Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

na mene je epizoda ostavila utisak jer nisam očekivao ovakav rasplet ovako brzo. plus ovo sa cotf plus causal loop. gde ćeš više od jedne ovakve serije. ostatak epizode za zaborav, ladno su imali potrebu da nam objasne šta se dešavalo od epizode 1 preko arje, veze. ali kraj je sve izvadio, verovatno kad budem čitao wow ću da ih proklinjem ali efekat su ostvarili. jedina stvar koja mi se ne sviđa sa krajnjom sekvencom je nekako zbrzan deo oko dodira i pronalaska, kao otkud sad ovo.

Edited by theanswer
Link to comment

Meni nije čudno da Deca šume stvore Hodače kao oružje za borbu protiv Prvih ljudi. Ako su njihovi greenseeri lomili Ruku u Dorni i napravili močvaru od Vrata u pokušaju da ga potope, onda su bili dovoljno očajni da pokušaju i ovo.

 

Ono što jeste čudno je to šta su uradili nakon što su videli da su WW neefikasni / ne mogu da se kontrolišu / nepotrebni nakon primirja / whatever, obzirom da im je obsidian bio osnovni materijal za oružje, pa su mogli da ih likvidiraju bez problema. Neverovatno mi deluje pomisao da su ih samo pustili da roamuju po nekakvoj ledenoj pustoljini, da bi ih ovi posle klali u Long Nightu.

Link to comment

I koja je uopšte uloga tog starca što sedi u pećini, zarastao u korenje?

Ok, on tu čami, gleda u prošlost, zna neko znanje...i šta sad s tim?

 

Pošto Bran treba da ga zameni (u čemu?), pretpostavljam da će i on naći sebi neku pećinu.

Link to comment

Meni nije čudno da Deca šume stvore Hodače kao oružje za borbu protiv Prvih ljudi. Ako su njihovi greenseeri lomili Ruku u Dorni i napravili močvaru od Vrata u pokušaju da ga potope, onda su bili dovoljno očajni da pokušaju i ovo.

 

Ono što jeste čudno je to šta su uradili nakon što su videli da su WW neefikasni / ne mogu da se kontrolišu / nepotrebni nakon primirja / whatever, obzirom da im je obsidian bio osnovni materijal za oružje, pa su mogli da ih likvidiraju bez problema. Neverovatno mi deluje pomisao da su ih samo pustili da roamuju po nekakvoj ledenoj pustoljini, da bi ih ovi posle klali u Long Nightu.

Pa prema legendi, Dece nije ostalo mnogo i teško bi se mogli suprotstaviti Šetačima. S druge strane, ovi su mirovali prilično dugo i nisu predstavljali pretnju... nešto ih je sad pokrenulo, ne verujem da je išta slučajno kod Martina

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

šta su uradili nakon što su videli da su WW neefikasni / ne mogu da se kontrolišu / nepotrebni nakon primirja / whatever.

 

Link to comment

Pa prema legendi, Dece nije ostalo mnogo i teško bi se mogli suprotstaviti Šetačima. S druge strane, ovi su mirovali prilično dugo i nisu predstavljali pretnju... nešto ih je sad pokrenulo, ne verujem da je išta slučajno kod Martina

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

 

Pazi, govorimo o periodu i pre primirja Dece i Prvih ljudi, i pre Long Nighta. Sigurno da Deca nisu napravila desetine hiljada Hodača, jer bi se sukob verovatno drugačije završio. Takođe, koliko god da ih je malo ostalo nakon primirja, mogli su da istrebe preostale Hodače, u krajnjem slučaju da se udru<e sa Prvim ljudima u tom cilju.

Link to comment

Napravili su jednog, taj je dalje sam pravio ostale i radio po svojoj agendi, ne njihovoj. I nije uopste iskljuceno da je recimo jedno pleme Dece odgovorno za to, dok su ostala bila neobavestena/protiv toga.

 

Inace, u promou ep6 se pojavljuje debeli Sem, vodi zenu u tazbinu. Fuck yea  :thumbsup:  :thumbsup:  :isuse:

Link to comment

Ovaj Bren težak baksuz, ko god je bio uz njega usrao mu se u život, čak i vuku.  Osim Meeri.... za sada.

 

 

Jes vala, ova Meera isti Jon, ispašće još da Lyanna dobila blizance u kuli, a Nedu bio baš ekstra blam da dvoje njih donese ženi, pa jedno bepče dao Reed-u.

Edited by J-♣
Link to comment

Mislim da će Bran da naleti na Coldhands u sled. epizodi, mora neko da ga izvuče

Ime epizode je Blood of my blood, ja mislim

Benjen Stark

 

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Pa prema legendi, Dece nije ostalo mnogo i teško bi se mogli suprotstaviti Šetačima. S druge strane, ovi su mirovali prilično dugo i nisu predstavljali pretnju... nešto ih je sad pokrenulo, ne verujem da je išta slučajno kod Martina

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

 

napravili su samo jednog setaca. nije trebalo da stvore celu rasu setaca, nego samo tog jednog koji ce biti kao neki terminator koji pravi zombije. problem je sto je on nasao nacin da pravi druge vajt vokere. to je moja teorija.

Link to comment

napravili su samo jednog setaca. nije trebalo da stvore celu rasu setaca, nego samo tog jednog koji ce biti kao neki terminator koji pravi zombije. problem je sto je on nasao nacin da pravi druge vajt vokere. to je moja teorija.

Sasvim moguće... jedva čekam da vidim kako će Martin detaljno u knjigama da objasni sve ove scene sa Brenom i Šetačima.

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...