Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Kome će sad dobri ljudi Gvozdene Banke ispostaviti račun? Je imao ziranta Stanoje?

Edited by desboj
Link to comment

Možda mu je Jon Snow bio žirant pa je zato Davosu toliko stalo da ga vrati u život, da ne ispadne da je rahmetli Stannis nečasno zajebao kreditore?

 

U finalu sezone dolaze Braavosi bankari na Zid da vrše foreclosure, plene zamkove redom i rasteruju zombije.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Pa vidi, ne može svih 68 kul likova da bude "centralno". Arya je tu negde, ispred nje je samo glavni threesome Jon-Dany-Tyrion.

 

Moja half-baked teorija odavno glasi da će diplomirati kao asasin i dobiti zadatak da eliminiše ili Dany ili Jona i fejlovati iz nekog od više mogućih razloga - možda prepozna brata, možda je brat ubije da bi spasao svoju zmajevitu tetku ljubavnicu*, itd. Generalno ne očekujem happy end kod nje; možda se u poslednjem trenutku bude setila da nije Nobody nego Arya Stark, ali biće to taman na vreme da se nekako žrtvuje ili nešto suitably srceparajuće tragično.

 

*ako bude ova varijanta, dakle ako Jon bude prinuđen da natakne omiljenu sestru na Longclaw, to bi u neku ruku ispunilo Azor Ahai / Nissa Nissa proročanstvo

 

 

Mislim da Arja nikada neće postati Niko... i u knjigama i u seriji je jasno da je njena želja za osvetom jača od bilo čega i zbog toga mislim da će biti prognana iil čak morati da beži iz Bravosa(u knjizi zbog poglavlja Mercy iz WoW, a u seriji ćemo videti u naredne dve-tri epizode). Gotovo sam siguran da će se vratiti u sedam kraljevstava i da će iskoristiti stečena znanja zarad lične osvete... ali se slažem da za Arju nema srećnog kraja-znamo koliko Martin voli osvetnike :)

Link to comment

Procurela 5. epizoda :) Inače, na reddit-u je korisnik u/truedo okačio post sa spojlerima za celokupnu sezonu... koji sam naravno morao da pročitam pre nego je obrisan :) Sad ćemo videti jel legit pošto je epizodu 5 detalnjo opisao.

Link to comment

vaistinu procurelo :)

Odgledao... neću da spojlujem do sutra, samo ću reći da mi se deo mnogo svideo i da je generalno dobra epizoda(neki delovi priče su zbrzani, neki su standardno i nepopravljivo sjebani ranijim odlukama).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...