Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Nije istina! Secam se kao da je juce bilo, dosao sam tamo na topic o fantasy knjigama i naglas se zapitao vredi li citati ove knjige jer ce serija uskoro poceti, odgovor je bio zaglusujuce "da"!

Link to comment

Tamo ništa ne pišemo pod spoilerima, tako da... na svoju odgovornost. Tu i tamo se kaže nešto što ne bi trebalo, ali stvarno ne propuštaš bog zna šta.

Link to comment

e hvala ti za ovo, sad razmisljam sta sam sve pozaboravljala.a jesmo ovu meni omiljenu brienne of tarth videli u prvoj sezoni, ili samo u trejlerima za drugu?navijam samo za nju i onog djenerala mladica sto je valjda posle razalovan, nadam se da ce se pojavljivati.

Link to comment

Ali kada je Stanis prozborio prvu rečenicu (For we are all bla bla bla) tokom ceremonije sa plamenim mačem, hteo sam da padnem sa stolice od smeha. :lol: Rekao je to odlučnim glasom mutirajućeg tinejdžera...

Link to comment
e hvala ti za ovo, sad razmisljam sta sam sve pozaboravljala.a jesmo ovu meni omiljenu brienne of tarth videli u prvoj sezoni, ili samo u trejlerima za drugu?navijam samo za nju i onog djenerala mladica sto je valjda posle razalovan, nadam se da ce se pojavljivati.
Brienne je novi lik, da.
Link to comment

mozete me kamenovati ali meni je GoT trenutno antiteza epskog. trenutno ponovo gledam the wire & mogu reci da je likvidacija stringer bella cist gilgames za ovu limunadu. onaj antiseks od razgovora izmedju dzejmija & roba je kulminacija malokrvnosti. umalo nisam zaspao. a ja volim fantasy.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...