Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Najjaci komentar na ovih 20 stranica. :D

 

 

Krivo mi je sto su vrapci onako lako stradali. Mogao je Planina da se "zabavi" i sa njima.

+1

onolika sila a imao samo 1 cupanje kicmenog stuba, sto sam realno mogo i ja.

il midle.

Link to comment

Шта мислиш како велике куће има да регују кад Серси портеб целу фалимирију пријатеље, плус свог стрица?  :frust: Сви ће под њен барјак да појуре. :lolol:

 

S obbzirom da u seriji sitne kuće ne postoje (a istrebljeni su Baratheons, Starks, Martells, sad i Tyrells i Lannisters) - pohrliće.

 

Apsolutno nema šanse da će se serija baviti Cerseinim problemima na domaćem planu u trenutku dok Dany plovi na Westeros, i to na brodovima sa Martell i Tyrell jedrima iz nekog razloga. Možda joj samo Jaime najzad bude otkazao poslušnost, niko drugi. 

Link to comment

Zanimljiva mi je veza izmedju smrti poslednjeg deteta Džejmija i Sersei i Branovog leta sa zimovrelske kule u prvoj epizodi.

Link to comment

S obbzirom da u seriji sitne kuće ne postoje (a istrebljeni su Baratheons, Starks, Martells, sad i Tyrells i Lannisters) - pohrliće.

 

Apsolutno nema šanse da će se serija baviti Cerseinim problemima na domaćem planu u trenutku dok Dany plovi na Westeros, i to na brodovima sa Martell i Tyrell jedrima iz nekog razloga. Možda joj samo Jaime najzad bude otkazao poslušnost, niko drugi. 

 

Vini, ipak si ti optimista u dusi.

 

 

U intervjuu za Deadline, David Benioff i D.B Weiss su izjavili kako će fokus sljedeće sezone biti - Cersei. Cersei je u fantastičnom finalu šeste sezone ostala bez svojeg posljednjeg djeteta te Weiss tvrdi da će to dubinski promijeniti njezin karakter.

Link to comment

Zdravo svima J

 

Ima li iko objasnjenje zasto je ono bese Maloprstic Sansu dao onom ludom Remziju?

 

Nije mi se dopao Sansin izraz lica kada je Dzon izabran za kralja. Da li se u njoj probudila ambicija? 

Dzona ionako nikad nije volela.

 

Sto se Dzonovog porekla tice koliko je verovatno da ni Dzonova majka nije znala ko je otac njenog deteta? Robert ili silovatelj Targarjen?? Mozda iz tog razloga Robert nije smeo da zna za bebu,

 

Robert se u svalerske avanture upustio tek posto je Lijena umrla i posto se ozenio nezainteresovanom Cersei, ako je Dzon njegov sin, on bi trebalo da je najstariji i kao takav legitimni naslednik Gvozdenog prestola.

 

 

Moja vizija raspleta:

Dzon i Deneris na Gvozdenom prestolu

Tirion postaje Desnica

Cersei gine (nje mi je zao)

Arja postaje npr. novi zapovednik Nocne straze ili tako nesto 

Pseto ubije brata i najzad postigne nirvanu

Dzejmi-moj-voljeni zeni Brijenu i otplove u neku vukojebinu

Sansa postoje kraljica Severa ali nemam ideju ko bi mogao da bude njen muz

Link to comment

Nije Robert nikada bio sa Lianom, ona je njemu samo bila obećana. Niti je Targ bio silovatelj.

 

Niti postoji razumno objašenje za LF i Remzija.

Edited by theanswer
Link to comment

Bio je neki ludi plan bez iakakvog smisla koji stavlja Sansu u sred rata izmedju Stanisa i Boltona ali to je stvarno logika za zaborav.

 

Meni je delovalo da je Sansa zadovoljna zbog raspleta jer je bar na kratko uspela da pokvari planove LFu.

 

Tesko da ce Dzejmi da zeni bilo koga. A i sta ti je mucena Arja uradila da je saljes na zid? Na stranu to sto su tamo zene zabranjene.

Link to comment

Zdravo svima J

 

Ima li iko objasnjenje zasto je ono bese Maloprstic Sansu dao onom ludom Remziju?

 

Nije mi se dopao Sansin izraz lica kada je Dzon izabran za kralja. Da li se u njoj probudila ambicija? 

Dzona ionako nikad nije volela.

 

Sto se Dzonovog porekla tice koliko je verovatno da ni Dzonova majka nije znala ko je otac njenog deteta? Robert ili silovatelj Targarjen?? Mozda iz tog razloga Robert nije smeo da zna za bebu,

 

Robert se u svalerske avanture upustio tek posto je Lijena umrla i posto se ozenio nezainteresovanom Cersei, ako je Dzon njegov sin, on bi trebalo da je najstariji i kao takav legitimni naslednik Gvozdenog prestola.

 

 

Moja vizija raspleta:

Dzon i Deneris na Gvozdenom prestolu

Tirion postaje Desnica

Cersei gine (nje mi je zao)

Arja postaje npr. novi zapovednik Nocne straze ili tako nesto 

Pseto ubije brata i najzad postigne nirvanu

Dzejmi-moj-voljeni zeni Brijenu i otplove u neku vukojebinu

Sansa postoje kraljica Severa ali nemam ideju ko bi mogao da bude njen muz

Hepi enda nema u Igri Prestola... pa čak ni kad ga pišu D&D :)

Nema Gvozdenog Prestola ni Kraljeve Luke na kraju a Džon ili Deni ili čak oboje ginu do kraja serijala :)

Nisi pratila fabulu radnje za Arju a ni za Noćnu stražu :) 

Cleganebowl confirmed!

Džejmi će da oženi Brona jer ga žene ne zanimaju, dokazano i u knjigama i u seriji :P A i moraju nešto "kreativno" da smisle trgovci(producenti serije inicijala D&D pošto si nova ovde)

Sansa kraljica severa a muž Night's King :)

 

A da, Robert nije ni pipnuo Lijanu, bila mu je samo verenica a Regar je nije ni oteo ni silovao ;) 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...