Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

 Wishful thinking :

 

 

Ko će da ga uhapsi u oblasti bez zakona ? Freyevi i Lanisteri, i to nakon što bi ih lišio noćne more zvane BwB ? I što bi ga oni onda isporučili Vrapcu, naročito Džejmi koji hoće ovog da ubije. Nema šanse + ne mogu smestiti taj (ili bilo koji drugačiji) razvoj do Serseinog trial by combat.

 

Moja pretpostavka - tuku se Planina i Loras, Loras konačno dovršava ono što je Oberin započeo, Sersei vode na pogubljenje koje prekida dolazak Džejmija sa vojskom Lanistera, pokolj Vrabaca, Džejmi potvrđuje titulu Kraljeubice, a ubija i strica, stradaju i brat i sestra Tyrell, možda i Cersei od Džejmija dok ovaj ubija Tomena.THE END epizode 10 i sezone 6.

 

 

 

 

Zapamtiću ovaj post, da vidim koliko sam pronicljiv.

 

Evo moje crackpot teorije: Neće ni doći do suđenja, odnosno do bitke između Planine i bilo koga. Sersei će ga pustiti na vrabce, koliko u sledećoj epizodi u još jednom genijalnom potezu da ispravi sranja koja je započela... Olena joj je usadila crv prilikom poslednjeg razgovora kako je ona kriva za sve. Lorasa nećemo ni videti do kraja sezone, ili možda samo u jednoj sceni koja bi mogla biti njegova smrt. Mardž takođe gine, naravno velikom zaslugom Sersei. Tomen se ubija zbog njene smrti, proročanstvo je ispunjeno... mamička pali Kraljevu Luku. Džejmi stiže taman na vreme da ubije Sersei, još jedno proročanstvo ispunjeno :)

 

Link to comment

Možda Šandor nije uzo sikiru da se sveti, nego da završi hram i sahrani ljude? Ne liči na njega, ali možda...

Uzeo sekiru da iscepa 10 metara drva, psihijatar mu prepisao kao anger management :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

nego nije mi jasno sto se šansa drka na davosa? nije kao da je ona u zapecku zbog njega niti on zauzima nekome mesto. Ali ajde prošla je kroz svasta ne mora biti racionalna.

 

a za riverun mislim da je najrealnije da brien šatl diplomatijom izboksuje predaju zamka dzejmiju koji za uzvrat pusta edmura, blackfisha i trupe da idu na sever i pridruže se Starcima.

 

sad jedino što mi je nepoznato je koliko vojske blackfish može da ima? mada ako je osvojio riverun kontam da je svakako više od 62.

Link to comment

Vi kao da niste čitali one "original spojlere "  lika sa reddita ( koliko vidim sve je tačno, do detalja) ,  znamo sta će se desiti sa vrabčićima i ostalima,nema potrebe za pogađanjem ☺

 

Ne znam po čemu je ova epizoda bolja od prethodne, isti đavo . Ništa konkretno se nije desilo.

 

Povadio epizodu jedino   Cocksucker  :s_a:

Edited by elementary
Link to comment

Sta su original spojleri?

 

 

Mislio sam original zato što se ispostavilo sve tačno, nisu neka nagađanja.

 

Neki lik koji je bio na snimanju ili u produkciji (nemam pojma tačno odakle zna)  ispisao sve šta će se izdešavati u sezoni .

 

Bukvalno 99% stvari . Većina se već izdešavala, ostalo nešto sitno.

Edited by elementary
Link to comment

Pa ja licno gledam da bih video sta ce da se desi, kako ce koji likovi da zavrse svoju pricu, i kako ce celokupni rasplet da se razvije. Sa prikazanim materijalom prenetim iz knjige uglavnom nisam zadovoljan, prve 4 sezone sam dosta tesko pregurao, tako da bi mi ti spojleri skroz ubili zelju/potrebu za gledanjem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...