Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ma, kako da ne, Arya se maskirala u Waif, a Waif u Aryu, pa zajebavaju ceo Braavos. Ne znamo samo zbog čega bi Arya jurila Waif da je iznabada, ali dobro, što jednostavno, kad može i komplikovano.

 

Taj deo bih razumeo, htela bi da je iznabada preemptivno jer zna da ova nju sigurno juri. Ali potpuno bi sumanuto bilo da se Waif maskira u nju da bi joj se lakše približila :D Kao, ova će se zbuniti kad bude videla samu sebe na ulici pa neće ništa posumnjati? Ili možda ide gradom i pita "Have you seen this girl?"

 

Back on topic, ne znam da li ste čuli da je CLEGANEBOWL FUCKING CONFIRMED!

 

Fk9bMLm.gif

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Evo jedne Arya / Waif teorije, u stilu Fight Cluba ili Smeagol / Gollum dihotomije. Mislim da će svima biti zanimljiva :

 

https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s

 

Kad malo razmislim, ovo bi moglo mnogo toga objasniti...

Edited by Ayatollah
Link to comment

Kakva budalaština, sasvim moguće da je istinita. (U knjizi je BTW waif potpuno drugačiji lik, nikakvog rivaliteta nema.) Ne znam samo zašto bilo koga takve stvari zanimaju; trebalo bi da se posvete ozbiljnijim pitanjima.

 

ZUtExKH.jpg

Link to comment

pa kad se kladis pa ko izgubi ima da nosi avatar sto mu pobednik kaze, jedno mesec-dva.

odlicna fora, probaj, ako se samnom budes kladio nosices onog pederceta iz placeba, tvog omiljenog benda :fantom:

Link to comment

ništa od cleganebowla, makar ove sezone, ic ofišl.

Ko ga je ofišlovo :) Daj spojlere ako imaš, šta se čeka :D

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...