Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

jbt wire je walhalla, pravi ti je reperinače, webrip 2x2 se pojavio maltene simultano na warez bb i tpb dućanima™s caveatom da je ovaj drugi sinkan na poljski laugh.gif

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

*kamenujem* angry.gifA Song of Ice and Fire jeste limunada fantasy, ali mnogo dobar limunada fantasy. Svaki kliše koji koristi je pametno iskorišćen, poneki je invertovan, a mnogi su srećom izbegnuti. Dušu dalo za telenovela format :)

navijam samo za nju i onog djenerala mladica sto je valjda posle razalovan, nadam se da ce se pojavljivati.
Biće :)
Link to comment

pa dobro ali ovome i babylon 5 jebe kevu. ovo veceras je bilo sramotno smaranje. volim ja limunadu ali ova je bila bas onako vodenjava. kod mog lokalnog siptaratm ubaci se i koja kugla sladoleda.

Link to comment

Zaustavite se tu sad, jer ako se sad ponovo pojave fanovi Losta, Veronike Mars i Dvaipočoveka kako su i to serijetine u poređenju sa ovim sokom od zove, pašće bušenje škorpiona krstastim šrafcigerom.

Link to comment
pa dobro ali ovome i babylon 5 jebe kevu. ovo veceras je bilo sramotno smaranje. volim ja limunadu ali ova je bila bas onako vodenjava. kod mog lokalnog siptaratm ubaci se i koja kugla sladoleda.
Vodenjava? Staljin vas je kamenovao, ali vas nije kamenovao dovoljno angry.gif
Ja cak i ne znam Veroniku. :( Je l` lici cemu?
Ne. Ja odgledao prvu sezonu na silu da proverim, i... ne.
Link to comment
inače, webrip 2x2 se pojavio maltene simultano na warez bb i tpb dućanima™s caveatom da je ovaj drugi sinkan na poljski laugh.gif
Kakav poljski, nemoj da zezaš?! Meni piše "from HBO GO UK" :unsure:28qjyb.jpg
Link to comment
Kakav poljski, nemoj da zezaš?! Meni piše "from HBO GO UK" :unsure:28qjyb.jpg
na tpb-u je polski.warez-bb je leđit.. ja nemam pro akaunt pa se skida extra sporo
Link to comment

when my dragons are grown, we will make waste of armies and burn kim's drive topic to the ground.(ne svidja mi se ovo sto mi holandjani remete planove)

Edited by MayDay
Link to comment

nije loša prva epizodainače neke stvari baš nisam skroz ukačila, mož biti i zato što mi se mlogo spava ovih danajel onog matorog otrovala ona što je brbljetala na plaži? zato što je nagovarao Stanislava da ne ide u rat?i ko je zapravo onaj što ima samo ćerke? :mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...