Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Na 0:26 je Podrik koga Bron hvata s leđa pa onda Briena u čamcu.

 

 

U pravu si. Sad videh da je ipak Podrik. Mislim da mi je ovo peti put da ih mesam :(

Link to comment

Ceka™, malo im je bilo sto su je oslepili i batinali do iznemoglosti-sad je i ubijaju™ i teraju da se baci u "mutno Dunavo".

 

Za promenu mi je cela epizoda bila gledljiva, valjda sto nema Boltona i Kalisi.

Link to comment

 

 

nego nije mi jasno sto se šansa drka na davosa? nije kao da je ona u zapecku zbog njega niti on zauzima nekome mesto. Ali ajde prošla je kroz svasta ne mora biti racionalna.

 

a za riverun mislim da je najrealnije da brien šatl diplomatijom izboksuje predaju zamka dzejmiju koji za uzvrat pusta edmura, blackfisha i trupe da idu na sever i pridruže se Starcima.

 

sad jedino što mi je nepoznato je koliko vojske blackfish može da ima? mada ako je osvojio riverun kontam da je svakako više od 62.

Šansa se drka na Davosa zato što je Cock Merchants specijalitet da pišu nepodnošljive pasivno-agresivne kučke. Meni je tu najbolje što šalje gavrana Littlefingeru za kog nema pojma gde se trenutno nalazi. Piše pismo A3 formata, pa ga još pečati, a posle će to nekako da konvertuje u raven-compatible format.

 

Riverrun rešenje biće prepisano iz knjige 100%, Jamie demorališe pa pušta Edmura, ovaj preuzima kontrolu i odmah predaje zamak.

 

U celoj epizodi je samo mala Mormontica bila kul, sve ostalo dno dna. Čak je i McShane bio mnjah, ona priča kako je ubio nekog maminog sina je budalaština.

Link to comment

Šansa se drka na Davosa zato što je Cock Merchants specijalitet da pišu nepodnošljive pasivno-agresivne kučke. Meni je tu najbolje što šalje gavrana Littlefingeru za kog nema pojma gde se trenutno nalazi. Piše pismo A3 formata, pa ga još pečati, a posle će to nekako da konvertuje u raven-compatible format.

 

Riverrun rešenje biće prepisano iz knjige 100%, Jamie demorališe pa pušta Edmura, ovaj preuzima kontrolu i odmah predaje zamak.

 

U celoj epizodi je samo mala Mormontica bila kul, sve ostalo dno dna. Čak je i McShane bio mnjah, ona priča kako je ubio nekog maminog sina je budalaština.

 

 

Tako je u knjizi? Zasto bi Blackfish uopste prepustio kontrolu Edmuru?

Link to comment

Zato što je Edmure = Lord Tully, kao što je bio i njegov pokojni otac. Blackfish je Edmuru stric, ne može da ga ne posluša - na šta Jaime i računa.

 

U knjizi je to naravno razrađenije, Edmure je tokom Red Wedding stigao da svojoj nevesti napravi i dete dok su ostali zagibali. Jaime pripreti da će mu, ako ne bude predao Riverrun, katapultom poslati suprugu u blagoslovenom stanju. A ako se preda, poslaće i njega i nju u Casterly Rock gde će ostati kao taoci do kraja udobnog života. Jedino što tu Blackfish uspe da poremeti je da se lično izvuče, valjda otpliva tokom predaje pa ga nema među pomilovanim zarobljenicima i ne zna se gde je nestao.

 

Takođe, tu Brienne nije prisutna dok se sve događa. Možda odluče da nešto dodatno skarabudže sa njom, ali za sada je prepisano jedan kroz jedan ovo sa lažnim vešanjem, šamaranjem Freja, tete-a-tete sa Blackfishom, itd.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Meni deluje da će nju nekako da upletu u priču oko Hounda i onih retardiranih hajduka, navodno Brotherhood w/out Banners. Ona u knjizi beskrajno luta okolo u potrazi za Sansom (koja je sve vremekod LF u Vejlu) i Aryom (za koju misli da je u Houndovom društvu), posle kad je zarobe hajduci, ispostavi se da ih vodi Lady Stoneheart, vaskrsla Ketlin Stark, koja odluči da je obesi jer misli da ova sad služi Džejmija Lanistera... što je, realno, osnovana pretpostavka.

 

On topic, onaj pokolj koji Brotherhood w/out Banners sprovode zbog tri glavice kupusa je specijalna vrsta idiotizma. Imate neke pare, nešto za jelo? Imamo al' ne damo! OK, mi sad odosmo ali brzo se vraćamo. A onda ih ovi sačekaju da dođu i sve redom poubijaju? Zašto su uopšte morali da ih ubiju, umesto da samo dođu naoružani i odnesu šta god im je trebalo? Cock Merchants 101.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Onakav pokolj nikada nije bio MO Berikove bande, zato mozda postoji mogucnost da ona tri lika nisu BwB nego neki drugi klosari, Vargo Hout fazon.

Link to comment

Neka mi neko objasni kako je Arja živa i proglasiću ovu epizodu najboljom. Arja kao fejluje zadatak kod plaćenih ubica, najboljih ikada, onda uzme Iglu i odluči se da ide preko, ali prvo će da ode da traži brod pa kad joj lik kaže da polaze za 2 dana ona će da gleda turističke atrakcije Venecije, čudo se nije vozila gondolom. Onda joj prilazi baba za koju bi samo totalni slepac pomislio da je baba i ona u svom tom treningu kroz x sezona nije ništa naučila sem kad dobije deset noževa u stomak da se baci u reku. Jebem ti kakvi su ovo slepci, to tačno svet nije video.

Link to comment

Plot armor.

 

Tu se ne zna šta je gluplje, šetnja gradom pre nego što je ubodu u stomak ili šetnja gradom pošto je ubodu u stomak.

Link to comment

U celoj epizodi je samo mala Mormontica bila kul, sve ostalo dno dna. Čak je i McShane bio mnjah, ona priča kako je ubio nekog maminog sina je budalaština.

 

righty right.

dete od celih 9 godina koje je u klasi tajvina lanistera tokom pregovora...

 

dodatna besmislenost u epizodi je sto kuce koje se bune protiv psihoboltona odluce da posalju neku saku jada da se bori protiv njega.

ili ce poslati sve sto imaju ili se nece ni pobuniti. 

jer znaju da ako posalju i jednog vojnika u rat protiv njega, a ne uspeju da mu skinu glavu, on ce im doci u posetu sa svojim lovackim psima i nozem za dranje.

 

i najvrhunskija glupost je izvrtanje brotherhood without banners u sulude ubice.

naravno, bez ikakve naznake zasto bi oni postali takvi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...