Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pa nije ni mali, jebo ga pas! Sad kad je stao pred tebe provaljujem da je visok. Nije mi ni padalo na pamet da pogledam, u startu sam mu pripisala metar šezdeset pet, ko Bubi što ima. Juuuu, kakav čovek! Ja bih sigurno umrla.

Link to comment

Pa nije ni mali, jebo ga pas! Sad kad je stao pred tebe provaljujem da je visok. Nije mi ni padalo na pamet da pogledam, u startu sam mu pripisala metar šezdeset pet, ko Bubi što ima. Juuuu, kakav čovek! Ja bih sigurno umrla.

187 cm, Big Dane :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

lep je kao lutka. nenormalno je lep. i ljubazan je.

 

da ne znam o kome pričaš mislio bih da sam ja

 

čak smo i tu negde s visinom samo što sam ja jači i oboruk :fantom:

Link to comment

Pa nije ni mali, jebo ga pas! Sad kad je stao pred tebe provaljujem da je visok. Nije mi ni padalo na pamet da pogledam, u startu sam mu pripisala metar šezdeset pet, ko Bubi što ima. Juuuu, kakav čovek! Ja bih sigurno umrla.

 

men se, da prostiš učinilo da je mali. al jes ono, kad je stao pored mene ipak je za glavu viši, a ja nisam neka skraćena verzija žene. a kakav čovek, kakvo dupe, kakvo sve jebotelebac. ja jesam umrla. sad se vraćam u život rozeom. a samo sam izašla iz kancelarije na cigar. pa nek mi neko kaže da je pušenje štetno.

 

 

da ne znam o kome pričaš mislio bih da sam ja

 

čak smo i tu negde s visinom samo što sam ja jači i oboruk :fantom:

 

pazi, univerzalno je prihvaćeno da si ti najseksi i najlepši i naj :wub: i da sve žene žele da te poseduju. kako to nije moguće, neke od nas smrtnih i nezaslužnih moraju da se zadovolje i ovakvim zaraslim beskućnicima. mala je to uteha i nikakva naknada za rajske blagodeti koje bi mogle da dožive od tebe, no surova je stvarnos. :wub:

 

Razmatazz čita i plače od jeda što se udaljio sa ovog cenjenog topića...

 

Razz je dobio na prajvat od pouzdanih izvora (koji nisu ja) i umal mi napravio problem u prijateljstvu sa ženom (njegovom, ne mojom).

Link to comment

pazi, univerzalno je prihvaćeno da si ti najseksi i najlepši i naj :wub: i da sve žene žele da te poseduju. kako to nije moguće, neke od nas smrtnih i nezaslužnih moraju da se zadovolje i ovakvim zaraslim beskućnicima.

 

pretužno, kako je tebi danas teško :cry: jbt zašto on tako dobro izgleda?

Link to comment

Hahha supr, Meri, svaka čast.

 

Inače ovo "sends his regards" me podseti da je to tvoje citat iz knjige, dok u seriji kaže "The Lannisters send their regards", što mi je delovalo kao bitno. Jbg ako otkrivam toplu vodu, ali sam od pojavljivanja Lejdi Stounhart kontao da je to što Ruz izgovori veoma bitan detalj - Džejmi mu rekao da je pozdravi, a Džejmi ne zna ništa o planovima za Crveno venčanje, ali Ruz ipak pošalje pozdrav... Što deluje samo kao dramski začin, sve dok ne skapiramo da je Kejtlin (ne)živa i da je čula taj pozdrav. Mislim da se tu krije jasan nagoveštaj od čije ruke će završiti Džejmi.

Link to comment

Jaime je sastančio sa Boltonom u Harenhallu pre Red Wedding. Nisam siguran jer se ne sećam svih detalja, al meščini da je on znao šta će da se desi 

Link to comment

Jbg, ako bih voleo da neko prezivi u knjigama i seriji, to je Djejmi. 

 

zasto?

 

 

Bilo bi zanimljivo videti čime se to iskupio za ono bacanje deteta kroz prozor.

 

+1

Link to comment

Pa ko kaze da ce i da mora da se iskupi. A objektivno taj trenutak kad gurne Brena kroz prozor je njegov najgori i najzliji™, posle toga je progresivno sve kulji, a ne moraju bas svi negativci da zaginu. Mislim, najverovatnije ce zaginuti, ali sad pricamo o mojim zeljama :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...