Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Elf's delight! :Hail:

 

Go penis od epizode slazem se.

 

Edit: napokon je jedan od vrabaca pao. Zivjela Planina! :Hail:

Edited by MiddleClass
Link to comment

svaka im čast kako su uspeli ovako retardirano da izvedu ovo sa arjom. bilo je otprilike milion i po boljih načina da ovo odrade. upropastiše mi omiljeni lik, serem im se u seriju pocrkali dabogda

Link to comment

svaka im čast kako su uspeli ovako retardirano da izvedu ovo sa arjom.

 

Prosto se ne zna šta je gluplje od čega u toj pričici. Ispade najmanji problem što se Arya oporavila od višestruke peforacije creva jednim stručnim previjanjem - kad je mogao Karlu iz TWD metak da raznese pola glave, a priučena medicinska sestra da ga spase ušivanjem rane, može i ovaj idiotizam. Ali sve što je usledilo, jbtbg. Waif upada i nekako vezuje Lady Crane u čvor da bi je smrt više bolela, because reasons. Arya se baca kroz prozor, ova za njom, najtraljavije snimljena jurnjava kroz grad ever. Arya trčkara dva na sat, ova je sledi ili u trku (jedno triput brže) ili šetkajući polako. Onda seckanje sveće, pošto je mrak njena specijalnost... valjda Waif nije prošla isti trening kao i ona, go figure. I za kraj, ide nazad kod Jaqena da mu odnese njeno lice, because reasons. On joj, retard, kaže "finally, the girl is no one" - kako, jebote? Zato što je uspela nekog da ubije u suludoj samoodbrani? To je isto što i poricanje sopstvenog identiteta, i slepa poslušnost? Na kojoj planeti? Samo joj namešta šlagvort, da mu prkosno kaže da se zove Arya i tata je zove zlato. I sad joj Faceless Men valjda opraštaju, neće nikog više poslati za njom. Spektakl.

 

Rivelands takođe ludilo. Brienne i Jaime retrospektiva na sto načina, Jaime krade odličnu lajnu iz knjige i pretvara je u budalaštinu ("Toliko volim Cersei da ću da lansiram tvoju bebu iz katapulta.") Onda Blackfish koji više DON'T LET HIM IIIIIIN :lol: i stražar koji mu odgovara "But milord, he's our lord, milord. You're not our lord, milord, milord Edmure is the lord of Riverrun, milord." :lol: A onda Brienne i Pod otplovljavaju uzvodno, Jaime im sitno klima glavom sa jedno 300 metara razdaljina, Brienne to uočava pa klima i ona njemu. Gde smo bili - nigde, šta smo radili - ništa.

 

Hound-BwB budalaštinu i novo vešanje mlitavim kanapom neću ni da komentarišem, previše je blizu CLEGANEBOWL travestiji o kojoj nisam sposoban da se verbalno izrazim.

Link to comment

Mda, i dok je taj jedan prve dve sezone čamio u kavezu u Westerosu, ili izigravao lanisterskog vojnika bez ikakvog razloga, celu organizaciju držala je Waif na svojim plećima, kao VD CEO.

Link to comment

Bio je onaj jedan što se ubio krajem prošle sezone kad je Arya pala ispit (nosio razne maske). Da su moji profesori bili tako posvećeni, šest puta bih diplomirao do sada.

Link to comment

Up to date-ovao sam se.

 

Već zamišljam kako mi suze idu od muke dok budem čitao knjigu ispojelrisanu ovim... Ovim... Ovim što gledamo.

 

Celokupan bezsmisao serije vidi se po ovoj poslednjoj epizodi i priči Tiriona, Misandei i Crva.. "Hajde mala, ispričaj sad ti jedan vic". Je-bo-te.

 

Ako se nekome serije i sviđala te u istoj uživao, kontam da je Vini ubio svaku lepotu dotičnom, jes da je uglavnom u pravu, ali piše kao da mu neko plaća da opljuje, pa se malo negde i zaleti previše. :P

 

Sve u svemu, samo delo kvalitetno napisano kao GOT može da bude zanimljivo i uz ovako očajnu ekranizaciju, pre svega u smislu dubine i kvalieteta priče.

 

Jedva čekam kraj serije, postaje opasno bogohuljenje.

Link to comment

Dobra bila ona mini scena Arje sa seckanjem sveće, lukavo sebi prilagođava uslove predstojećeg fajta.

 

A podsetila me na scenu u Đangu kad dr. Šulc gasi fenjer.  <_<  

Link to comment

Sad mi pade na pamet - mozda Crna Riba nije mrtav, mozda su ga njegovi stovatelji izvukli i zamka i poslali za Brijenom i Podom. Edmur je naredio svojim ljudima, dakle Tulijima, da ga uhvate, a svi oni su vidno bili razocarani ishodom i Edmurovom odlukom, tako da bi imalo smisla.

Imalo bi smisla, takodje, i zato sto Martin voli da se zajebava tako, u knjigama se provlaci i da je Stanis mrtav, i ser Davos u jednom trenutku, a nista od toga nije istina. U seriji, sem Psetoa, nisu imali takve igrarije (ili sam zaboravio), pa mi mogli da iskoriste Martinov trik.

 

Ne bi imalo smisla zato sto mi se cini prekomplikovanim za pisce koji napisu onakav rasplet za Arju i Deneris.

Link to comment

Sad mi pade na pamet - mozda Crna Riba nije mrtav, mozda su ga njegovi stovatelji izvukli i zamka i poslali za Brijenom i Podom. Edmur je naredio svojim ljudima, dakle Tulijima, da ga uhvate, a svi oni su vidno bili razocarani ishodom i Edmurovom odlukom, tako da bi imalo smisla.

Imalo bi smisla, takodje, i zato sto Martin voli da se zajebava tako, u knjigama se provlaci i da je Stanis mrtav, i ser Davos u jednom trenutku, a nista od toga nije istina. U seriji, sem Psetoa, nisu imali takve igrarije (ili sam zaboravio), pa mi mogli da iskoriste Martinov trik.

 

Ne bi imalo smisla zato sto mi se cini prekomplikovanim za pisce koji napisu onakav rasplet za Arju i Deneris.

Tačno, to je suviše komplikovano za cockmerchants :) I zato budi siguran: The Black Fish is dead, Brynden is at rest...

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...