Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

I jedna crackpot teorija, ničim osnovana, nije spoiler ali ću staviti

Davos i Melisandra neće naići na toplu dobrodošlicu i biće izdani od strane Mormonta(nema zdrave logike po knjigama al D&D znaju samo da šokiraju, ništa drugo) i predani Remziju koji će ih ubiti pre početka bitke. Čisto prateći Modus Operandi dva najveća kreativna pisca Bulimijavuda. Nadam se da grešim.

 

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Meni utisak epizode sto se kroz 6. sezona provlaci strah od divljana kojih ima 2k :isuse:

 

Sa druge strane vratio se Maloprstic :)

 

I po ko zna koji put Kalisi izlazi kao pobednik iz naizgled neresive situacije :puke:

Link to comment

zaboravljaš da su  što stanis što,  zombiji desetkovali vojno sposobne migrante divljane, jon snežni je prvo ukrcavao žene i decu na brodove

Link to comment

Meni utisak epizode sto se kroz 6. sezona provlaci strah od divljana kojih ima 2k :isuse:

 

Sa druge strane vratio se Maloprstic :)

 

I po ko zna koji put Kalisi izlazi kao pobednik iz naizgled neresive situacije :puke:

 

Mozda nisu uspeli svi da se pokupe na brodove nakon napada belih hodaca?

Mozda ih je pre toga bilo znatno vise.

Ja tu ne vidim problem.

Link to comment

Sve stoji i da su ih poubijali beli hodaci i da nisu bas imali Titanik kao prevozno sredstvo, ali opet nekako mi bio preveliki hype oko njih. Kad ih je Dzon "evakuisao" ocekivao sam ozbiljniju pomoc. Ili kod Martina 1 divljak vredi 5x obican covek.

 

Gore sam napravio gresku i stavio tacku posle 6 (mislio sam kroz svih sest sezona a ne samo kroz sestu sezonu).

Link to comment

pa i tih 2000 je previše za <200 graničara na zidu a severnjaci ne mogu da znaju koliko ih je tačno prošlo kroz zid, to nije znao ni komandir graničara do prošle epizode

Link to comment

I jedna crackpot teorija, ničim osnovana, nije spoiler ali ću staviti

Davos i Melisandra neće naići na toplu dobrodošlicu i biće izdani od strane Mormonta(nema zdrave logike po knjigama al D&D znaju samo da šokiraju, ništa drugo) i predani Remziju koji će ih ubiti pre početka bitke. Čisto prateći Modus Operandi dva najveća kreativna pisca Bulimijavuda. Nadam se da grešim.

 

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

 

 

Pa realno nadziveli su svoju korisnost. Zaista ne vidim kuda bi dalje mogli da ih teraju.

Link to comment

Meni utisak epizode sto se kroz 6. sezona provlaci strah od divljana kojih ima 2k :isuse:

 

Sa druge strane vratio se Maloprstic :)

 

I po ko zna koji put Kalisi izlazi kao pobednik iz naizgled neresive situacije :puke:

 

 

Pa kontam da su ovih 2000 vojno sposobnih samo preziveli iz bitke sa Walkerima. Dosta ih je zaginulo a kontam da ih ima jos puno koji nisu bili spremni za savez ali bi rado krenuli u fajt protiv svega iza zida.

Link to comment

U knjigama (znam da vam je jako bitno) mislim da ih je u startu bilo 100,000 plus džinovi, mamuti, i ostala menažerija. Verujem da je većina njih preživela poraz koji im je naneo Stannis the Mannis, ali sumnjam da su se svi okupili i poslušno prošli ispod Zida kad su Tormund i Jon postigli nekakav dogovor. A ne verujem ni da su oni brodovi mogli da prenesu desetine hiljada ljudi.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Mozda je u pitanju bila propaganda :fantom:

 

Dakle, neki od njih su se vratili severno kako bi se regenerisali i kroz neko vreme probali nov napad na Zid, ovog puta bez propustanja kroz kapije?

Edited by Malvo
Link to comment

Pa i u seriji se pominje 100k divljana koje je ujedinio Mens Rejder.

 

 

To mi je malo prenategnuto da je njih 100 000 rasterao Stanis u jednom naletu a onda onako zglajznuo na brzinu.

Link to comment

*ako bude ova varijanta, dakle ako Jon bude prinuđen da natakne omiljenu sestru na Longclaw, to bi u neku ruku ispunilo Azor Ahai / Nissa Nissa proročanstvo:

 

Uini, jel misliš da će GRRM da završava priču ispunjavanjem proročanstava? ja bih rekao da bolje pristaje nekome ko ima reputaciju rušitelja konvencija žanra da prosto odjebe sva ta mambo-džambo proročanstva.

Link to comment

Pa nije ih bilo 100,000 combat trained, svi su zajedno migrirali na jug u begu od zombija, ono žene-deca-starci-živina. 

 

A to kako ih je Stannis rasterao u seriji jeste izgledalo tragikomično, juriš lahke konjice kroz šumu. Savršeno se slaže sa još glupljom scenom njegovog zaginuća, kad je iz Winterfella naprasno izjahalo šesnaest hiljada policajaca.

Link to comment

Uini, jel misliš da će GRRM da završava priču ispunjavanjem proročanstava? ja bih rekao da bolje pristaje nekome ko ima reputaciju rušitelja konvencija žanra da prosto odjebe sva ta mambo-džambo proročanstva.

 

Naravno, pa većina proročanstava koje je nabacio se nikad i nisu ispunila. To za Azor Ahaija je više kao neka legenda koja ukazuje na to da kad krene led sa severnog pola, u isto vreme se probude negde dole neki zmajevi ili nešto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...