Jump to content

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

sad sam skontao da sam izbrisao prvu sezonu, a planirao sam da preletim prije pocetka druge. ima li neki polucasovni hajlajt da se podsjetim na brzaka?

Link to comment
meni lepse kad me oslovljavas sa khaleesi. :D(citala sam pa znam koliko ce ko da se pojavljuje!!! angry.gif )
Znam da si čitala (khaleesi :P) ali na papiru se odsutstvo manje oseća. Mada ko zna, možda prošire i te scene u Qarthu pa malo više vidimo šta se tu dešava... problem je što se u suštini ne desi ništa. Ona tu kao nešto agituje, pregovara, sa rezultatom tipa motorvej nikakvim.
Link to comment
sad sam skontao da sam izbrisao prvu sezonu, a planirao sam da preletim prije pocetka druge. ima li neki polucasovni hajlajt da se podsjetim na brzaka?
Kecap
Link to comment
Ma pazi samo da se ne preforsiraš, pa posle da nas napustiš u pola sezone kad shvatiš da je Daenerys provela ukupno 6 minuta na ekranu :P
najnebitnija riba u istoriji riba u serijama
Link to comment

Samo da vas pozdravim na par meseci, ja ću lepo da sačekam 10 komada, a onda ko car sednem, uzmem kilO GOGI suncokreta i udri...Pošto pročitah knjige, neće biti spojlera, ali du not vant tu nou eniting pre gledanja. :(

Link to comment
najnebitnija riba u istoriji riba u serijama
you should already be repenting!!! angry.gifne, nego je bitna ona tvoja kejt iz one seljacke serije. idi kod lrda tamo, on zna sve serije ikad snimljene i pripadajuce ribe, pa da uporedite podjednako relevantno misljenje o daenerys stromborn, koja je tri zmaja podojila! angry.gif
Brate, bugger you too. Realno. Tebi ni Hope Solo ne valja...
je l to neka cerka princeze leie u expanded universe? (ubice me! :D)glas razuman, sta sad ti izmisljas leba ti?! pa nije fora da sve stuces odjednom, pogotovo sto ce ceo serijal da se rastegne ko letnji dan do podne. fora je da pratis iz nedelje u nedelju i da hajpujes sa drugarima. Edited by MayDay
Link to comment
glas razuman, sta sad ti izmisljas leba ti?! pa nije fora da sve stuces odjednom, pogotovo sto ce ceo serijal da se rastegne ko letnji dan u podne. fora je da pratis iz nedelje u nedelju i da hajpujes sa drugarima.
Ja sam pussy, i ne želim da čekam 7 dana da bi gledao 50 minuta, suviše malo minuta za toliko čekanja. :D Ovako, kada sve lepo poskidam u hadeju i zasednem pred pljazmu uz sunu GOGI, kolu i sladoled, da vidiš zabavu. A ima se šta gledati dotle. :(
Link to comment
Brate, bugger you too. Realno. Tebi ni Hope Solo ne valja...
Realno, čuo sam da ima neka nova, mlađa, zgodnija, seksnija..

Alex Morgan

Link to comment
je l to neka cerka princeze leie u expanded universe?
Ma nije, to je golman američke fudbalske reprezentacije...

hope-solo.jpghope-solo-alex-morgan-24_display_image.jpg?1316112100this_is_hope_solo_naked_and_watering_the_lawn_in_espn_the_nudie_magazine.jpg

... kog sam nekad preporučio Toniju na cebrility drool topiku.

wtf???
Hiperbolišem, htedoh reći ti bi (čak) i njoj našao manu :D
Link to comment
it's the journey, not the destination!!! e sto me nerviras..
Jes vala, journey, na kome ti se malo malo pa pokvari avtobus. Ovako, sednem i stižem sigurno i bezbedno. cool.gif Izvini što te nerviram. :( Evo kompromis, poskidaću sve kada se završi, ali ću gledati jednu nedeljno? :lol:
Link to comment
Nema šanse da otkažu GoT zbog problema s kontinuitetom ili nepridržavanja izvornom materijalu. Otkazaće je ako padne gledanost, a gledanost će pasti tek kad ljudima spontano dosadi da se uzajamno hajpuju, menjaju avatare, i sl. :)
Pa naravno, niko pri čistoj svesti i zdravoj pameti i ne kaže da će je otkazati ako malo švrljnu u odnosu na knjigu, već da će pridržavanje knjige rezultovati silnim peripetijama koje će pokidati vezivno tkivo serije i gomila ljudi će se smoriti. Mislim, potpisujem da će se to desiti - e sad, ne kažem da će 100% otkazati seriju, ali procenjujem drastičan pad gledanosti tamo negde u 3. ili 4. sezoni.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...