Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

A jel mogu ljubazno da zamolim da mi ranoranioci bace na pm linak za torrent ili šta god okle budu skidali?
Odeš na sajt www.eztv.it i pogledaš listu torenata na naslovnoj strani sajta. Ako kojim slučajem nema, odeš na odeljak Show List i potražiš po spisku složenom po abecednom redu.
Link to comment

Sve ja to mogu, naravno, ali znajući sebe ujutru dok se spremam za posao, bih da premostim i tih dva minuta posla i samo pustim da se skida. Lenja sam, šta ću :Pedit: slovo

Edited by Lynn
Link to comment

Sto fino ne podesite da vam torrente skida preko RSS feeda, vrlo se lako podesi, ima uputstvo na eztv.it. Onda samo ukljucite komp ujutro, i kad bude spreman torrent, pocece skidanje. Ili ostavite citavu noc da radi, pa bude skidjen kad se probudite. Ili ne uradite ni jedno ni drugo, nego pocnete da gledate neku bolju seriju :P

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Koliko vidim, na HBO-u je sutra u osam.Mislim da ću da uključim tv, izvalim se u kauč i pijuckam traubisodu :)Bez torentića i ostalog.

Link to comment
Ma nije, to je golman američke fudbalske reprezentacije...

hope-solo.jpghope-solo-alex-morgan-24_display_image.jpg?1316112100this_is_hope_solo_naked_and_watering_the_lawn_in_espn_the_nudie_magazine.jpg

... kog sam nekad preporučio Toniju na cebrility drool topiku.Hiperbolišem, htedoh reći ti bi (čak) i njoj našao manu :D

naravno da da, slabo brani prekide :fantom:
Link to comment
Koliko vidim, na HBO-u je sutra u osam.Mislim da ću da uključim tv, izvalim se u kauč i pijuckam traubisodu :)Bez torentića i ostalog.
Paz'ga kak se kurchi...
Link to comment
Pa zašto bi prekidao, kada ima zaluđenika koji će da ga plaćaju da kenja do smrti?
Ne znam, možda se smori. :(Ja ću ga bez problema plaćati da kenja do smrti, ali tek pošto završi serijal...
Link to comment
Znaci kad ustanem ujutru za posao stavljam. A jel ima odma full HD il mora se ceka? Resio sam da ovo bude prva serija koju cu gledati u full hd.
Mora da se čeka. Obično su postavljali full HD otprilike 2 dana nakon TV premijere. Veličina je oko 5,5 GB.E sad, full HD je bitan ljudima koji imaju plazmu od recimo 55" i gledaju sa metar rastojanja - oni vide razliku. :) Što se ostalih tiče, završiće posao saaaaaasvim lepo i standardni 720p (cca 1,4 GB).
ajde da neko i mene razuvjeri, čekam..imalđe 1080p?
Stari dobri TPB. Nikad nije prodao. ;) Edited by Jolly Roger
Link to comment

To što se postavlja nije Full HD. Full HD je 1080p, a to što se postavlja je 1080i. Razlika je ogromna. Pravi Full HD izlazi tek sa Blu-ray-evima - evo, prva sezona se u 1080p pojavila tek pre neku nedelju, mislim pre jedno 2 nedelje.

Link to comment

Ja čitam blog o tenisu Pitera Boda, kad ono u komentarima o finalu majamija vidim ovaj:

Off to watch Game of Thrones on HbO. in the middle of the 1st book but hope I can pick it all up
Izgleda da me sudba tera da se priklonim mejdejkinoj filozofiji pristupa topiku i seriji uopšte™. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...