Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ti si tek oci otvorio i sad skidas, rdjo. Ajd stavi Tajvinov avatar!!Ja se klackam na poso. Svecano gledanje tek kad ocistim raspored. :(

Link to comment

Kako se ovi torrenti vuku, majko moja... sad sam stavio neku 720p verziju od 1.3 GB, biće gotovo za skromnih 9 sati :isuse:Tako mi i treba kad pokušavam da gledam aktuelne stvari.

Link to comment
Ti si tek oci otvorio i sad skidas, rdjo. Ajd stavi Tajvinov avatar!!Ja se klackam na poso. Svecano gledanje tek kad ocistim raspored. :(
malo sutra! usto ranom zorom!treba li naglasiti da je ovo bila najbolja epizoda ever?^_^
Link to comment

Jepte se sa vašim hajpom.Meni je strepnja dublja od nade, jer su ove prve knjige jednostavno suviše dobre, a šaputava šuma i turnir desnice su mi ubili prevelika (vizuelna) očekivanja.

Link to comment

the north remembers.petovicu, promeni avatar!! gde ce ti dusa?!kazite mi koji da skidam. ovo od 374 MB je kao HDTV i ima puno onih seedsa ili cega vec, a ovo od 720 je od 1.4 gb i nema toliko puno seeds. sta da radim?

Link to comment

Ma samo ti meći, ali ta oznaka HDTV je samo onako bezveze, nema veze sa kvalitetom.Ja skidam jedan od 500 MB direktno sa veba, a onaj torrent od 1.3GB sam ostavio polako da se tegli, pa kad bude.

Link to comment
joj pa ja cu tacno da umrem do danas do 5. ajd odoh na sastanak. kisses! :D
cek, evo sacu ti prepricam danasnju, da budes spokojna:

:fantom:

Link to comment

Mau, nipošto ne otvaraj spojler! Meni je sve pokvario! <_<Adamše, četniku jedan! Visoko-izdefinirani! angry.gifOT: eztv ima neke 3gp fajlove, ne znam jel to prvoaprilska or what isuse.gifpa skidam s TPBa, HD je upravo ubrzao do daske, lowdef je već stigajo davno. fantom.gif

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
OT: eztv ima neke 3gp fajlove, ne znam jel to prvoaprilska or what isuse.gif
To da mozes da gledas na svom smartfonu, ili kad ti smartfon poraste, na svom tabletu. A otvorice ga i VLC plejer na kompu...uskoro ce sve biti za mobilne dzidzabidze, a PCije ce kod kuce imati samo streberi kao sto sam ja. Edited by hazard
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...