Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Nemojte ga više kačiti, grozan je.

Aferim, užasno je iritantan. Whining bitch :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Nemate pojma, Džonovi Snežni <_< 

 

Ali slobodno recite gde Preston nije u pravu, pohvalite bar malo seriju. Neće vam se niko smejati, garantujem.

Link to comment

Nemate pojma, Džonovi Snežni <_<

 

Ali slobodno recite gde Preston nije u pravu, pohvalite bar malo seriju. Neće vam se niko smejati, garantujem.

Pogledaj Lindin review, kako neko na fin način napljuje sve gluposti D&D... Prestonov način prezentacije mi se ne dopada

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ma neću da pričam o osobi koja izdvaja klips šnalicu na kosi nekoga u seriji kao toliko big deal i to još tako teatralno.

O tome ti pričam, nezreli nitpicking dečak :) Dosta o Prestonu, ne idem u off više... a ni manje.

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Da li je jahao zmaja ili ne ostaje da se vidi, možda mu Deksa i Kecman to dodaju u nekom od nastavaka svoje epopeje. Prolog prvog dela, BTW, im je fantastičan rip-off GOT: mladi Bran Nemanja ide da prisustvuje pogubljenju nekog podanika svog oca Neda Zavida, Warden of the North, Župana Zahumlja. Podanik biva obezglavljen obešen iako tvrdi da nije kriv, uzalud ih upozorava na natprirodnu pretnju u vidu White Walkers veštica.

 

Ma neću da pričam o osobi koja izdvaja klips šnalicu na kosi nekoga u seriji kao toliko big deal i to još tako teatralno. 

 

Osetljiva na frizuru :lol: Uopšte nije toliko big deal, pominje kao usputni detalj. Teatralnost je ovde stilski izbor i to jedini moguć.

 

@arheolog: Linda i Elio, direktno vezani za ASOIF/GOT brend, su sebi vezali ruke. Odavno me ne zanima šta imaju da kažu.

Link to comment

Ne može da se bude teatralan oko jedne šnalice u doba kada dobar deo populacije nema pristup pijaćoj vodi, ISIS zavodi teror i GSW igra finale lige. Ne može. To je za šamarčinu.

Link to comment

Da li je jahao zmaja ili ne ostaje da se vidi, možda mu Deksa i Kecman to dodaju u nekom od nastavaka

. Prolog prvog dela, BTW, im je fantastičan rip-off GOT: mladi Bran Nemanja ide da prisustvuje pogubljenju nekog podanika svog oca Neda Zavida, Warden of the North, Župana Zahumlja. Podanik biva obezglavljen obešen iako tvrdi da nije kriv, uzalud ih upozorava na natprirodnu pretnju u vidu White Walkers veštica.

 

 

Osetljiva na frizuru [emoji38] Uopšte nije toliko big deal, pominje kao usputni detalj. Teatralnost je ovde stilski izbor i to jedini moguć.

 

@arheolog: Linda i Elio, direktno vezani za ASOIF/GOT brend, su sebi vezali ruke. Odavno me ne zanima šta imaju da kažu.

Linda i Elio su vezani za ASOIAF brend a ne za HBO papazjaniju, nemoj mi reći da i knjige hejtuješ :) Samo tako kritikuje Linda svaku epizodu ali nema potrebu da se dere ko razmaženo derište i bude teatralna :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Nooooope -_- Svako ko zarađuje pare od bilo čega direktno ili indirektno vezanog za papazjaniju prinuđen je da otupi oštricu hejta, da se ne bi slučajno zamerio nekom bitnom. To je diskvalifikuje momentalno, kao i razne druge reviewere koji u pola glasa i dalje pokušavaju da tretiraju seriju kao da je normalan popularan TV uradak, umesto kao kataklizmičnu blasfemiju u izvođenju dva tragično netalentovana idiota što realno jeste.

 

Evo pogledao sam ovaj Lindin video što si okačio, i tačno je kako sam očekivao. "Yeah... I don't know where they're going with that. It's a little... tedious? I guess they could try to blah blah blah." Too little too late, sestro.

Link to comment

@Vini Za Glupana i Tupana se slažem... neko je pustio patku da će Drogon da se pokaki iz vazduha i ubije Dotraka u prošloj epizodi... i ja sam totalno bio kupljen :D To je prosto njihov stil, ni malo ne bih bio iznenađen :) A za Lindu se ne slažem, kritika joj je na mestu iako zarađuje od asoiaf brenda.

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jedan od kokmrcantsa, David Benioff, nije bas za totalno potcenjivanje, zato me jos vise i cudi zasto mu je serija bas ovoliko glupa. 

 

U stvari, sve mi se vise cini da su u pravljenje serije usli bez razradjenog plana kako i sta (narocito kad stignu do dela koji Martin jos nije napisao), nego su uhvatili to na brzaka, knjige su eksta popularne, daj da to sto pre odradimo dok neko drugi ne uzme, HBO (dobro) procenio da ce da im se isplati i dobili smo sta smo dobili. 

 

Da su bolji pisci ili da su skupili bolju ekipu pisaca, mogli su, u ovom delu koji Martin jos nije obradio knjigama, da razbiju. Ispricao im je okvirnu zamisao kako ce stvar da se zavrsi i trebalo je samo to dobro obraditi. A mogao je i da im ne kaze nista, pa da sve potpuno smisljaju sami, sto bi isto moglo biti zanimljivo. Da su, kazem, bolji pisci.

 

Mada, meni bi se najvise svidelo da su mogli da izvedu da se drze knjiga koliko god je moguce i da naprave sezona onoliko koliko ima pisanog materijala. A onda da sacekaju da martin izda novu knjigu, ili sve do kraja, pa da onda seriju obnove (sad je to moderno i popularno) i tek onda je zavrse. Naravno, ovo je kako mali djokica zamislja pravljenje serije, pitajne je da li bi to bilo izvodljivo, isplativo, itd. ali bilo bi lepse  :fantom:

Link to comment

Mada, meni bi se najvise svidelo da su mogli da izvedu da se drze knjiga koliko god je moguce i da naprave sezona onoliko koliko ima pisanog materijala. A onda da sacekaju da martin izda novu knjigu, ili sve do kraja, pa da onda seriju obnove (sad je to moderno i popularno) i tek onda je zavrse. Naravno, ovo je kako mali djokica zamislja pravljenje serije, pitajne je da li bi to bilo izvodljivo, isplativo, itd. ali bilo bi lepse  :fantom:

 

Ne bi bilo izvodljivo uopšte, Bren je ostario 6 godina za dve godine radnje u seriji. Mislim da i zbog toga jure da završe što pre (valjda osam sezona), i što će vrv po kratkom postupku da se otarase sve klinčadije među likovima.

Link to comment

Ne bi bilo izvodljivo uopšte, Bren je ostario 6 godina za dve godine radnje u seriji. Mislim da i zbog toga jure da završe što pre (valjda osam sezona), i što će vrv po kratkom postupku da se otarase sve klinčadije među likovima.

Kill the boys and let the men be born :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...