Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

pa nema dokaz. ali biće tako.

 

Ja mislim da neće.

Dovoljno je što vajt vokera može ubiti i jedan Sem Tarli sa opsidianom.

Ali opasnost je njihova ogromna vojska zombija, koja ima skoro neograničen brojni potencijal. Protiv njih ne pomažu ni  obični, ni opsidianski mačevi, već samo mnogo vatre.

Link to comment

Alo imate vip topik pa tamo kacite odlomke iz knjiga. Smarate nas povrsne konzumente ove sapunice...

 

 

Da ako pobiju vrapce u ovoj sezoni. Sve ostalo mi je sporedno... i manje bradavica na polnim organima, a vise na grudima molicu... ;)

Link to comment

Zar nije bila neka scena u 3-4oj sezoni sa Krasterovom bebom i ovim White Walkerima? Valjda ih tako stancuju. Tad sam imao utisak da ih je mnogo vise, bar 20ak u toj sceni, a sad fazon tri komada, ko zmajeva.

Link to comment

Da ako pobiju vrapce u ovoj sezoni. Sve ostalo mi je sporedno.

 

Džabe hejtuješ, Hype Sparrow mora prvo da doaka kraljici via CLEGANEBOWL, a posle mogu da ih potamane kako hoće. 

 

Link to comment

dragonfire i dragonglass ubijaju white walkere. obična vatra ne.

 

'oće i mač od valirijumskog čelika, od jednog oficira WW Jon je napravio kockice leda tamo u Hardhome-u

Link to comment

'oće i mač od valirijumskog čelika, od jednog oficira WW Jon je napravio kockice leda tamo u Hardhome-u

 

A jel ih tamo bilo 4 ili 5? Pre nego sto ga je sredio Jon? Jer ako je bilo pet smanjise oni oficire vec na 3.

Link to comment

A jel ih tamo bilo 4 ili 5? Pre nego sto ga je sredio Jon? Jer ako je bilo pet smanjise oni oficire vec na 3.

 

kad je noćni kralj krstio krasterovog sina iza njega je bilo još 12 apostola tako da debeli može da ih troši još 3 sezone :fantom:

Link to comment

A jel ih tamo bilo 4 ili 5? Pre nego sto ga je sredio Jon? Jer ako je bilo pet smanjise oni oficire vec na 3.

sad pogledah tu epizodu,

izbrojah samo troje na konjima gore na litici kako posmatraše Jon-a, a onda pozvali pojačanje

 

na onom ritualu kad prikazuju kako muška beba postaje WW bilo ih između 12 i 20

Link to comment

čovek je rekao 12 :fantom:

 

White_Walker_leaders_thirteen_at_temple.

 

btw meni do jaja fazon što arja igra sebe u predstavi ehehehe

dobro de,

 

12 ih je iza plus ovaj glavni što prilazi bebi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...