Jump to content

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

filipe, wtf?! pau gasol's tweet: "Time to go to bed and read some pages of the "A Storm of Swords"! Tomorrow we play an early game at 12:30 against the Hornets. #GoLakers"jos malo, braco, jos malo!!540610_10150640876607734_74133697733_9474708_463678557_n.jpg

Link to comment
filipe, wtf?! pau gasol's tweet: "Time to go to bed and read some pages of the "A Storm of Swords"! Tomorrow we play an early game at 12:30 against the Hornets. #GoLakers"jos malo, braco, jos malo!!540610_10150640876607734_74133697733_9474708_463678557_n.jpg
najace da je tebi gasol frend na tviteru :fantom:
Link to comment

Meni je zapravo najjače što se neki toliko lože, kao da će se desiti ne znam ni ja šta.Zapravo, kako se ide prema glomaznim knjigama, i kako likovi budu nestajali, cenim da će serija imati problema sa kontinuitetom ako bude išla po sistemu "1 sezona 1 knjiga". Nije isto uvesti lika u 3. epizodi neke sezone i ubiti ga u 9. i uvesti ga na 150. strani knjige i ubiti ga na 850. strani. Kapiram da će otprilike na prelazu iz 4. u 5. sezonu (iz Gozbe za vrane u Plesszmajevi) serija biti pred ozbiljnim izazovom da ne bude otkazana...Prosto, neke stvari su drugačije kada se vizuelizuju i stave u 10-satni okvir.

Link to comment
Zapravo, kako se ide prema glomaznim knjigama, i kako likovi budu nestajali, cenim da će serija imati problema sa kontinuitetom ako bude išla po sistemu "1 sezona 1 knjiga". Nije isto uvesti lika u 3. epizodi neke sezone i ubiti ga u 9. i uvesti ga na 150. strani knjige i ubiti ga na 850. strani. Kapiram da će otprilike na prelazu iz 4. u 5. sezonu (iz Gozbe za vrane u Plesszmajevi) serija biti pred ozbiljnim izazovom da ne bude otkazana...
Oluja ce biti 2 sezone, potvrdjeno. A Gozba i Ples ce valjda biti spojene i prikazane hronoloski, mozes li da zamislis da neke likove ne vidimo citavu sezonu? :unsure: Jos 14 sati i 36 minuta!
Link to comment

Nema šanse da otkažu GoT zbog problema s kontinuitetom ili nepridržavanja izvornom materijalu. Otkazaće je ako padne gledanost, a gledanost će pasti tek kad ljudima spontano dosadi da se uzajamno hajpuju, menjaju avatare, i sl. :)Ja ću dati sve od sebe da vam ogadim seriju popljuvavanjem svake sitnice i nedoslednosti koja me iznervira, ali... i moje moći su ipak ograničene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...