administrator does not allow new registrations to this board.
Link to comment
ipak cu sacekati nedelju. <_< Sorry, but the board administrator does not allow new registrations to this board.
ima na sve strane, ne znam kako nisi nasao..torrentz.me...
Link to comment

Zesce sam se navukao na seriju,za vikend odgledao cijelu prvu sezonu a danas ove nove dvije.Omiljeni likovi su mi Arja i naravno patuljak.Sto se tice ove zadnje epizode,odlicna,sto manje Khalissi to bolje.Sami kraj fenomenalan,ko ce docekati sledecu :)

Link to comment

Plan je bio cekati da se zavrsi season, pa onda na komadu odgledati. Nisam odolio. Jos gore je da sam odgledao obje, tako da sada moram cekati 2 sedmice.

Link to comment
Zesce sam se navukao na seriju,za vikend odgledao cijelu prvu sezonu a danas ove nove dvije.Omiljeni likovi su mi Arja i naravno patuljak.Sto se tice ove zadnje epizode,odlicna,sto manje Khalissi to bolje.Sami kraj fenomenalan,ko ce docekati sledecu :)
angry.gifangry.gifangry.gifne znam sta da mislim o devijacijama od knjige. mozda je to i dobro, da imam dva razlicita uzitka.
Link to comment

Nije to dobro, tako se i ja sećam filmske verzije Tolkina više nego knjiške. Počinjem da se grizem za jezik što sam ikada prizivao da se kao serija ekranizuje Zadužbina od Isaka Asimova.

Link to comment
angry.gifangry.gifangry.gif
bez uvrede,al stvarno mi je najdosadniji lik.dok je bio drogo tu pa nekako i da je istrpim,al sad nikako.nego,buduci da mi se serija izuzetno svidjela,a i knjige ste nahvalili,odlucio sam da ih krenem citati pa sta mi predlazete,dal da citam i prvu,ili da odmah krenem od druge,odnosno ovog sto jos nisam vidio?
Link to comment
Čitaj od prve, ako možeš na engleskom. Ako moraš prevedeno, potrudi se da ne bude srpsko izdanje.
Hvala.Zar su nasi prevodioci stvarno toliki nemaci pojma?Mislim,engleski je,nije svahili pa da je sad neka nauka prevesti ga kako treba.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...