Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ali su glupi u kurac, počinjem da im priželjkujem sve najgore.

 

To se slažem. Od početka se to jasno vidi. Ned, Kejt, Rob svi donose katastrofalne odluke. Sansa je bitch od starta i tek kasnije počneš da saosećaš sa njom. Čak i Džon čini sve na Zidu kako bi ga ubili u petoj knjizi.

Link to comment

Kako su svi negativni? Menja se tokom serijala u smislu da ne postoji skroz dobri i skroz loši likovi ali je od početka jasno da su Starkovi good guys u suštini.. Od ostalih recimo Tirion, Brien, Baristan Selmi, Davos, Sem itd.

 

Pa slazem se, ali to su sve pojedinci izgubljeni negde na mapi. Na jugu su uglavnom Lanisteri i Tireli, to sto ce Juron da im napravi sranje me preterano ne pogadja.

 

edit: sad sam skapirao da si rekao juzno od zida, a ne juzni deo kraljevstva  :isuse: no, dobro, opet, tu ukljucimo i Boltone i Freje, opet me nije briga :)

Edited by goofs
Link to comment

Od pocetka je Sersei evil i to se ne mjenja...

 

U suštini da, ali ide se na to da od druge,treće knjige se saosečaš sa njom kroz njena POV poglavlja u knjizi.

 

Pa slazem se, ali to su sve pojedinci izgubljeni negde na mapi. Na jugu su uglavnom Lanisteri i Tireli, to sto ce Juron da im napravi sranje me preterano ne pogadja.

 

edit: sad sam skapirao da si rekao juzno od zida, a ne juzni deo kraljevstva  :isuse: no, dobro, opet, tu ukljucimo i Boltone i Freje, opet me nije briga :)

 

Euron je barem iz ovog poglavlja koje smo skoro mogli da pročitamo neko ko je zaista pure evil nešto kao Bolton samo još gore

Link to comment

Cersei POV nije bilo do četvrte knjige, dakle nismo videli ništa od nje pre Džofrijeve smrti. (Spoiler alert.) 

 

U seriji su krenuli od starta da nam je očovečuju, što je zbog formata naravno neizbežno, pa je imala svoje "čak i ja sam žena & majka" trenutke. U knjizi toga nije bilo jer se uključujemo u njen tok svesti tek posle opšteg prsnuća i početka paranoidne brige za jedno preostalo dete.
 

Link to comment

Kakva bujica nekontrolisanog entuzijazma!

 

81JwRw2.gif

 

1079.gif

Više bih se radovala da nas ti na dnevnoj bazi ne zlostavljaš sa Kligejnboulom i Ianom Mekšejnom. :D
Link to comment

dada, čim sam razmislio skontao sam da nema šanse da je od druge, a verovatno ni treće al opet isto tako znam i da je bilo komentara gde su ljudi pisali kako im pomalo i žao cersei.

Link to comment

Više bih se radovala da nas ti na dnevnoj bazi ne zlostavljaš sa Kligejnboulom i Ianom Mekšejnom. :D

 

Pa onda ne bi bilo razloga za radost, za život & rad :( Primeti samo kako je Khal Drogo živnuo.

 

Tu je i svež trailer za sve vas Star Wars nerds:

Link to comment

Čak i Džon čini sve na Zidu kako bi ga ubili u petoj knjizi.

Ruku na srce, Džon je u jako teškoj poziciji. Nema tu mnogo izbora.

Link to comment

Pa onda ne bi bilo razloga za radost, za život & rad :( Primeti samo kako je Khal Drogo živnuo.

 

Tu je i svež trailer za sve vas Star Wars nerds:

Koliko skupljaš tih gifova i trivije o seriji, moram da te nominujem za najvećeg fana Dejva i Dibija.
Link to comment

Ma gde skupljam, samo besramno recikliram sa r/cleganebowl. Čim tamo uočim, odmah podelim i sa Vama. Nema na čemu -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...