Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Hvala svima. Ja cu navijati da Gendry (sad znam i ime) dobije neku ulogu. :D 


A mene smorile poslednje epizode. Mislim prestao sam odavno da imam neka veca ocekivanja, ali opet...

Edited by Timmy
Link to comment

Dakle, Sandor "The Hound" Clegane vs. Gregor "The Mountain" Clegane, obojica vraćeni iz mrtvih for our viewing pleasure, trial by combat kojim će se presuditi da li je kraljica incestuozna kurva ili ne.

 

nista od toga :fantom:

Link to comment

gendri će valjda da se pojavi u sledećoj epizodi da pomogne arji

 

a zima je retardirana u seriji skroz. pisali smo već o tome, uopšte nemaš utisak koji imaš kao kroz knjigu da zima dolazi.

 

 

Nema Gendrija to sam ga ja pomesao sa Podrikom.

 

Kontam da ce da u seriji Winter is coming = undeads are coming.

Link to comment

Hvala svima. Ja cu navijati da Gendry (sad znam i ime) dobije neku ulogu. :D

Ja navijam za Direwolves-e.. nije mi problem kad zagine bilo ko od ovih uloga, al` kad padne kuca, dodje mi da udjem u monitor i nekome se nacestitam nove godine -.-

 

... mada navijam i za one ledene zombije da dodju i prejebu sve.. svi su mi postali nekako placipi*kasti pa me nerviraju, prenemazu se vazda

 

Pre su mi Kalisi, Djon i Tirion bili kewl.. i mala Arja.. sad... `nako.. sta znam

Pocela je serija da me smara pomalo

 

Moracu da predjem na knjige, nego sam se sve nadao da ce pisac uskoro zavrsiti pa da pocnem onda.. a ne `vako da citam pa da cekam da napise sledecu :/

Link to comment

^

kvariš temu


Preston je analizirao milion i jednu SciFi priču koju je GRRM napisao (od kojih sam ja čitao tek dve-tri), i sad opsesivno pokušava da uglavi Westeros u širi SF univerzum u kom se sve te priče dešavaju. Ima li za to ikakvih dokaza? "Pa nema, ali verovatno je sva ta antička tehnologija istrulila tokom 8,000 godina radioaktivne pustoši" :isuse: Zašto onda bilo šta kenja? Zašto je bitno da li su First Men sazidali Storm's End koristeći magiju ili SciFi tehnologiju, ako se to apsolutno nikako ne odražava na narativ?

Link to comment

zar nisu First Men bili bronzana civilizacija, tipa stari egipćani, oni čak nisu imali ni pismo, sa invazijom  andala počinje gvozdeno doba i romansiranih istoričara ala stara grčka koji su zabeležili istorijske događaje po usmenom predanju koje se prenosilo par vekova, ovde se govori o milenijumima

Link to comment

Pa da, ali tehnologijom bronzanog doba nije moguće napraviti ni neuništivi Zid ni Storm's End, verovatno ni Casterly Rock ni Winterfell. Istoričari prosto kažu da je korišćena nekakva zaboravljena magija zbog koje je sve to toliko dugo poživelo, i to objašnjenje je dovoljno svom razumnom svetu, samo Preston i njemu slični insistiraju da je umesto magije bila "advanced technology indistinguishable from magic", što je čisto sviranje penisu.

Link to comment

Ne bi me čudilo da se ispostavi da je Jaqen=Sirio :) To što nije prikazana njegova smrt ni u seriji ni u knjigama podgreva maštu teoretičara :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...