Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

a ti mislis na to, ja sam mislio na ono kad zapale pruce. ne znam, morao bih ponovo da pogledam da vidim da li je neka bomba pogodila direktno vajt vokera; 'el pogodila?

jeste, onda je bio bljesak pa sam taman pomislio da ih je pobilo, al su se odma nakon toga pojavili iz dima

 

kenja vini za trening, najace da asasini imaju samo 1 skil u arsenalu :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

nije potrebna vatra da se unište beli šetači, strele sa vrhom od obsidiana koga ima u velikim količinama na dragonstone ostrvu bi odradile posao, videli smo da je mira ubila jednog od njih takvim kopljem....

a kung fu scena u crno beloj kući je omaž sceni iz kill bill kada je uma dobila po piii od pai meia, čisto dasepokaže koliko ona još ima da uči iliti što bi se reklo you know nothing lady stark

Edited by gone fishing
Link to comment

dobro, to znamo.

al me zanima kolko bi zmajovi bili efikasni.

 

hmda, slazem se sa zanimanjem

bilo bi glupo da nakon ovoga (magicne prajmival enerdži bombe ne rade) zmajev plamen radi

Link to comment

hmda, slazem se sa zanimanjem

bilo bi glupo da nakon ovoga (magicne prajmival enerdži bombe ne rade) zmajev plamen radi

 

Zmajev plamen će valjati da uništi vojsku zombija koja će biti sve veća i veća.

Link to comment

dobro, to znamo.

al me zanima kolko bi zmajovi bili efikasni.

 

dragonfire i dragonglass ubijaju white walkere. obična vatra ne.

Link to comment

Tesko smaranje, vrlo sam blizu da odustanem.

 

Red palijanja po Arji (doooookleeeee), red Sanse koja vodi glavnu ulogu, red gomile nebitnih likova sa Gvozdenih ostrva gde se odvija gradja najvece flote dok se krunise kralj (kao da ga krunisu na drugom kraju sveta), pa red evnuha i kepeca u dosadnim dijalozima gde se ubacuje vesticina drugarica da malko razbije camotinju Mirina, da bi na kraju one iz drveca potamanile gomilu WW i mala sto vuce Brana koja je ubica par excelance. Da ne pominjem onu malu smaracicu i Dzoru lovermena.

 

mala što vuče brana je imala oružje. dao joj sem u sezoni 3.

Link to comment

@bejbl

ma dobro to, al malo mi je glupo sto 1 zmaj 1om vajt vokeru ne moze ama bas nista

to znaci da unapred znamo da cemo gledati scenu gde gloopi zmaj jurca na vajt vokera i ovaj ga sprca

 

edit: ima li neki dokaz da dragonfire ubija white walkere?

Edited by Krošek
Link to comment

@bejbl

ma dobro to, al malo mi je glupo sto 1 zmaj 1om vajt vokeru ne moze ama bas nista

to znaci da unapred znamo da cemo gledati scenu gde gloopi zmaj jurca na vajt vokera i ovaj ga sprca

 

edit: ima li neki dokaz da dragonfire ubija white walkere?

 

pa nema dokaz. ali biće tako.

Link to comment

kenja vini za trening, najace da asasini imaju samo 1 skil u arsenalu :fantom:

 

Najace da opsesivno treniraju samo jedan skil i onda ga nikad više ne upotrebe, a svi ostali im sami od sebe dođu.

Link to comment

pa nema dokaz. ali biće tako.

 

ma nece, vidis da ove bombe od na'vi drijada ne rade nista a to je primeval cosmic energy (koji obuhvata led i vatru sto se vidi po tome sto bomba prvo poplavi pa onda pocrveni) kojim one upravljaju posto su in the balance, attuned to nature. znaci one, demi-bozanstvene stvoriteljke vajt vokera, ne mogu oruzjem koje pogoni sirova pokretacka snaga kosmosa (sticajem okolnosti u obliku flashbanga) da ubiju vajtvokere

 

bice glupi zmaj bljuje vatru, vajt voker se cereka, zmaj ide da ga ugrize, zubi mu se slede i polome i ovaj mu odsece glavu

Link to comment

Najace da opsesivno treniraju samo jedan skil i onda ga nikad više ne upotrebe, a svi ostali im sami od sebe dođu.

pa ono, turanje otrova u rum zahteva godine i godine masovnih treninga :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...