Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

skinuo sam sve tri verzije i na kraju gledao ovu mp4 od 350 mb, jer je bolji kvalitet od 550 mb. 720p, naravno, ne moze da se pokrene na mojoj kanti, a da ne zadimi nesto iz nje.nemam zamjerki na prvu epizodu, mogu cak da kazem da mi je bolja od bilo koje iz prve sezone.

Edited by Timmi
Link to comment
Ona sa kojom je otišao sa plaže mu je supruga? Ja sam pomislio da je to ćerka, dosta je sitna.
A gde beše Stanis obitava?Imala sam mapu prošle godine, ali sad ne mogu da je nađem :DI još. Jel njegov brat onaj derpe? Edited by Arkadija
Link to comment

Obitava na ostrvu nedaleko od prestonice, zove se Dragonstone, odatle su došli Targaryeni svojevremeno. (Tu se BTW rodila Daenerys, dok su bežali u egzil.)A mlađi brat mu jeste derpe, novoproglašeni King Renly. Imaju zanimljiv odnos njih dvojica.

Link to comment

oh! uopste mi nije zao sto sam iscitala pre nego sto sam gledala.rob - dzejmi susret mi imao najvise naboja. (boze, sto je onaj dzejmi frajercina..)dobro mi bilo i u cruster's keep. old bear&jon snow..:wub:tirion je stvarno super, a cersei nije ni tesko odglumiti. fakat nije.moji zmajevi..:heart:

Link to comment

@timmi: Pokaži prvo propusnicu.@khaleesi: Meni je Kraster možda jedini razočarao. Zamišljao sam ga nekako krupnijeg i raspalijeg, više kao Jabba the Hutt. A što ova tvoja parla Dothraki, svaka joj čast.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
meni ova mapa ko mapa UK.ima cak i taj zid ko hadrianov,sto deli civilizaciju od divljaka sa severa(skota)...^_^
e da ti nisi primetio, niko to ne bi pomenuo na ovim topicima.
Link to comment
Ne brini hattori, to Mau samo trenira nadmoćnu aroganciju neophodnu za delovanje na VIP topiku :)
kakvu aroganciju ona moze da trenira, kad gleda svoju omiljenu seriju 12 sati posle mene?^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...