Jump to content

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Nismo ti tupili za fandom nego za Lost fandom. Nešto zaslužuje opsesivno loženje, nešto ne.Da Game of Thrones nema pouzdan, odavno napisan source materijal nego da nas autori navlače iz epizode u epizodu "misterijama" i "dramom" i "romantikom"... onda bi ti primedba imala smisla :)

Link to comment
i'm a pleasure delayer, lepo ću sačekati četvrti jun i odgledati sve u paketu
nemooojjj, fora je da pravimo hajp i da se lozimo pred svaku epizodu i da posle prepricavamo i trtljamo i da ja pretim razzmatazzu kako cu mu licno kad tad presuditi! nesto sam razmisljala. stigao mi novi televizijski dekoder koji jos uvek nisam instalirala. ako se ispostavi da u ovom paketu imam HBO ja necu ni skidati nego cu gledati sa televizije u koji god dan da je. daj boze!jos uvek nemamo dzona snoua! ne mogu da verujem!
Link to comment
nemooojjj, fora je da pravimo hajp i da se lozimo pred svaku epizodu i da posle prepricavamo i trtljamo i da ja pretim razzmatazzu kako cu mu licno kad tad presuditi!
Dok dođe vreme da mi presudiš, ja ću ti biti desna ruka (pun intended), pazi šta ti kažem.
Link to comment

kako bre nema dzona snoua? cool.gif I'll be damned if I keep the dragon lady wait a second more... ... mada, da budem iskren, koliko god infantilno navijao za njega, nikad se nisam bas pronalazio u njemu. Tirion je vise po mojoj mjeri (makar po unutrasnjoj ljepoti :P )

Link to comment

sho si na kraj srca, pa ti si jedini gnusni Lanister kome bih dozvolio da nastavi da dise, da sam ja neka vlas'!inace, zasto se moj Dzoni-boj ne pomjera, iako sam ga pokupio sa nekog gif sajta? :(ok, sad fercera.

Edited by Pantelija jr
Link to comment
Dok dođe vreme da mi presudiš, ja ću ti biti desna ruka (pun intended), pazi šta ti kažem.
E jesi kreten. :DDoculjacu se ja nazad, kad tad! A i ti ne mozes meni da budes desna ruka, kad si mi pobio onoliku familiju.Mada, ex mi roknuo rodjenog brata i nista.. :DTo Pantelija!!! Polako se skupljamo mi dobrice.
Link to comment
Nismo ti tupili za fandom nego za Lost fandom. Nešto zaslužuje opsesivno loženje, nešto ne.Da Game of Thrones nema pouzdan, odavno napisan source materijal nego da nas autori navlače iz epizode u epizodu "misterijama" i "dramom" i "romantikom"... onda bi ti primedba imala smisla :)
hm. fandom je fandom. a o martinovoj pouzdanosti mogu tek kad procitam :Dneimam nista protiv, daleko bilo, ali ima svaki fandom da bude jednak!
Link to comment
hm. fandom je fandom. a o martinovoj pouzdanosti mogu tek kad procitam :Dneimam nista protiv, daleko bilo, ali ima svaki fandom da bude jednak!
Lost fandom sa... bilo kojim fandomom*? You can't be serious.______________________________________________________*) ok, serije sa tinejdžerima-vampirima i slična sranja ne računamo
Link to comment

Totalno ste me zbunili sa ovim od gore, te skidam odmah ujutro, te čim dođem kući. Ja sve nešto mislim, zar nije trebalo da počne od aprila, i sad vidim da je prekjuče emitovan neki specijal/intervju, a da zaista počinje prvog.Čisto da Luba ne bude u jednini, LOST je naj, a sve ostalo je ispod :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...