Jump to content

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

U stvari, deo za Hadrijanov zid jeste istina, rekao je i Martin da mu je to bila inspiracija za zid iza kojeg se nalaze varvari.
Inspiracija je jedno, a priča je drugo. Mislim, naravno da je bio inspirisan srednjevekovnim evropskim vitezovima, čime bi drugo? Nije ni on izmislio lordove, zmajeve, feudalizam, viteške zakletve, kurve...Ali, pričati da je Song of Ice and Fire "muljavina na konto settinga koji podseća na odnos Britanija - kontinentalna Evropa iz ranog srednjeg veka" nešto sasvim osamdeseto.
Link to comment
jel uzeo neko av-987.gif
pa ti ga uzmi gone fishinge, a stvarno ne znam sta ovaj lrd sad zajebava i ne stavlja avatar.popile mu onolike silne serijchine mozak. :Da ti filipe sad ni nemoj da meces dzon snouov avatar, kad te molim. neka, ne treba..
Link to comment
stvarno ne znam sta ovaj lrd sad zajebava i ne stavlja avatar.popile mu onolike silne serijchine mozak. :D
Ne gledam seriju, samo mračim ovde, molim lepo.
Link to comment
Svašta, pa kamarad Filipenko je već viđen za ovog:tyrion-mord-2.png
Pazi, određeni stepen sličnosti definitivno postoji, ali rekao bih da je Filip nešto viši...
Link to comment
ima li ko lepsi?
Htedoh ja ovaj i sad vidim da je zauzeto :(Ne preostaje mi ništa drugo sem da uzmem Džofrija i navučem sve moguće hejtere na grbaču.edit: izgleda da niko nije uzeo Ser Džoru, onda ću to.Inače, trudio sam se da ne gledam trejlere, ne pratim novosti i ne čitam šta ste pisali ovde, ne bi li što lakše dočekao nove epizode, ali ne vredi... Edited by mr@ki
Link to comment

Gledam galeriju na B92... koje su ovo Sandor Clegane jedinice?

4100075514f6b3be26fe14630928871.jpg

Prvo mi se učinilo kao da je kaciga NFL-a, kad ono...

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...