Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Sve resurse, i finansijske i reziserske i scenaristicke (dijalog), strpali u devetu epizodu. (i nesto malo u onu sa Branom)

 

Konacno nesto sto valja.

Link to comment

Više sam očekivao od ove epizode. Taktički nemoguća bitka, koja se završava deus ex-om za koji i vrapci na grani da ce se desiti. U Meereenu ne može bez barem jedne budalaštine po epizodi, pa smo tako imali saznati da su Viserion i Regal sedeli sedam epizoda mirno u podrumu, otključani, kao da su kokoške, a ne zmajevi.

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Link to comment

Al su Drogona uradili svaka čast. Na njega je otišlo pola budžeta. Loše su predstavili scene borbe zmajeva... ne bi trebalo da lebde u vazduhu već da žare i pale u letu :) Dakle, avijacija a ne jurišni helikopteri :) Bitka za Vinterfel je po meni fantastično urađena... kad pregaziše Snoa umalo se ne udavih od nelagode koliko je realno izgledalo. I na kraju, kobasice od Boltona... gde ćeš bolje :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Što ne bi mogli tako da levitiraju i da puštaju vatru? Vidjala sam ja to na crtežima. Rade oni krilima da bi se održavali.

 

Meni je pored te najlepša scena to kad Bubi onako udžibren od krvi i blata po licu se penje na onu gomilu leševa i namerači se na onu ljudsku bedu.

Link to comment

Što ne bi mogli tako da levitiraju i da puštaju vatru? Vidjala sam ja to na crtežima. Rade oni krilima da bi se održavali.

 

Meni je pored te najlepša scena to kad Bubi onako udžibren od krvi i blata po licu se penje na onu gomilu leševa i namerači se na onu ljudsku bedu.

Nije po loru :) Ovako su vrlo ranjivi, kad idu u strafing run onda je druga priča. Kao u 4. sezoni kad Drogon napada ovce :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Pičvajz epizoda, meni se svidela, kamo sreće da je svaka ovakva. 

 

 

 

One falange su malo wtf, ali ajde, ok. Bilo bi fino kad bi Deneris nabavila neki body-armour a ne da jaše zmaja u pidžami, no dobro, sve je to nebitno...jer je battle of bastards objasnio!

Mnogo konfuzije u bici, nemaš pojma gde šta ko koga, gaze te, cepaju, guše, sve pet. Na karju uleće Rohirim, potpuni pičvajz.

 

Dva detalja su mi bila glupa - bežati od jednog strelca niz poljanu je verovatno najlakša stvar na svetu, sve što je mali tebalo da radi je da trči cik-cak, mogao je čak i da se okrene i gleda strelu, svakoj treba bar 1-2 sekunde da dođe do njega. Nije ovaj snajper da ga skida tako lako. Da je bio čitav vod strelaca onda bi bilo sve ono logičnije.

Drugo, jbo ti taj neosvojivi Zimovrel koji pada nakon što jedna drvena vrata razbije džin. Šta bi tek bilo da su imali batteling-ram.

 

 

Link to comment

Pa rade krilima, aman vam Bog.

 

ja bio ironican.

i uopste, ovde ljudi raspravljaju o izmastanom svetu kao o nepobitnoj datosti. "te ovaj nikad ne bi uradio ovo, te onaj ne bi ono..." a sve moze, samo pisac treba da da znak glavom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...