Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ono neće biti Coldhands, nego Benjen Stark.

Koje? :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ovo je isečak iz onog Red Band trejlera. Ja sam se ponadala da je Coldhands (jedan od mojih omiljenih likova), ali nema losa nego konja. Sto posto Uncle Benjen.

 

could-we-see-benjen-stark-or-coldhands-i

Link to comment

Da, i ja mislim da je ujka Ben :) Napokon... valjda ćemo saznati šta je bilo sa njim. Doduše, verujem da će ubaciti elemente Coldhands priče... iako je Martin rekao da on nije Benjen.

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Pa ako nije Coldhands onda ne znam šta je radio sve te godine.

 

Kakve veze ima da li kod Martina Benjen jeste ili nije Coldhands, odnosno kako theanswer to lepo kaže:

 

 

Koga boli kurac kako se lik zove u seriji a kako u knjizi.

Link to comment

Ja sam se ponadala da je Coldhands (jedan od mojih omiljenih likova), ali nema losa nego konja. 

 

 

 

a mozda ovaj serijski hladnoruki jase konja :)

Link to comment

Pa može Uncle Benjen da izdrži tih par godina po zimi. On je super resourceful čovek. Verovatno je bežao što dalje na sever.

 

Mislim, ja bih volela da je Coldhands. Zapravo, meni se i dalje prividja da se u seriji desilo da je Brena kod Najtforta čekao CH, ali se onda setim da ga nije bilo. :-/

Link to comment

Pa može Uncle Benjen da izdrži tih par godina po zimi. On je super resourceful čovek. Verovatno je bežao što dalje na sever.

 

Mislim, ja bih volela da je Coldhands. Zapravo, meni se i dalje prividja da se u seriji desilo da je Brena kod Najtforta čekao CH, ali se onda setim da ga nije bilo. :-/

 

Najbolje da tri godine nije uspeo da nađe Zid i svrati da im javi da zombiji dolaze :D Kakav je to rendžer kad ne može da odredi ni strane sveta, nego beži dalje u pustare i napasa konja snegom?

 

U seriji ti se verovatno čini zbog one scene u tunelu kad ste tripovali da se na izlazu vidi CH na jelenu, a mi snage svetla i umlja vam objašnjavali da je to samo rahmetli Summer.

Link to comment

Ne mogu da izdržim :D Ako se najave u vezi sa Drogonom za predstojeću epizodu ispostave tačnim... ovom dvojcu kreativnih pisaca treba staviti krunu sa zvoncima da napokon dobijemo prave lude kako im i priliči :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ako se ispostavi tačnim... biće baš vau :D Al neću zbog većine da spojlujem... strpimo se do sutra ujutru :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...